Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Tyras vanduo Jūsų namuose

   2009-03-17

UAB „Šomis”, dirbanti jau 12 metų vandens paruošimo technologijų srityje, turi keletą išskirtinių vandens gerinimo sprendimų, kurie puikiai tinka namams,butams, bei biurams.

 Atbulinio osmoso sistema EC105-PRO RO yra pats efektyviausias būdas pagaminti krištolinio tyrumo geriamą vandenį. Osmosas – tai reiškinys, kuris vyksta visuose gyvuose organizmuose ir kurio esmę sudaro vandens molekulių skverbimasis pro membranos poras.

EC105 – PRO RO + G

PRO-RO sistema gali veikti dar efektyviau sujungta su papildomais elementais. Vienas tokių elementų – Struktūrizatorius. Struktūrizuojančio elemento veikimas paremtas mokslininko Johano Granderio atliktais magnetinių laukų tyrinėjimais. Sistema  EC105-PRO RO puikiai valo vandenį nuo cheminių priemaišų.

Struktūrizuojančio  elemento paskirtis kitokia. Mokslininkai nustatė, kad vandens molekulės jungiasi į struktūras, sudarytas iš daugelio molekulių, o vandens savybės priklauso nuo tų struktūrų formos. Natūralioje gamtoje vandens molekulės grupuojasi į šešiakampes struktūras, toks natūralus vanduo sveikiausias ir žmogaus organizamui.

Struktūrizavimo technologija neprideda vandeniui ir iš jo neatima jokių papildomų junginių. Ji tik grąžina vandeniui pirminę jo struktūrą, būdingą natūraliai gamtai – tai daroma vibracijos būdu. Kenksmingos vandens dalelės paverčiamos nekenksmingomis pakeičiant vandenyje užfiksuotą informaciją. Gerdamas šį vandenį žmogus tampa sveikesnis bei puikiai jaučiasi. Struktūrizuojantis elementas dirba neribotą laiką.

RO TULIP + R

RO TULIP sistema gali puikiai derinti savo funkcijas ir su R-biokeraminiu elementu. Šis elementas, kurį rekomenduoja įmonės specialistai, panašiai, kaip ir Struktūrizuojanti kasetė, nepašalina iš vandens jokių cheminių medžiagų ir jų neprideda. Jo veikimo principas yra pagrįstas infraraudonųjų spindulių poveikiu vandeniui. Infraraudonieji spinduliai sukelia vandens jonizaciją, toks vanduo žmogaus organizme pagerina medžiagų apykaitą. Infraraudonųjų spindulių sukelta vandens vibracija reguliuoja kraujo tekėjimą, neleidžia susidaryti kraujo krešuliams.

Šie spinduliai minkština vandenį, šalina iš jo nemalonų kvapą.

Biokeraminiame elemente, kurį tiekia UAB “Šomis”, infraraudonieji spinduliai išsiskiria dėl to, kad skirtingų rūšių keramikos rūšys čia yra susijungusios su mineraliniais oksidais.

TAPWORKS filtrai

UAB “Šomis” rekomenduoja naudoti JAV kompanijos TAPWORKS filtrus. Vandenyje, kuriame geležies koncentracija - iki 2 miligramų litre, tokie filtrai gali atlikti dvi funkcijas – minkštinti vandenį ir pašalinti iš jo dvivalentę geležį. Be to, šie filtrai sunaudoja mažiau vandens ir druskos eksploatacijos metu.

UAB “Šomis” specializuojasi vandens kokybės gerinimo srityje.

Įmonės specialistai klientams padeda išspręsti visas vandens kokybės problemas.

UAB „Šomis”
Ekskavatorininkų 1C, Kaunas
Tel. 8 37 407048
Faks. 8 37 407049
Mob. 8 650 80622
www.somis.lt
info@somis.lt





Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 03 31 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite