Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Tūkstančiai idėjų jaukių namų langams

   2017-04-04

 

       RITININĖS UŽUOLAIDOS, ROMANETĖS, ŽALIUZĖS, MARKIZĖS, TINKLELIAI NUO VABZDŽIŲ

 

 

Ieškote rūbo savo namų langams? Norite kažko naujo ir dar neregėto? Svajojate apie jaukumą ir modernumą viename? Turite idėjų bet negalite apsispręsti? Kreipkitės į tuos pardavėjus, kurie ne tik parduos, bet patars ar netgi „dizainerio“ darbą atliks. Jums beliks tik pasidžiaugti tobulu pasirinkimu!

 


Dažnai klientai neturi konkrečios minties, kaip turi atrodyti jų „aprengti“ langai. Žino tik tiek, jog užuolaidas nori derinti prie kambario spalvinio interjero. Tačiau dažnai pamiršta atsižvelgti į tai, kurioje namo pusėje – Pietų ar Šiaurės langai yra, kuriame kambaryje – miegamajame, ar svetainėje bus montuojamos ritininės užuolaidos.

                          Klientų pasirinkimą dažnai palengvina jau atliktų darbų galerija, kurioje galima išvysti, kaip trokštamas gaminys atrodo skirtinguose interjeruose, paskaityti patarimus apie gaminių naudojimą, priežiūrą ar pasirinkimą ar užėjus į saloną gyvai pačiupinėti užuolaidos ar kitos lango uždangos medžiagą - teigia UAB „Domus Lumina“.
Namų interjere langus galėsite papuošti ritininėmis užuolaidomis („roletais“), romanetėmis, vertikaliomis, plisuotomis, aliuminėmis ar medinėmis žaliuzėmis – nustebsite išvydę, kokias plačias galimybes šių gaminių pritaikymui jūsų poreikiams sukuria šiuolaikinės technologijos! Nestandartiniai bei stogo langai taip pat gali būti uždengti jums patinkančiais gaminiais! „Domus Lumina“ siūlo ne tik interjero, bet ir eksterjero langų uždengimus!


Fasado produktai tampa vis populiaresni, todėl klientai gali rinktis skirtingų tipų apsauginių žaliuzių, tinklelių nuo vabzdžių, fasado roletų, fasado žaliuzių, integruojamų į „protingo namo“ sistemas, valdomų tiek mechaniškai, tiek automatiškai. Norite jaukumo terasoje ar balkone - markizės padės sukurti jaukias erdves – iš gausaus asortimento pasirinksite derančią su jūsų fasado eksterjeru spalvų gamą; jūsų poreikiams pritaikysime valdymą. Dar daugiau! Rinkdamiesi gaminius langams norite sutaupyti išlaidų būsto šildymui?
O gal ir vėsinimui? Būtent „Domus Lumina“ įmonė yra „Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos“ narė, tad puikiai išmano energinį efektyvumą – kreipkitės, darbuotojai – ekspertai visuomet taikliai patars! Visą asortimentą rasite domuslumina.lt  apsilankę „Domus Lumina“ salonuose. Jei taupote laiką - skambinkite telefonu 8 800 00009 ir išsikvieskite ekspertą į namus, kuris padės jums pasirinkti langų uždengimą jūsų stilingiems langams!

 

 

 

Salonus rasite :

Vilniuje:
Ukmergės g. 244, PC Senukai
P. Lukšio g. 34, PC Banginis

Kaune:
Savanorių pr. 112
Draugystės g. 8c, PC Senukai

Klaipėdoje:
Šilutės pl. 35, PC Banginis

Šiauliuose:
Pramonės g. 6, PC Bruklinas

Panevėžyje:
Klaipėdos g. 143A, PC Babilonas Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 10 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite