Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Trys metalo apdirbimo įmonės – ne konkurentai, o partneriai

   2020-07-17

Panevėžyje po vienu stogu įsikūrė trys nedidelės įmonės, kurių veikla vienaip ar kitaip susijusi su metalo apdirbimu. Įmonių vadovai nelaiko vieni kitų konkurentais, priešingai, sujungus bendras pajėgas, bendradarbiaujant, šiuo sudėtingu ekonominiu laikotarpiu sėkmingai vysto verslus.

 

 

Sujungus jėgas, laimi visi

Įmonės „Metalista“, „Platinum Horse“ ir „Lankstas“ teikia specializuotas metalo apdirbimo paslaugas verslo klientams. Nors jų veiklos kryptis ta pati, tačiau skiriasi teikiamų paslaugų specifika, todėl įmonės viena kitai yra partnerės, o ne konkurentės.

 

„Visų trijų įmonių vadovai kelerius metus iki susijungimo sėkmingai bendravo verslo klausimais. Taip susikūrė pasitikėjimas vieni kitais, atsirado bendras požiūris į darbą bei klientus. Būtent tai bendrovių vadovus vėliau paskatino susiburti po vienu stogu“, – pasakojo „Metalista“ projektų vadovė Kristina Bagdonaitė.

 

Anot pašnekovės, sprendimui įtaką padarė ir tai, jog ilgainiui kiekvienos iš įmonių verslo patalpos joms tapo per mažos. Todėl būsimieji partneriai nusprendė, nejungdami verslų juridiškai, įkurdinti jas bendrose patalpose. Kaip parodė praktika, tai buvo išties sėkmingas sprendimas – bendra lokacija padėjo pritraukti daugiau užsakovų bei pasiūlyti jiems platesnį metalo apdorojimo paslaugų spektrą.

 

Mažesnė savikaina – daugiau užsakovų

Sumažėjus gaminių transportavimo išlaidoms tarp apdirbimo barų bei laiko sąnaudoms, sumažėja ir gaminio savikaina. Todėl, trims smulkaus verslo įmonėms glaudžiau bendradarbiaujant, išaugo užsakymų skaičius, padidėjo šios sąjungos konkurencingumas, atsirado daugiau bendrų jungtinių projektų.

 

„Sakyčiau, atsirado savotiška projektinė sinergija, kai jungtinės pajėgos išvysto gebėjimą kartu nuveikti kur kas daugiau ir produktyviau, negu veikdamos kiekviena atskirai, – sakė „Metalista“ projektų vadovė.

 

Pasak pašnekovės, sustiprėjo ir vidiniai įmonių procesai: projektų valdymas, tiekimas ir produkto kokybės kontrolės užtikrinimas tapo daug paprastesni ir prieinamesni. Be to, bendradarbiaujant šiems trims verslams, užsakovas gali pasinaudoti didesne paslaugų įvairove „po vienu stogu“. Dėl savo nedidelio dydžio, įmonės išlaiko minimalią inerciją, į rinkos pokyčius reaguoja greičiau ir užsakovų atžvilgiu yra kur kas lankstesnės. 

 

 

Tikrieji savo sričių profesionalai

Pagrindinė UAB „Metalista“ veiklos kryptis – tai vienetinių ir nestandartinių įrengimų gamyba. Į  „Metalista“ dažniausiai kreipiasi projektavimo įmonės, kurios įvairiems pramonės objektams siūlo realizuoti nestandartinius sprendimus. Atsižvelgiant į užsakovo projekto reikalavimus, gali būti atliekami frezavimo, tekinimo ir virinimo darbai. Lygiagrečiai mažomis, didelėmis ar vienetinėmis partijomis gali būti gaminami užsakomieji gaminiai.

 

Subrangos pagrindais bendrovė savo užsakovams taip pat siūlo ir kitas technologines operacijas, būtinas projektų realizavimui, bet esančias už įmonės specializacijos ribų. Tam tikslui įmonė kreipiasi į patikimus partnerius – UAB „Platinum Horse“ ir UAB „Lankstas“.

 

UAB „Platinum Horse“ labiau orientuota į didesnių serijų masinę gamybą. Ši įmonė gali atlikti lazerinio pjovimo, frezavimo, lankstymo ir suvirinimo paslaugas. Pagrindiniai įmonės gamybiniai įrengimai – naujas, didžiulio našumo ir aukščiausios kokybės metalo pjovimo lazeris TRUMPF bei CNC vertikalaus apdirbimo labai našios dviejų stalų staklės.

UAB „Lankstas“  specializacija – lakštinio metalo lankstymas. Darbas atliekamas galingomis, moderniomis metalo lenkimo staklėmis. Įmonė bendradarbiauja su šalia įsikūrusiais partneriais bei teikia paslaugas atskiriems užsakovams.

 

Anot K. Bagdonaitės, tokia trijų įmonių kaimynystė kiekvienai iš jų suteikia stabilumo ir užtikrintumo jausmą.

 

 

„Kiekvienas mūsų judame savu keliu, tačiau žinome, kad šalia visada yra patikimi partneriai, kurie padeda kartu įgyvendinti net ir visiškai nestandartinius užsakovų reikalavimus – nuo brėžinio iki galutinio produkto pateikimo, kiekviename gamybos etape užtikrindamos aukščiausią savo įmonės teikiamų paslaugų kokybę. Todėl jau spėjome įsitikinti, kad susivienijęs smulkusis verslas yra labai konkurencingas ir gali savo klientams pasiūlyti ne mažiau, nei dideli ir seni šios srities vilkai“, pokalbį baigė UAB Metalista“ projektų vadovė.

 

 

 

 

UAB „METALISTA“

Paliūniškio g. 11, Panevėžys

Tel. +370 658 55 696

El. paštas info@metalista.lt

https://metalista.lt

 

UAB „PLATINUM HORSE“

Paliūniškio g. 11, Panevėžys

Tel. +370 631 28 072

El. paštas info@platinumhorse.lt

https://platinumhorse.lt

 

UAB „LANKSTAS“

Paliūniškio g. 11, Panevėžys

Tel. +370 688 10 059

El. p. uablankstas@gmail.com

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite