Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Transporto, logistikos ir autoremonto srityse – inovacijos ir sinergija

   2021-12-01

Tarptautinių pervežimų ir logistikos srityje vykstantys pokyčiai verčia pervežėjus ieškoti naujų sprendimų. Transporto įmonė Daisotra, birių ir skystų krovinių pervežėjas Solotransa, logistikos centras Talga, vilkikų remonto servisas Dservis ir keletas kitų įmonių, apsijungusių į vieną grupę, artimai bendradarbiaudamos tarpusavyje, siekia gerinti verslo procesų valdymą, didinti jų efektyvumą ir teikti savo klientams kokybiškesnes paslaugas. Visose įmonėse įdiegta bendra kokybės valdymo sistema SQAS ir ISO standartai, o nuolatinis tarpusavio bendradarbiavimas leidžia aiškiau artikuliuoti bendras ilgalaikes strategines plėtros kryptis, tarpusavyje derinti atskirų įmonių interesus ir siekti aukštesnės kokybės ir didesnio efektyvumo, aptarnaujant klientus.

Kauno Daisotra – standartinių krovinių pervežimas Didžiojoje Britanijoje ir ES šalyse
Kauno Daisotra įkurta prieš du dešimtmečius. Daugiau nei 2 000 klientų pasitikėjimą pelnyti pavyko versle taikant šeimos vertybes ir geriausias vakarietiškas vadybos praktikas. Įgijome savo specializaciją ir pažinome klientus, todėl galime pasiūlyti individualiems poreikiams pritaikytus sprendimus, tuo pačiu užtikrinant priimtiną kainodarą, lanksčias sąlygas, kokybiškas ir lūkesčius atitinkančias paslaugas bei profesionalią komunikaciją.

Mūsų ambicija - tvarus ir efektyvus ilgalaikis bendradarbiavimas
Per 20 pastarųjų metų įmonė užaugo ir siūlo platų transportavimo ir logistikos paslaugų spektrą visoje geografinėje Europoje.

Kauno Daisotra užsiima standartinių, supakuotų krovinių pervežimu. Įmonė gabena krovinius tentinėse priekabose ir puspriekabėse, BDF konteineriuose, taip pat užsiima pavojingų krovinių transportavimu. Įmonės autoparką sudaro daugiau nei 100 tentinės ir didžiatūrės transporto priemonės.

Įmonė perveža krovinius visose ES ir daugelyje ne ES šalių. Kauno Daisotra specializacija – pervežimai į Didžiąją Britaniją. Tai reiškia, kad dauguma įmonės vairuotojų turi reikalingas vizas, moka anglų kalbą ir yra susipažinę su šalies kultūrine specifika, o tai užtikrina greitą ir sklandų krovinių pervežimą.


Solotransa – skystų ir birių krovinių pervežimas

Solotransa taip pat užsiima tarptautiniais pervežimais. Įmonės specializacija – skysti ir birūs kroviniai. Solotransa pervežamą produkciją galima skirstyti į dvi grupes.

Pirma, tai yra Baltijos šalyse pervežamas alaus salyklas ir įvairios grūdinės kultūros. Solotransa aptarnauja Viking Malt alaus daryklą, kuri įsikūrusi Švedijoje, taip pat turi padalinius Suomijoje, Danijoje, Lenkijoje, ir Lietuvoje, ir aprūpina alaus salyklu tokias įmones kaip Utenos Alus, Wolf Engelmann ir kt. Solotransa taip pat perveža įvairias grūdines kultūras  Įmonėje įdiegta GMP+ sertifikavimo sistema
Antra, tai yra skysti, kieti ir biraus pavidalo naftos produktai, pervežami Beneliukso šalyse arba tarp Beneliukso šalių ir Lietuvos. Į Lietuvą, gabenamas miltelinio pavidalo polimeras, skirtas langų gamintojams. Beneliukso šalyse, aptarnaujamos tokios įmonės, kaip Shell, BASF, Total ir t.t

Biriems produktams gabenti Vilkikai aprūpinti specialia įranga – kompresoriais, galinčiais krovinį iškrauti į kelių dešimčių metrų aukščio silosus.

Naftos chemijos pramonėje, reikalavimai yra labai griežti. Siekdami užtikrinti mūsų darbuotojų ir mūsų, kaip kliento, saugumą mūsų veiklos metu, visi mūsų vairuotojai turi VCA sertifikatus. Net ir ištikus nelaimei, jie tiksliai žino, ką turi daryti. Be to, užtikriname, kad mūsų transporto priemonės būtų itin švarios. Mūsų modernus ir vienodas parkas (su silosinėmis puspriekabėmis nuo 38 m3 iki 60 m3) visada tarnauja kaip mūsų vizitinė kortelė kelyje. Taip pat pervežamos skystos pavojingos medžiagos.

Įmonė taip pat vadovaujasi 1957m. Jungtinėse Tautose pasirašyta pavojingų krovinių pervežimą reglamentuojančia sutartimi, dar vadinama ADR sutartimi (ADR – sutarties pavadinimo prancūzų kalba abreviacija). Pavojingų krovinių (ADR) grupei galima priskirti krovinius, kurie vežimo arba saugojimo metu gali tapti: susirgimų, apsinuodijimų, žmonių ir gyvulių apdegimų, sprogimo, gaisro priežastimi, taip pat sukelti kitų krovinių, riedmenų, statinių ir įrenginių gedimą, užteršti aplinką. Tokių krovinių vežimas  ir saugojimas reikalauja atitinkamų atsargumo priemonių laikymosi.

ADR kroviniai Skystiems produktams gabenti skirtomis autocisternomis gabename tokius produktus kaip: aviacinis kuras , dyzelinis kuras – biodyzelinas, benzinas, glicerinas, panaudotus atidirbtus tepalus, bazinę alyvą, klijus, lateksą, įvairias rūgštis, kitus naftos produktus ir chemijos produktus Jums. Skystiems produktams gabenti skirtos transporto priemonės atitinka visus pavojingų krovinių vežimo reikalavimus.


Talga logistikos terminale  – platus logistikos paslaugų spektras
 
2000m. vasario 21d. įkurta UAB „Talga“ pradėjo teikti sandėliavimo paslaugas, o šiandien UAB Talga tapo moderniu logistikos centru, teikiančių platų logistikos paslaugų spektrą.

Pirma, įmonėje atliekamas žaliavų perfasavimas iš didelių į mažas arba iš mažų į didesnes pakuote. Tai aktualu įmonėms, kurios dėl gamybos proceso technologinės specifikos negali priimti krovinio stambiomis, arba, priešingai, smulkiomis pakuotėmis. Jei užsakovas negali priimti viso krovinio, logistikos centre teikiama krovinių sandėliavimo paslauga. Tai leidžia įmonėms pirkti žaliavas geriausia prieinama kaina, nepriklausomai nuo tiekėjo siūlomos pakuotės, minimalaus pardavimo kiekio ar prekių įsigijimo termino. Logistikos ir perkrovimo paslaugos kainuoja, tačiau galutiniame rezultate, įmonėms, įsigijusioms žaliavas palankia kaina, pavyksta sutaupyti. Paslaugos turi didelę paklausą, todėl 2022 m. planuojama pradėti statyti birių krovinių terminalą. Terminalą sudarys 3 birių krovinių talpyklos po 400 tonų, planuojama, kad terminalas pradės veikti 2023 m. pradžioje.

Kita paslauga – 3PL (angl.k. Third Party Logistics), arba trečiosioms šalims teikiamos logistikos paslaugos. Paslauga naudojasi įmonės, kurios neturi savo sandėlių arba juose neišsitenka. Įmonės prekės yra saugomos išoriniuose sandėliuose, o užsakymai, per integruotas sistemas, pateikiami vienu metu mažmenininkui, logistikos centrui ir kurjeriui. Prekės iš sandėlio patenka tiesiai pas pirkėją, taip yra taupomas laikas ir administravimo sąnaudos. Ši paslauga itin išpopuliarėjo karantino laikotarpiu, kai įmonės ėmėsi vystyti elektroninę prekybą.

Planuojama, kad 2021 m. pabaigoje įmonės resursai sieks 24 000 m3 sandėlio ploto ir 39 000 paletinių vietų. Įmonė turi savo muitinės tarpininkus ir atlieka muitinės procedūras, nuosavą geležinkelio atšaką. Įmonėje naudojama pažangi pakrovos technika, todėl gerėja surinkimo kokybė, mažėja pažeidimų ir užtikrinama darbų sauga. Sandėliavimui priimami bet kokie produktai, nereikalaujantys specialaus temperatūrinio režimo, įskaitant maisto ir ekologiškus produktus.


DServis –  specializuotas vilkikų auto servisas

Dservis užsiima vilkikų, jų puspriekabių ir cisternų remontu. Čia vienoje vietoje teikiamos praktiškai visos remonto paslaugos, remontuojami vilkikai po auto įvykių, įmonė turi savo pačių detalių sandėlį, todėl nereikia laukti, kol bus atsiųsta reikalinga detalė, o remonto laikas smarkiai sutrumpėja.

Viena iš populiariausių DServis - paslaugų yra specializuotas autovežių remontas. Čia, naujiems vilkikams uždedamas autovežio antstatas, t.y. dalis, kuri yra tvirtinama prie vilkiko rėmo, kuri leidžia saugiai transportuoti lengvuosius automobilius. Įmonė pasirūpina visu reikalingu sertifikavimu, o užsakovas, palikęs autovežį, atsiima jį su visais reikalingais sertifikatais ir pilnai parengtą naudojimui.

DServis yra kompresorių gamintojų CVS (Vokietija) įgaliotasis atstovas Lietuvoje. CVS gaminami kompresoriai montuojami ant vilkiko ir skirti tam, kad, sukėlus slėgį cisternoje, būtų galima greičiau ir efektyviau iškrauti skystus arba birius krovinius.

Bendraudama su CVS, DServis sukūrė paslaugų liniją Storm (angl. k. – audra). Čia gaminamos orapūtės, kurios pagrindą sudaro CVS kompresorius. DServis specialistai šią orapūtę „aprengia“, atsižvelgdami į vilkiko modelį, parenka laikiklius, filtrus, vožtuvus, oro aušintuvus, kitus komponentus ir komplektuojančias detales ir apjungia į vieną gaminį.

DServis priklauso tarptautiniam vilkikų servisui „89“, kuris veikia ir bendromis jėgomis teikia pagalbą klientams Lenkijoje, Ukrainoje ir Lietuvoje. Servisas įsikūręs patogioje vietoje, Ateities plente 32 B, šalia magistralės, dirba be poilsio dienų, todėl, jei į servisą atvykote penktadienį, ir jums nereikės tuščiai laukti visą savaitgalį. 


UAB „KAUNO DAISOTRA“
Ateities pl. 30A, LT-52163 Kaunas
Alenas Žuravliovas, direktorius
Tel. +370 (640) 34303
El. paštas: sales@kaunodaisotra.lt 
www.kaunodaisotra.lt

UAB „SOLOTRANSA“
Ateities pl. 32B, LT-52163 Kaunas
Arturas Rutkauskas, direktorius
Tel. +370 (699) 87878
El. paštas:  sales@solotransa.lt 
www.solotransa.lt

UAB „TALGA“
Ruklos g. 12C, LT-55198 Jonava
Justas Karoblis, direktorius
Tel. +370 (610) 05169
El. paštas: justas@talga.lt
www.talga.lt 
 

UAB „DSERVIS“
Egidijus Juknelis, direktorius
Ateities pl. 32B, LT-52164 Kaunas
Tel. +370 (640) 23230
El. paštas: info@dservis.lt
www.dservis.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2022 08 04 
Kontaktai: tel. (8 670) 316 00, faks. (8 670) 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2022. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite