Pradėjote statybas, reikia smėlio, žvyro, juodžemio? O gal pervežti trinkeles ar armatūrą bei kitas metalo konstrukcijas? Sukate galvą, kur dėti statybų atliekas ir kaip nebrangiai nutiesti žvyrkelį? Kad statybos ir kiti darbai nevirstų galvos skausmu, patarimais dalijasi MB „Užveža“ vadovas Dovydas Karauskas.

 

 

Kiekvienas bent kartą gyvenime susiduriame su namo statybomis, o dar dažniau sklypo, aplinkos tvarkymo ar kitais remonto darbais. Kiekvieną kartą tenka ieškoti skirtingų sričių meistrų, skambinti, derėtis, sudaryti darbų atlikimo rangos sutartis. Ką daryti, kai neturime laiko patikimų meistrų, pervežėjų ir sunkiojo tranpsorto nuomos paieškoms?! Pasak MB „Užveža“ vadovo Dovydo Karausko, protingiausia rinktis įmonę, kuri atlieka daugelį darbų nuo A iki Ž. Vienas skambutis, viena sutartis, vienas už viską atsakingas žmogus pasitinka ir palydi – tai sutaupo ir laiko, ir pinigų. Pavyzdžiui, jums reikia, kad atvežtų plytas, trinkeles, armatūrą ir ją užkeltų, arba išvežtų statybų atliekas. Ieškant ir samdant vis kitus darbininkus, tenka patuštinti ir piniginę.
 

 

 

Visi gerbūvio darbai iš vieno paslaugų tiekėjo – taupo laiką ir pinigus

Pasak eksperto, jų įmonė organizuoja darbus taip, kad vienu atvažiavimu užveža, pavyzdžiui, smėlį ir iškart supila į pamatus su ta pačia sunkiąja technika. Nereikia papildomai dar samdyti ekskavatoriaus ar mini krautuvo kroviniui pakrauti ar iškrauti. Taip sutaupoma. Darbai atliekami per pusvalandį, greitai, kokybiškai. D. Karausko teigimu, didelis privalumas, kai viena įmonė turi įvairią specialią sunkiąją techniką, sustyguoja darbus taip, kad vienu kartu, vienu užsakymu klientams atveža, tarkim, statybinius blokelius, perdangos plokštes ir tuo pačiu tvarkingai juos užkelia į antrą aukštą ar pakrauna į kitą vietą. Žmogui nereikia perkrovimo darbams atskirai samdyti darbininkų, krano – nėra papildomų išlaidų. 

Arba, kai yra mažas sklypas (su šia problema susiduria kotedžų naujakuriai), teritorija aptverta tvora, būna, nėra galimybės įvažiuoti ir kur išpilti ir laikyti supiltos žemių ar grunto krūvos. Ekspertas sako, kad tokiais atvejais jie vienu atvažiavimu specialiu greiferiniu kaušu per tvorą supila juodžemį, jį paskleidžia, išlygina, nepažeidžiant gyvatvorės ar kitų palei tvorą pasodintų augalų. Atvežama, sutvarkoma nuo...iki. Visi patenkinti, nes nestovi išpiltos krūvos žemių ir nepiktina kaimynų. 

 

 

Vienas užsakymas – ir jokių problemų

MB „Užveža“ siūlo klientams optimaliausius gerbūvio darbų sprendimus, kad netektų ieškoti daugybės skirtingų specialistų ir gaišti brangaus laiko. Įmonė teikia bet kokių krovinių transportavimo, pakrovimo ir iškrovimo paslaugas. Pavyzdžiui, reikia atgabenti birias ar kitas statybų medžiagas (armatūrą, plytas, perdangas ir kt.), išvežti statybų atliekas, sutvarkyti apleistą sklypą (išpjauti senus medžius, šakas ir juos išgabenti, išlyginti gruntą ir kt.), nuimti augalinį sluoksnį ir jį išvežti. Arba gal norite įrengti kelio pagrindą (užpilti žvyro), naują aikštelę, laikiną įvažiavimą (parengti jų projektą), suremontuoti nekokybišką žvyrkelį, išsinuomoti konteinerį ar kitą sunkiąją techniką? Visa tai gali būti padaroma greitai ir kokybiškai vienu užsakymu neišpučiant kainos.

 

MB „UŽVEŽA“

Vadovas Dovydas Karauskas

Tel. +370 603 34596

www.uzveza.lt

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/transportavimo_pakrovimo_iskrovimo_darbai_aplinkos_tvarkymas__vienu_uzsakymu_nuo_a_iki_z/
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.