Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Tvora. Ką svarbu žinoti, kad būtų ilgaamžė ir funkcionali

   2020-03-25

Tvora – ilgalaikė investicija. Į ką svarbu atkreipti dėmesį, kad ji pateisintų lūkesčius ir nereikėtų gailėtis dėl neapgalvotų sprendimų, teiraujamės ilgametę patirtį turinčio UAB „Blokuvos tvoros“ direktoriaus Arūno Kemežio. 

 

 

Kokybiškas pamatas ir stulpai pailgina tvoros gyvavimo laiką

Pasak UAB „Blokuvos tvoros“ direktoriaus A. Kemežio, šiuolaikiški sprendimai montuojant tvorą gali pailginti jos tarnavimo trukmę ir sutaupyti. Labai svarbu tinkamai pasirinkti ne tik kokybiškas medžiagas, bet ir tvoros pamatą bei stulpus, kurie lemia jos ilgaamžiškumą ir funkcionalumą.

 

Dėl kainos ir kokybės santykio dabar itin populiarūs betoniniai tvoros statybos blokeliai. Eksperto teigimu, jų gamintojų yra nemažai, kaina panaši (arba užsienietiškų net didesnė), tačiau kokybės atžvilgiu gali labai skirtis. Svarbu atkreipti dėmesį į jų tvirtumą, ar pritaikyti mūsų klimato sąlygoms.

 

 

„Mūsų tvorų statybos blokeliai gaminami taikant pažangiausią vibropresavimo technologiją ir specialią betono chemiją (plastifikatorius). Tai suteikia jiems patvarumo. Vibropresavimo proceso metu betonas yra maksimaliai sutankinamas, iš jo išvaromas oras. Kuo mažiau yra oro porų, tuo gaminys mažiau į save traukia vandenį, drėgmę, tuo labiau atsparus atmosferos poveikiui, skilimui ir dilimui. O tai lemia ir ilgaamžiškumą“.

 

Pakabinami tvoros pamatai išsprendžia daug problemų

Pasak eksperto, protingas šiuolaikiškas sprendimas – pakabinami tvoros pamatai. Tokie populiarūs tuo, kad jie greitai ir paprastai sumontuojami, gali būti tvirtinami įvairiame aukštyje. Optimaliausias variantas – išlindę iš žemės 10–15 cm. Tai apsaugo ir nuo gyvūnų pralindimo pro tvoros apačią, patogu šienauti su trimeriu. Kadangi tvoros metalinės ar medinės dalys neturi sąlyčio su gruntu, tokios tvoros nekilnoja ir šaltis, ji apsaugoma nuo tyškančio purvo, vandens, tad ilgėja jos tarnavimo laikas.

 

Renkantis pakabinamus tvoros pamatukus, pasidomėkite, kokio storio sudėta armatūra. Kai kurie gamintojai sutvirtinimui naudoja tik 4 mm skresmens metalines vielas – tokie mažiau atsparūs šoniniam spaudimui. Geriau rinktis su tvirta statybine armatūra, kurios skersmuo – 8 mm. Eksperto teigimu, jie tik tokius kokybiškus ir tiekia rinkai, nes toks pamatukas atsparesnis spaudimui.


 

Lengva sumontuoti net ne specialistui

Iš tvoros blokelių sumontuoti stulpai puikiai dera prie įvairiausių tvoros architektūrinių sprendimų. Ar tai būtų medis, metalas, ar kitokios medžiagos. Iš blokelių sumūryta teritorijos aptvėrimo konstrukcija gali tarnauti 15  ar 20 metų ir net ilgiau. Pliusas –  blokelius galima dažyti norima spalva ir pritaikyti prie namo eksterjero. 

 

UAB „Blokuvos tvoros“ gamina akmens imitacijos blokelius, kurie suteikia prabangos įspūdį. Taip pat ir lygius, kurie perbraukus ranka atrodo it stiklas. Privalumas –  juos lengva greitai sumontuoti net ne specialistui, nes nereikia užglaistyti siūlių. Pasak eksperto, sustatei, užpylei betono, ir jokio vargo. Tai sutaupo ir laiko, ir pinigų. Todėl šiuos blokelius perka tiek tvorų meistrai, tiek žmonės, norintys patys susimontuoti tvirtą ir ilgaamžį tvoros pagrindą. Betoninių blokelių pamatukai puikiai tinka ir šiltnamiams, o tvoros stulpo blokeliai – balkonų, pavėsinių atramoms, pertvaroms ir kitiems fasadams.

 

Kad tvora tarnautų ilgiau, A. Kemežys pataria betoninius blokelius impregnuoti  specialiu betono impregnantu.

 

UAB „Blokuvos tvoros“ išplėtė tvoros statybinių blokelių asortimentą, priima individualius užsakymus. Gamina mūsų sąlygoms pritaikytus, taip pat ir nestandartinių išmatavimų pakabinamus tvoros pamatukus, tvoros stulpų blokelius, tvirtinimo detales ir stulpų stogelius. Siūlo klientams lietuvišką kokybę, estetiką ir ilgaamžiškumo garantiją už prieinamą kainą.

 

 

 

 

 

 

 

UAB „BLOKUVOS TVOROS“

Direktorius Arūnas Kemežys

Tel. + 370 640 17755

www.blokuvostvoros.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite