Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

UAB „HEINZMANN“ virš 20-ies metų langų ir durų gamybos patirtis Lietuvoje

   2017-03-31

 

Lietuvos ir Vokietijos bendrovė „HEINZMANN“ švenčia 20-ies metų veiklos Lietuvoje sukaktį. Visą šį laiką įmonė gamina itin kokybiškus PVC langus bei duris iš vokiško „VEKA“ A klasės profilio. Savo srities profesionalai rinkai pasiūlė ne vieną naujovę, todėl šių dviejų dešimtmečių sunkaus darbo rezultatas – gausybė patenkintų klientų Lietuvoje bei užsienyje. Pagrindinė „HEINZMANN“ ilgalaikės sėkmės priežastis, suteikusi galimybę pasiekti šią įspūdingą sukaktį – inovatyvus mąstymas ir aukšta gaminių kokybė.

„HEINZMANN“ jau pačioje savo veiklos pradžioje nusprendė, kad dirbs pagal partnerių Vokietijoje „HEINZMANN“ Gmbh rekomendacijas ir remsis jų didesne nei 45-erių metų patirtimi langų gamybos srityje. Šis tikslas buvo įgyvendintas ir įmonė iki šiol siūlo itin aukštos kokybės gaminius su visomis garantijomis bei kokybę patvirtinančiai sertifikatais. UAB „HEINZMANN“ asortimente – langai, durys, garažo vartai, balkonų stiklinimo sistemos, žaliuzės, šarvo durys, palangės, apsauginiai tinkleliai nuo vabzdžių ir kiti produktai.

UAB „HEINZMANN“ gaminiai yra aukštos kokybės dėl jų gamyboje naudojamų komponentų bei gamybinių įrenginių. Viena naujausiu vokiečių „VEKA“ kompanijos PVC profiliu sistema „Softline 82 MD“ yra sukurta pagal ateities standartu reikalavimus. Šie langai bei durys pasižymi itin aukštomis šilumos izoliavimo savybėmis. 82 mm. pločio profilis bei trijų stiklų stiko paketas, varčios pusėje įgilintas net iki 25 mm., leidžia maksimaliai sumažinti šilumos nuostolius. Gaminių konstrukcijoje naudojama triju sandarinimo tarpiniu sistema, kuri pagerina garso izoliaciją, sandarumą ir langų bei durų šilumines savybes. Iš „VEKA Softline 82 MD“ profilio pagaminti langai bei durys puikiai tinka pasyviems namams ir atitinka A, A+ bei A++ klasės pastatų reikalavimus. Šiuos kokybinius rodiklius atitinka ir UAB „HEINZMANN“ gaminiai iš 6 kamerų A klasės „VEKA“ Alphaline 90 MD. Klientus džiugina ne tik šių gaminių namams suteikiama šiluma, bet ir tai, kad jų plastikas laikui bėgant negelsta, spalva neblunka, netrūkinėja, nesideformuoja, puikiai atlieką  visas langų funkcijas ir jiems nereikalinga sudėtinga nuolatinė priežiūra.

UAB „HEINZMANN“ langų bei durų gamyboje taip pat naudoja patikimus garsių Vokietijos „Siegenija-aubi“ ir Austrijos „Maco“ firmų apkaustus, stiklo paketus iš „Saint-Gobain“, „Pilkington“ bei kitų žinomiausių pasaulio stiklo lakštų gamintoju. UAB „HEINZMANN“ siekia, kad įmonės gaminiai būtų ilgaamžiai, todėl gamyboje naudojami tik geriausios rinkoje esancios zaliavos bei gamybos įrengimai kurie yra nuolat atnaujimami. Prieš keletą metų įmonė pradėjo eksploatuoti naujausias vokiečių kompanijos „Stürtz“ automatines keturių galvų virinimo ir valymo stakles, kurios leidžia pasiekti maksimalų tikslumą bei gaminių kokybę.

Tačiau UAB „HEINZMANN“ išsiskiria ne tik aukštos kokybės gaminiais, bet ir suteikiamomis konsultacijomis. Įmonės specialistai stengiasi išsiaiškinti ir suprasti kiekvieno kliento poreikius, bei pasiūlyti tik patį tinkamiausią sprendimą, padėti įsigyti tinkamiausius gaminius bei sutaupyti pinigų, išlaikant idealų kainos ir kokybės santykį. UAB „HEINZMANN“ saugo savo vardo reputaciją ir klientams nori pasiūlyti tik aukščiausios kokybės paslaugas, todėl atsakingai renkasi langus ir duris montuojančius darbuotojus. Taisyklingas langų ir durų sumontavimas yra lygiai toks pat svarbus kaip ir šių gaminių gamybinė kokybė – tik gerai sumontuoti langai tinkamai funkcionuos bei saugos namus nuo šalčio ir drėgmės ir tarnaus daugelį metų.


        


Klaidinga manyti, kad montuojant langus ir duris pakanka prisukti gaminį ir ertmes užpildyti montažinėmis putomis. UAB „HEINZMANN“ pasirūpina ir kitomis būtinomis medžiagomis bei sprendimais – būtinos ir specialios sandarinimo juostos, kurios putas apsaugo nuo aplinkos poveikio, namus – nuo drėgmės kaupimosi, o šeimininkus – nuo papildomų rūpesčių ateityje, patys gaminame specialius langų laikiklius kiekvienam gaminiui atskirai.

Taip užtikriname ilgaamžę gaminių eksploataciją bei visas garantijas. Renkantis langus bei duris visada geriau pasikliauti specialistų patarimais ir išsirinkti tos įmonės siūlomus gaminius, kuri pati vykdo gamybą, jau yra užsitarnavusi klientų pasitikėjimą ir kelia aukštus reikalavimus savo produkcijos kokybei. Langus bei duris patariama pirkti tik iš visus būtinus sertifikatus turinčios įmonės, kuri savo gaminiams suteikia garantijas. UAB „HEINZMANN“ yra būtent tokia įmonė. Virš 20 metų patirties gamyboje, aukštos kvalifikacijos specialistai ir moderni gamybos linija garantuoja išskirtinę kokybę bei aptarnavimą. UAB „HEINZMANN“ produkcija atitinka CE standarto reikalavimus, jai suteikiama penkerių metų garantija.

20-ies metų jubiliejaus proga įmonė klientams ruošia išskirtinių nuolaidų ir dovanų, todėl jei ruošiatės keisti langus ar duris, reikėtų pasidomėti ką gali pasiūlyti UAB „HEINZMANN“.

 

UAB „HEINZMANN“
Didvyrių g. 3, Raudondvaris,
Kauno raj.
Tel. 8 698 25961, 8 37 549931

Salonas Kaune
Savanorių pr. 435,
Tel. 8 37 21 18 39
info@heinzmann.lt

www.heinzmann.lt

 

 

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 07 31 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite