Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Transporto paslaugų įmonės sėkmę lemia ir prancūziškas mandagumas

   2011-05-24

       Jūsų įmonei reikia nugabenti krovinį į Vakarų Europą – tarkim, kur nors į Prancūziją. Viskas lyg ir paprasta – skambinate vežėjams ar ekspeditoriams arba rašote jiems elektroniniu paštu.
      
Iš tiesų nebūtinai viskas taip paprasta. Lietuvoje gali nutikti ir taip: į Jūsų elektroninio pašto laišką paprasčiausiai niekas neatsako. O paskambinus telefonu, trumpai atkerta, kad krovinio ten nenuveš.
      
         Aptarnavimo kultūra – mažmeninio sekto
riaus lygio

      
„Taip, Lietuvos krovinių vežimo rinkoje tokie elementarūs dalykai kaip mandagus atsakymas į elektroninio pašto laišką ar išsamus paaiškinimas telefonu, kodėl negalite įvykdyti užsakymo, vis dar tebėra konkurencinis pranašumas, - sako Cédric Henriot, Kauno UAB „Cepalium“ vadovas.
       Iš Prancūzijos Burgundijos regiono kilęs Cédric Henriot, įkūręs Kaune transporto paslaugų įmonę, ėmėsi iš pirmo žvilgsnio lyg ir visai paprasto dalyko: diegti aptarnavimo kultūros lygį, būdingą mažmenos prekybos ar aptarnavimo įmonėms.
       „Šiek tiek daugiau dėmesio ir pagarbos klientui, nei įprastai, šiek tiek daugiau atsakomybės, nei visur priimta imtis, dar jokiam verslui nėra pakenkę“, - įsitikinęs Cédric Henriot. – Juk tai elementaru: greitas, net ir neigiamas, atsakymas pagreitina krovinių gabenimą – tokiu atveju lieka daugiau laiko ieškotis kito vežėjo.“

Daugiausia veža į Prancūziją

      
„Cepalium“ yra logistikos paslaugų įmonė, kuri organizuoja krovinių gabenimą į Vakarų Europą – daugiausia Prancūzijos kryptimi, taip pat ir į aplinkines valstybes – Beneliukso šalis, Vokietiją, kitur. Tokį pasirinkimą nulėmė tai, kad įmonės vadovas – prancūzas. Lietuvoje mažai kas moka prancūzų kalbą, o prancūzai nelabai noriai kalba angliškai. Antras dalykas – Prancūzijos verslininkai kur kas noriau bendradarbiauja su įmone, kurioje yra prancūziško kapitalo, prancūzų vadovų. Apie Lietuvą ten vis dar pakankamai mažai žinoma ir jos šiek tiek prisibijoma.
       Tarp „Cepalium“ akcininkų dominuoja prancūzai ir olandai, šiek tiek akcijų turi ir lietuviai.
      „Mes neturime savo automobilių, bet aš asmeniškai manau, kad tai yra ne minusas, o pranašumas“, - sako įmonės vadovas. – Mes galime lanksčiau pasirinkti vežėjus ir tokiu būtų išsiderėti iš jų geresnę kainą. Kaune, Aleksote, turime apie 4 000 kvadratinių metrų sandėlį, čia teikiame kompleksines krovimo ir sandėliavimo paslaugas.“

Planuoja vežti dalinius krovinius
      
„Cepalium“ planuoja pradėti gabenti dalinius krovinius,  sandėlis Aleksote šioje veikloje pasitarnaus kaip terminalas – čionai bus atgabenami daliniai kroviniai iš visos Lietuvos, iš čia, pakrauti į Vakarų Europon vykstančius automobilius, jie bus išgabenami. „Cepalium“ teikia krovinių perpakavimo, papildomo jų žymėjimo paslaugas.
       Į „Cepalium“ atlikti praktikos atvyksta nemažai studentų iš Prancūzijos. Įmonė bendradarbiauja su viena Prancūzijos asociacijų – gabenami jos humanitariniai kroviniai į Baltijos šalis.
       „Mes iš tos veiklos neturime jokio pelno, - sako Cédric Henriot. – Pelnas versle svarbu, bet nemanau, kad tai yra vienintelis dalykas, kurio gyvenime reikėtų siekti.“   

UAB „Cepalium“
Veiverių g. 134, Kaunas
(Aleksoto verslo centras, 210 kab.)
Tel. 8 673 81 387
Faksas +33 362 022 537
el. p.
info@cepalium.com
www.cepalium.lt

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 08 10 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite