Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Treniruokliai "Flow Fitness": rinkitės kokybišką daiktą

   2011-11-23

Kas išbandė ne vieną treniruoklį, žino: prastas treniruoklis treniruoja ne tik raumenis, bet ir  nervus. Protingiau rinktis kokybišką daiktą ir leisti nervams pailsėti, o raumenims – padirbėti.   

„Esame matę ne vieną klientą, kuris „nusvilo“ įsigydamas treniruoklį, - sako Linas Kleinas, UAB „Euroatletas“ vadybininkas. – Su nefunkcionaliu prietaisu – vienas vargas, taip žmogų galima ir visai atgrasinti nuo noro treniruotis.“
Pasak specialisto, nefunkcionalus treniruoklis gali būti dėl pačių įvairiausių priežasčių. Tarkim, dėl per sudėtingo valdymo. Būna, kad sportuoti norintis žmogus pasimeta tarp daugybės reguliavimo mygtukų bei rankenėlių ir prieš treniruoklį ima jaustis lyg prieš menkai žinomą kompiuterio programą.   
„Mes prekiaujame Olandijos firmos „Flow Fitness“ treniruokliais, - pasakoja pašnekovas. – Be daugelio kitų šios įrangos teigiamų bruožų, jie išsiskiria ir valdymo patogumu. Vietoj gausybės mygtukų – lengvai perprantamas vartotojui ratuko principas“.
„Euroatletas“ siūlo dviejų linijų „Flow Fitenss“ treniruoklius. „Dynamic Line“ treniruokliai yra skirti namų vartotojui. „Urban Line“ įrangą galima pavadinti pusiau profesionalia, ji tinka ir sporto klubams  - mat yra dar patvaresni už „Dynamic Line“.    
„Euroatleto“ siūlomi „Flow Fitness“ treniruokliai priklauso kardio treniruoklių grupei. Jei gali būti skirti apšilimui atlikti, kūno svoriui reguliuoti, širdies darbui gerinti. Tai prietaisai, galintys pagerinti iš išvaizdą, ir savijautą.
Galima įsigyti šios firmos dviračių, elipsinių treniruoklių, bėgimo takelių, irklavimo treniruoklių.
Šie treniruokliai gali nuolat matuoti besimankštinančio žmogaus pulsą. Tai leidžia reguliuoti apkrovimą pagal konkretaus žmogaus širdies darbą. Treniruoklis leidžia nuolat palaikyti širdies darbą tame pačiame lygyje – kad pulsas nuolat išliktų toks pat, kokį jį nustatė pats besimankštinantis žmogus.
„Šie treniruokliai pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, - pasakoja „Euroatleto“ vadybininkas. – Jų modernus dizainas tikrai gali papuošti patalpą. Tai patikimi prietaisai. Gamintojas jiems suteikia dvejų metų garantiją, be to, atlieka ir pogarantinį aptarnavimą“. 
„Mūsų treniruokliai kainos ir kokybės santykio prasme neturi konkurentų Lietuvos rinkoje, tas santykis pas mus idealus, - įsitikinęs pašnekovas. – Prie to dar reikia pridurti, kad mes teikiame kvalifikuotą servisą, kuris svarbus norint, kad treniruokliai veiktų ilgai ir gerai“.

UAB „Euroatletas”
Birželio 23-osios g. 27A,
Kaunas, tel. (8 37) 353 934
Laisvės pr. 82, 
Vilnius, tel. (8 5) 277 2577
El. p.: info@atletas.lt

www.atletas.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite