Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

TPC: ekonomiškiausi krovinių gabenimo sprendimai

   2008-08-06

Krovinių gabenimas įmonėms šiuo metu kelia nemenką galvos skausmą – jį brangina augančios degalų kainos. Dabar ypač reikalingi kompleksiniai krovinių gabenimo sprendimai – juos gali pateikti profesionalios šios srities įmonės. Kauno UAB „Tranzito paslaugų centras“ (TPC) veiklos stiprioji pusė ir yra tai, kad įmonė užsiima ne mechaniniu krovinio pervežimu iš taško A į tašką B. Ji siūlo intelektualų produktą – idėją, kaip nugabenti jūsų krovinį pigiau, bet taip pat saugiai ir laiku. Patys paprasčiausi receptai – dalį kelionės gabenti krovinį viena transporto rūšimi, o vėliau perkrauti į kitą. Kitais atvejais į pagalbą ateina šiuolaikinės ryšio technologijos. O apibendrintai visai tai galima apibūdinti taip: jūs pasakote TPC atstovams, kur ir ką norite gabenti, o tada gaunate kompleksinę logistikos paslaugą. Jeigu nenorite, apie atskirus jos elementus jums galvoti nereikia – viską padarys specialistai.  Krovinys reikiamu laiku pasieks reikiamą vietą. 

TPC, dirba kvalifikuoti muitinės tarpininko atstovai, kurie patikimai ir greitai tvarko visus muitinės formalumus: ruošia importo, eksporto ir tranzito deklaracijas, pildo TIR-Carnet, spausdina CMR, atstovauja įmonėms įforminant krovinius muitinėje. TPC, atstovaudama įmonėms, išima EURO 1 sertifikatus Kauno teritorinėje muitinėje, A formos sertifikatus Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, veterinarinius ir fitosanitarinius sertifikatus Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje bei Augalų karantino inspekcijoje. Patyrę įmonės specialistai teikia konsultacijas visais muitinės procedūrų klausimais. Muitinės tarpininko atstovai pildo ir teikia firmų, prekiaujančių su ES šalimis, „Intrastato” ataskaitas Kauno teritorinei muitinei.   

Bendrovė glaudžiai bendradarbiauja su Rusijos muitinės brokeriais. Tai leidžia jos klientams gerokai greičiau pervažiuoti Rusijos sieną. TPC taip pat teikia krovinių išmuitinimo paslaugas Maskvoje, Sankt Peterburge, Pskove, Kaliningrade. TPC specialistai, naudodamiesi moderniomis ryšio technologijomis, gali iš anksto perduoti duomenis apie jūsų krovinį Rusijos muitininkams dar tada, kai jis tik pajuda iš vietos. Suprantama, tai gerokai pagreitina muitinės procedūras kertant  Rusijos sieną.

Įmonė pakrauna ir gabena krovinius geležinkeliais į NVS šalis – Rusiją, Ukrainą, Kazachstaną, Kirgizstaną. Paprastai prekės gabenamos konteineriais, joms sutvarkomi visi reikalingi dokumentai, konteineris laiku pakraunamas ant geležinkelio platformos ir keliauja iki gavėjo.

TPC padeda sutvarkyti visus reikiamus dokumentus įmonėms, gabenančioms iš Lietuvos žemės ūkio techniką. Įmonė pajėgi pasiūlyti kompleksinius sprendimus užsakovams, norintiems gabenti tokią techniką į Lietuvą ir iš Lietuvos.

Įmonė pastaruoju metu smarkiai plečia krovinių gabenimo savo transportu paslaugas. TPC transporto parką sudaro įvairios paskirties ir tonažo automobiliai, įmonė nuolat investuoja į savo parko plėtrą. Bendrovė sudaro metines sutartis su įmonėmis, kurios nori patikėti TPC visas transporto paslaugas. Tokios sutartys sudarytos su žinomomis šalies įmonėmis.

Tarp TPC nuolatinių klientų šiuo metu yra visų penkių didžiųjų šalies miestų įmonės, taip pat įmonės iš atokių šalies rajonų.

TPC teikia krovinių gabenimo jūriniais konteineriais iš JAV bei Kinijos paslaugas per Klaipėdos uostą. Įmonės partneriai pakrauna krovinius į konteinerius. TPC yra sukūrusi sklandžiai veikančią struktūrą Klaipėdoje. Čia teikiamos visos tos pačios muitinės procedūrų tvarkymo paslaugos, kaip ir Kaune. Nuo pat Klaipėdos šioje TPC struktūroje dirbantys žmonės pasirūpina, kad krovinys pasiektų klientą arba būtų nugabentas jo norimu adresu.

Sandėliuose TPC darbuotojai atlieka krovos darbus, lanksčiai prisitaikydami prie kliento poreikių ir jam tinkamo laiko. TPC Kaune turi padalinius Taikos prospekte, netoli automobilių turgaus, Aleksote. 2008 m. pradžioje atidarytas naujas TPC skyrius šalia Kauno teritorinės muitinės. Klientams patogu pasirinkti vietą, kurioje juos aptarnaus.

TPC turi ir skyrių netoliese esančiame Kauno automobilių turguje, čia teikiamos paslaugos automobilių prekyba užsiimančioms įmonėms – tvarkomi automobilių eksporto dokumentai į NVS šalis, galima apsidrausti automobilius. TPC gali padėti automobilių pirkėjams, kuriems reikia gabenti automobilius autovežiu.

TPC bendradarbiavimas su draudimo bendrovėmis leidžia įmonei sklandžiai gauti klientams draudimo bendrovių garantinius raštus importo ir tranzito procedūroms, apdrausti automobilius privalomuoju ne tik Lietuvoje, bet ir Rusijoje galiojančiu draudimu.

Neieškok nieko kito – tiesiog paskambink!

UAB „Tranzito paslaugų centras“
Taikos pr. 96-318, Kaunas
Muitinės tarpininko skyrius – tel. (8-37) 407 550, 407 551
Transporto skyrius – tel. (8-37) 750 015, mob. tel. 8 652 82 423
Faks. (8-37) 350 683
Mob. tel. (8-687) 71 344
Ekspedicijos skyrius – tel. (8-37) 750016, mob. tel. 8 652 82 421
El. paštas: tpc@bnk.lt
www.tir-service.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite