Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Transporto priemonių detalių dengimas chromu – ir patvarumas, ir puošmena

   2020-11-13

Labai daug aplinkos veiksnių, tokių kaip sniegas, druskos, vėjas, saulė, smėlis, korozija, oksidacija ir kitos priežastys lemia tai, kad transporto priemonių detalės ima rūdyti ir greičiau susidėvi. „Chromavimas gali ne tik prailginti automobilių detalių tarnavimo laiką, bet ir suteikti išskirtinumo Jūsų transporto priemonei“, –  sako įmonės „Chromavimas-Sidabravimas“ savininkas Marius Rinkevičius. Taigi dengimas chromu atlieka apsauginę ir dekoracinę funkcijas, o juk patrauklus ir patvarus automobilis yra daugelio vairuotojų siekiamybė.

 

 

Chromuoti galima beveik visas automobilio detales

Variklių detalės chromuojamos dėl labai paprastos priežasties – kad prailgintų jų naudojimo laiką ir apsaugotų nuo erozijos bei kitų aplinkos veiksnių, lemiančių rūdijimą, oksidaciją ir nusidėvėjimą. Negana to, chromavimas gali apsaugoti ir nuo lengvų mechaninių pažeidimų, tad nereikės baimintis dėl kiekvieno įbrėžimo. Kuomet chromuojamos išorinės detalės, tokios kaip ratlankiai, žibintai, veidrodėliai, automobilių ženkliukai, apdailos detalės ir kt., tuomet šis padengimo būdas atlieka kelias funkcijas. „Viena jų, žinoma, apsauga nuo greito susidėvėjimo, o kita – suteikti transporto priemonei išskirtinumo ir patrauklumo“, – sako ketverių metų patirtį šiame versle turintis M. Rinkevičius. Labai populiaru chromuoti automobilių žibintus, veidrodėlius ir ratlankius. Jie nuolat veikiami aplinkos veiksnių, todėl nuchromavus jie tampa ir automobilio puošmena, ir ilgiau tarnauja.

 

Restauravimas chromavimo pagalba

Subraižytos, aprūdiję detalės chromavimo pagalba gali būti restauruojamos ir atrodyti netgi geriau nei ką tik iš automobilio salono, todėl neskubėkite išmesti senų detalių ir ieškoti naujų. „Žinoma, nuo erozijos, rūdžių kiekio ir įbrėžimų gylio priklauso ir darbo kaina, tačiau norint džiaugtis ir vėl blizgiomis, naujai atrodančiomis detalėmis – dengimas chromu yra vertas dėmesio“, – pasakoja Marius.

 

 

Chromuojamas ne tik metalas

„Dauguma klaidingai mano, kad chromuoti galima tik metalines detales ir paviršius, – patirtimi dalinasi Marius, – tačiau iš tiesų padengti šia danga galima beveik viską: metalą, medį, stiklą, plastiką ir kt. medžiagas“. Žinoma, reikia atsižvelgti į kiekvienos medžiagos struktūrą ir naudoti skirtingus metodus, bet dabar chromu galima padengti beveik viską. Chromavimas paviršiams suteikia veidrodžio efektą, todėl atrodo išties įspūdingai. „Labai populiaru chromuoti įvairias motociklų detales – toks gatvių žirgas tikrai neliks nepastebėtas“, – tvirtina įmonės „Chromavimas-Sidabravimas“ savininkas.

 

Įvairus spalvų pasirinkimas

Chromuojant galima pasirinkti ir derinti įvairias spalvas nuo sidabrinės, auksinės iki juodos, mėlynos ar rožinio aukso spalvos. Taip bus sukurtas unikalus, modernus ir originalus stilius. „Chromuojant skirtingomis spalvomis, galima sukurti išskirtinius meno kūrinius“, – pasakoja Marius. Chromuotos detalės tampa ryškios, blizgios ir taip sukuria įspūdingus transporto priemonių dizainus.

 

Chromavimas – ne tik transporto priemonės, bet ir namų interjero puošmena

Chromuojant galima sukurti itin estetišką stilių ne tik savo automobilyje ar kitoje transporto priemonėje, bet ir namuose. „Chromuojamos taurės, žvakidės, staliukai, nuotraukų ir paveikslų rėmeliai, rozetės, spintelių rankenėlės – praktiškai viskas, ką rasite namuose“, – tvirtina M. Rinkevičius. Dengiant šia danga galima atnaujinti labai senus, antikvarinius daiktus, taip prikeliant juos antram gyvenimui.

 

 

Įmonė „Chromavimas-Sidabravimas“ siekia, kad klasikinis stilius derėtų su moderniuoju stiliumi, taip sukuriant neįprastus, išskirtinius ir įdomius darbus. Savo srities meistrai kuria tik aukščiausios kokybės produktus ir atlieka šias paslaugas:

·           Auksavimas

·           Sidabravimas

·           Variavimas

·           Ateities chromavimas

·           Nikeliavimas

  

 

CHROMAVIMAS-SIDABRAVIMAS

Vaidoto g. 1, Kaunas

Tel. +370 681 41374

El. p. Marko3bear@yahoo.com

https://www.facebook.com/Chromavimas-sidabravimas-1122431757768897/?ref=page_internal

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite