Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Trąška sąnariai, ryškėja raukšlės, didėja svoris - Jums trūksta kolageno

   2018-01-25

Aktyvus gyvenimo būdas, nuolatinis skubėjimas, stresas ir kiti įvairūs faktoriai prisideda prie greitesnių senėjimo procesų. Paprastai, susirūpinama savo išvaizda ir sveikata, tik tada kai pajuntami pirmieji simptomai, tačiau to laukti nereikėtų. Galbūt traška sąnariai? O gal jau pamatėte pirmąsias raukšles? Tikėtina, kad Jums trūksta svarbaus baltymo - kolageno.

Šis baltymas sudaro net 75% odos darinių ir yra svarbus kaulų, kremzlių, raumenų, sausgyslių, raiščių, audinių ir įvairių organų tinkamam funkcionavimui. Rūpinantis savo sveikata ir grožiu, vertėtų užtikrinti tinkamą kolageno lygį organizme. Kas nutinka, kai kolageno gamyba kūne sulėtėja? „Maždaug nuo 25 metų žmogus kasmet netenka vidutiniškai apie pusantro procento organizme esančio kolageno, - teigia Vilma Kavaliovienė, Kauno UAB „Arvensi“ direktorė. „Iš pradžių žmogus nejunta jokių sveikatos problemų, tačiau palaikyti kolageno kiekį reikiamame lygyje verta dar tada, kai nieko blogo nespėjame pajusti“- sako direktorė.

Nykstant kolagenui odoje pradeda formuotis raukšlės. Kai organizmui ima trūkti šios medžiagos, pradeda kamuoti ir sąnarių problemos: jie ima traškėti, greičiau dyla kremzlės, pradeda kauptis skysčiai bei druskos ir sąnariuose atsiranda įvairių ataugų. Siekiant išvaduoti žmones nuo tokių negalavimų, buvo sukurtas kolageno papildas. „Jis yra pagamintas iš natūralių produktų, jame nėra jokių sintetinių cheminių medžiagų“ - pasakoja UAB „Arvensi“ direktorė. „Didelis privalumas, kad veiklioji preparato medžiaga visiškai nedirgina virškinamojo trakto. Papildas yra bioenergetiškai ištirtas. Įrodyta, kad organizmas geba įsisavinti apie 95% jame esančio kolageno“.

Seniau, kolageno papildas labiausiai buvo naudojamas gydant artritą, tačiau netrukus buvo pastebėta, kad jis padeda sumažinti sąnarių skausmą ir padidinti judrumą. Taip pat kolageno papildas padeda sustiprinti kraujagysles, pagerinti  kraujotaką. Žinoma, kolagenas vertinamas ir kaip grožio bei estetikos draugas. Vartojant šį papildą, plaukai ir nagai auga sparčiau, taip pat sumažėja tikimybė celiulito atsiradimui. Vilma Kavaliovienė primena, kad UAB „Arvensi“ siūlo ir kitų maisto papildų, kosmetikos prekių bei arbatžolių. „Vertingi produktai padeda šalinti pačias įvairiausias sveikatos problemas – imuniteto, kraujotakos sutrikimus, kepenų bei nervų negalavimus ir kt“.
Vilma Kavaliovienė
UAB „Arvensi“ direktorė
Tel. (8 678) 53395
Facebook: arvensi maisto papildai

maistopapildai.arvensi.eu

Galima įsigyti Kaune, maisto papildų parduotuvėse:
Vytauto pr. 18

Savanorių pr. 3

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite