Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Tvirtinimo specialistai žino geriausią problemos sprendimą

   2013-04-02

Kartais dėl vieno nestandartinio varžto gali sustoti ne vieną dešimtį tūkstančių litų kainuojantis procesas. Tokiais atvejais reikia kreiptis į specializuotas įmones. Ten rasite tiek užsienio standartus atitinkančių detalių, tiek nestandartinių sprendimų bei tvirtinimo profesionalų konsultacijas, padėsiančias rasti geriausią sprendimą.
Dažnai, sudėtingesnius technologinius procesus vykdančioms įmonėms prireikia tvirtinimo sprendimų, kurių negali pasiūlyti paprasti meistrai bei prekybos centrai. Įrangos prastovos kainuoja brangiai bei sąlygoja įsipareigojimų nevykdymą, taigi jas reikia šalinti kuo greičiau ir profesionaliau. „Mes kartais juokaudami save vadiname gaisrininkais“,- sako Zenonas Mištautas, UAB „Anjesė“ direktorius. – „Yra buvę, kad skubią pagalbą teikėme netgi „Mažeikių naftai“. Mūsų pastangų dėka gedimas buvo pašalintas per pusdienį, nors šiaip problemos sprendimas galėjo trukti ir savaitę. Kaip ir visose srityse taip ir tvirtinime, galima pasiūlyti ne vieną sprendimą,todel tvirtinimo specialistai konsultuoja įmones konkrečios problemos sprendime. Ne vieną įmonę esame „išgelbėję“ sulūžus nestandartinėms tvirtinimo detalėms. Kai kuriais atvejais, pakeitus detalių tvirtinimo būdą, netgi produkcijos savikaina gali tapti ženkliai mažesnė.“
Specializuotų įmonių siūloma produkcija gerokai skiriasi nuo prekybos centruose esančių tvirtinimo detalių. Jei pastarieji orientuoti į buitį bei statybas, tai specialistai turi įvairiausių sprendimų, tinkamų sudėtingiems įrengimams, bei gali pasiūlyti alternatyvius tvirtinimo būdus. Pasak direktoriaus, „Anjesė“ orientuota į įmones.
-„Pramonės įmonėms galime pasiūlyti nestandartinius sprendimus, o statybos įmonėms dirbančioms užsienyje – užsienio standartus atitinkančias tvirtinimo detales bei reikalingus įrankius“, -pasakoja „Anjesė“ vadovas. „Patogu viską gauti iš vienų rankų, todėl kartu su tvirtinimo elementais pasiūlome ir tvirtinimo darbams reikalingus įrankius bei medžiagas. Esame Taivanio profesionalių įrankių „Hans“ atstovai Baltijos šalims. Įrankiai, tvirtinimo detalės į mūsų parduotuves atkeliauja iš Europos Sąjungos šalių, Indijos, Malaizijos, kitų valstybių. Prekiaujame įvairiausiais grąžtais, diskeliais, šlifavimo medžiagomis, kitomis prekėmis. Jei reikalingos retos prekės, galime jas užsakyti iš tiekėjų. Gaminius užsakome ir pas specializuotus Lenkijos, Čekijos gamintojus , tai leidžia operatyviai išspręsti klientų problemas.“
UAB „Anjesė“ dukterinė įmonė UAB „Kavera“ gamina nedidelius metalo gaminius programinėmis frezavimo, tekinimo, sriegio, valcavimo staklėmis pagal užsakovų pateiktus brėžinius ,ir ne tik Lietuvos, bet ir kitų Europos Sąjungos šalių klientams. 15 metų patirtis metalo apdirbimo bei tvirtinimo srityje leidžia klientams pasiūlyti geriausius sprendimus bei patikimas detales ir įrankius.
Norint naudotis tvirtinimo specialistų paslaugomis, Jums tikrai nereikia pirkti urmu. „Anjesė“ tvirtinimo detalėmis – įvairiausiais varžtais, medvaržčiais, veržlėmis - prekiauja ir mažmena, ir didmena. Centrinė įmonės būstinė įsikūrusi Kaune, o jos skyriai yra Vilniuje bei Panevėžyje. Šiuo metu investuojama į patalpas, bei sandėlius, kad geriau tenkinti mažmeninių klientų poreikius.
- Nemažai investavome į plėtrą Kaune, - pasakoja įmonės vadovas. – Ką tik baigėme pagrindinį plėtros etapą, išplėtėme patalpas Aleksote nuo 1 100 iki 2 200 kvadratinių metrų. Darbus tęsime, projekto pabaigoje patalpų plotas išaugs iki 2 500 kvadratinių metrų“. Iki rekonstrukcijos įmonėje labai trūko vietos mažmeninės prekybos ekspozicijai, dabar, išsiplėtus prekybos plotams, pirkėjams tapo gerokai patogiau. Net tik lengviau surasti reikiamą prekę, bet išsiplėtė ir asortimentas.

1. Kartais dėl vieno nestandartinio varžto gali sustoti ne vieną dešimtį tūkstančių litų kainuojantis procesas. Tokiais atvejais reikia kreiptis į specializuotas įmones.
2. Tvirtinimo specialistai konsultuoja įmones konkrečios problemos sprendime ir dažniausiai gali pasiūlyti daugiau nei vieną tvirtinimo variantą.
3. Kai kuriais atvejais pakeitus detalių tvirtinimo būdą, netgi produkcijos savikaina gali tapti ženkliai mažesnė.
4. Anjesė“ orientuota į įmones. Pramonės įmonėms galime pasiūlyti nestandartinius sprendimus, o statybos įmonėms dirbančioms užsienyje – užsienio standartus atitinkančias tvirtinimo detales bei reikalingus įrankius.
5. Esame Taivanio profesionalių įrankių „Hans“ atstovai Baltijos šalims. Įrankiai, tvirtinimo detalės į mūsų parduotuves atkeliauja iš Europos Sąjungos šalių, Indijos, Malaizijos, kitų valstybių. Prekiaujame įvairiausiais grąžtais, diskeliais, šlifavimo medžiagomis, kitomis prekėmis.
6. Norint naudotis tvirtinimo specialistų paslaugomis, Jums tikrai nereikia pirkti urmu. „Anjesė“ tvirtinimo detalėmis – įvairiausiais varžtais, medvaržčiais, veržlėmis - prekiauja ir mažmenomis, ir didmenomis.
7. Išsiplėtus prekybos plotams, pirkėjams tapo gerokai patogiau. Net tik lengviau surasti reikiamą prekę, bet išsiplėtė ir asortimentas.

Zenonas Mištautas
UAB „Anjesė“ direktorius
Kaunas, Lygioji g. 3
tel. 8 37 391544, info@anjese.lt
www.anjese.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite