Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Agro straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Traktoriai „Zetor“ – tai kokybė ir patikimumas

   2009-01-12

Panevėžio UAB “Specagra” yra oficialus Čekijos įmonės “Zetor”, traktorių gamintojos, atstovas. Be šių kokybiškų, patikimų ir gana nebrangių traktorių, įmonė prekiauja pačiais įvairiausias agregatais, kurie gali būti prikabinti prie traktoriaus – pradedant plūgais ir baigiant rulonų vyniotuvais, presais, priekabomis, sėjamosiomis, šienapjovėmis, vartytuvais, grūdų sandėliavimo ir transportavimo sandėlyje įranga.

„Zetor“ – tai Čekijos Brno mieste nuo 1946 metų veikianti traktorių gamybos įmonė. Šiuo metu lietuviai tik atranda jos produkciją, o kitose šalyse ji jau gerai žinoma. Kainos ir kokybės santykio požiūriu „Zetor“ labai tinka lyginti su kita garsia Čekijos įmone – „Škoda“. Niekam ne paslaptis, kad perkantis „Škodos“ gamintą automobilį už gerokai mažesnę kainą įsigyja iš esmės tą patį „Volkswagen“ automobilį. Tas pats ir su „Zetor“ traktoriais – čekiška jų kokybė prilygsta vokiškai, o kaina 30-50 procentų mažesnė, negu vakarietiškų analogų.

„Zetor“ gamina ratinius nuo 60 iki 130 AG galios traktorius. Jų kaina nedaug viršija labai gerai Lietuvoje pažįstamos Baltarusijos gamintojų produkcijos kainą, o kokybės skirtumą galima įvertinti ne procentais, bet kartais.

Klientai visada laukiami „Specagros“ būstinėje Panevėžyje – čia jiems sudarytos puikios galimybės apžiūrėti ir išbandyti norimą techniką. Tam, kad potencialūs pirkėjai galėtų dar geriau pažinti technikos galimybes, įmonė organizuoja mini lauko dienas užsakovų ūkiuose. Ūkininkams sudaromos galimybės išbandyti traktorius ir pirkėjus dominančius padargus. 

„Specagra“ gali pasiūlyti įvairioms funkcijoms atlikti  pritaikytą „Zetor“ traktorių. Priklausomai nuo komplektacijos, šis traktorius skirtas žemės ūkio darbams, pritaikytas komunalinio ūkio reikmėms, taip pat, naudojamas miškininkystėje. O sumontavus frontalinį krautuvą, traktorius gali dirbti kaip pakrovėjas.

Šiuo metu „Zetor“ traktoriai labai aktyviai perkami – „Specagra“ šiemet dukart viršijo savo pardavimų planą. Žemdirbiai ir Lietuvoje jau pajuto, kad tai mašina, tinkanti ir vidutiniam, ir smulkiam ūkininkui, kad tai traktorius, tikrai vertas to, kiek jis kainuoja. Zetor“ jau yra itin populiarus tarp Aukštaitijos gyventojų, bet Žemaitijos ūkininkai apie šios markės traktorius dar žino nepakankamai. „Specagra“ planuoja intensyvesnę plėtrą ir į šį regioną – tai dar vienas resursas įmonės augimui.

Kadangi „Specagra“ yra oficialus „Zetor“ atstovas, įmonė teikia garantinį ir pogarantinį traktorių aptarnavimą. Be to, čia yra platus traktoriams skirtų detalių asortimentas. „Zetor“ traktoriaus atsarginės dalys – dar vienas didelis šios markės pliusas. Jos yra gaminamos „Zetor“ gamykloje Čekijoje ir atitinka visus Europos sąjungos kokybės standartus bei yra pigesnės už vakarietiškas atsargines dalis.

„Specagra“ taip pat prekiauja žinomos Danijos žemės ūkio technikos gamintojos – firmos KONGSKILDE produkcija. Šią įmonę daugelyje šalių garsina jos kokybiškos sėjamosios, „Specagra“ taip pat prekiauja KONGSKILDE dirvų skutikais, frezomis, akmenų rinktuvais, kultivatoriais, dirvos įdirbimo agregatais, kita technika. KONGSKILDE gaminiai – tai tikra daniška kokybė. „Specagra“ prekiauja ir šios technikos atsarginėmis dalimis.

Panevėžio bendrovė taip pat siūlo platų Lenkijos įmonės „Unia Group“ žemės ūkio technikos asortimentą. „Unia Group“ – vienas garsiausių Lenkijos žemės ūkio technikos gamintojas, vienijantis keturias gamyklas visoje Lenkijoje: „Unia“, „Kraj“, „Famarol“ ir „Agromet Pilmet“. „Specagra“ prekiauja kokybiška šios įmonių grupės produkcija – plūgais, sėjamosiomis, skutikais, mėšlo kratytuvais, bulvių kasimo ir sodinimo įranga, tręšimo agregatais, purkštuvais, giluminiais purentuvais ir įvairiais presais.

UAB „Specagra“ yra „POM-Augustow“ ir „Metal-Fach“ oficialus atstovas. Pačioje Lietuvos pašonėje, Augustavo mieste, įsikūrusi įmonė „POM-Augustow“. Ji gamina sandėliams skirtą pneumatinę ir sraigtinę grūdų transportavimo įrangą, šios įmonės produkcija irgi prekiauja „Specagra“.

Kito Lenkijos gamintojo – „Metal-Fach“ produkcija, kurią siūlo įsigyti Panevėžio įmonė – tai šiaudų, šieno ir žaliosios masės presai, rulonų vyniotuvai, frontaliniai krautuvai įvairių markių traktoriams. Taip pat čia prekiaujama Italijos firmos „Faza“ grėbliais vartytuvais, šienapjovėmis, ant traktorių montuojamais kranais.

Bendrovė prekiauja ir lietuviška žemės ūkio technika – čia galima įsigyti Mažeikių rajone veikiančios įmonės „Western Fabrication“ pagamintų traktorių priekabų, srutvežių ir mėšlo kratytuvų.

„Specagra“ pagal kliento užsakymą gali padėti įsigyti bet kokią kitų gamintojų žemės ūkio techniką. Įmonė siūlo platų atsarginių dalių, tepalų, padangų įvairiausių Rytų ir Vakarų gamintojų žemės ūkio technikai asortimentą.

„Specagra“ pasiūlys jums palankiausias lizingo sąlygas, lizingo dokumentus galima sutvarkyti vietoje. Įmonė taip pat parduoda naudotus traktorius, teikia traktorių ir krautuvų nuomos paslaugas, remontuoja rusiškus bei vakarietiškus traktorius ir montuoja frontalinius krautuvus ir kt. Technika pristatoma visoje Lietuvoje, klientai apmokomi, kaip ja naudotis. Jeigu atsirado problemų, jūsų paslaugoms – „Specagra“ mobilaus serviso darbuotojai, kurie atvyks bet kuriuo paros laiku.

„Specagra“ dalyvaus ir tradicinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi...“, vyksiančioje Kaune, Lietuvos žemės ūkio universitete, balandžio 2-4 dienomis – kviečiame į mūsų stendą.    

„Specagra“ – tai vieta, kurioje jums pasiūlys lankstų ir optimalų jūsų problemos sprendimą.

UAB „Specagra“
Pramonės g. 3, Panevėžys
Tel. 8 45 583848
ZETOR traktoriai: 8 618 82112
Žemės ūkio tehnika: 8 620 17803
Atsarginės dalys: 8 698 39411

specagra@specagra.lt
www.specagra.lt
www.zetor.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite