Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

UAB „ICC Engineering“ – suvirintųjų sujungimų defektų nustatymo profesionalai

   2017-05-10

 


Suvirintųjų sujungimų defektų nustatymo paslaugų įmonė UAB „ICC Engineering“ per daugiau nei 10 veiklos metų ne tik sukaupė vertingos patirties, bet ir užsitarnavo patikimo paslaugų teikėjo vardą rinkoje ir užtikrintai konkuruoja su kitomis analogišką veiklą vykdančiomis bendrovėmis.

 

 

Įmonė patenka į reitingą „Stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2016“ ir jame laikosi ne vienus metus. UAB ,,Creditinfo Lietuva“ įteiktas sertifikatas pažymi, kad UAB „ICC Engineering“ 5 metus iš eilės turi aukštą kredito reitingą.

TAIKO NEARDANČIUS BANDYMŲ METODUS

Mažeikiuose įsikūrusi bendrovė veiklą vykdo nuo 2000 metų. Savo kelią rinkoje pradėjo kaip UAB „Tarptautinė statybos korporacija“ padalinys Mažeikių gamybinės bazės filiale, o 2004-aisiais buvo įregistruota UAB „ICC Engineering“, veikianti iki šios dienos.

Pagrindinė įmonės veikla – suvirintųjų sujungimų ir pagrindinio metalo vidaus ir išorės defektų statymas.


Paslauga atliekama taikant neardančius
bandymų (NDT) metodus: radiografinę kontrolę (RT); ultragarsinę kontrolę (UT); magnetinę kontrolę (MT); kapiliarinę (spalvinę) kontrolę (PT); vizualinę (apžiūrimąją) kontrolę (VT); vakuuminius bandymus (LT); suvirintųjų sujungimų (siūlių) terminį apdirbimą – aukštą atleidimą (PWHT); metalo storio ir kietumo matavimus.


Svarbu atkreipti dėmesį, kad tik atlikus vizualinę
kontrolę ir ją priėmus, galima taikyti kitus neardančiosios kontrolės metodus, kurie padeda nustatyti šiuos defektus: neįvirinimą, nesulydymą, įtrūkimus, poras, porų sankaupas, metalinius ir nemetalinius intarpus. Taip pat šiais metodais aptinkami ir defektai (suvirinimo siūlės įduba ar per didelis įvirinimas), kurių negalima nustatyti atliekant vizualinę (apžiūrimąją) kontrolę.
„Užsakovai, atliekantys suvirinimo ir montavimo
darbus, turėtų laiku pasikviesti neardančiosios kontrolės specialistus. Pasitaiko atvejų, kai kviečiama atlikti kontrolę, darbams įpusėjus arba netgi einant į pabaigą. Tokiu atveju, nustačius suvirinimo siūlių defektus, gali kilti daug problemų. Būtina ištaisyti defektus ir pakartotinai atlikti neardančiąją kontrolę bei atlikti papildomą patikrinimą neardančiaisiais metodais. Kartais dėl kilusių nesklandumų kaltinami neardančios kontrolės specialistai, tačiau tai nėra teisinga ir pagrįsta.


Mes tiesiog atliekame savo
darbą, o rezultatai priklauso ir nuo to, kuriame darbų etape buvo kreiptasi į mus“, – veiklos niuansus atskleidžia UAB „ICC Engineering“ direktorius Egidijus Viktoravičius.

 

PADEDA IŠVENGTI DEFEKTŲ

Bendrovės teikiamos paslaugos itin svarbios gamybos bei paslaugų įmonėms, savo veikloje naudojančioms potencialiai pavojingus įrenginius, įrangą ir kitas metalines konstrukcijas. UAB „ICC Engineering“ tikslas – patikrinti ir užtikrinti įvairių konstrukcijų metalo ir suvirintųjų sujungimų kokybę.Nuo suvirinimo siūlės formos priklauso siūlės
tvirtumas. Jei suvirinimo siūlės forma neatitinka standarto reikalavimų, siūlė gali neatlaikyti numatytų apkrovų, atsirasti papildomų įtempimų konstrukcijoje. Dėl šios priežasties labai svarbu, kad būtų tiksliai nustatytas suvirinimo briaunų paruošimas ir sujungimo surinkimas prieš atliekant suvirinimo darbus. Tokiu būdu galima išvengti daugelio kitų defektų atliekant suvirinimą.

Taikant neardančiosios kontrolės bandymų metodus galima patikrinti suvirinimo siūlės formą, išorinius ir vidinius defektus ir kitas suvirinimo sujungimų savybes.
Forma ir geometriniai
matmenys (plotis, aukštis) apžiūrimi atliekant vizualinę kontrolę, kurios metu taip pat nustatomi ir išoriniai matomi siūlės defektai: poros, porų sankaupos, paviršiniai įtrūkimai, išsisluoksniavimas, subėgimas, šaknies neįvirinimas, neleistinos įpjovos, metalo purslai ir užlajos, pradeginimai ir kt.

Prieš suvirinimą tikrinamas briaunų paruošimas ir sujungimo surinkimas, o baigus virinti atliekama paviršiaus defektų apžiūrimoji kontrolė, tikrinant suvirinimo siūles, terminio poveikio zoną ir pagrindinio metalo paviršių.

PROFESIONALI KONSULTACIJA – KAIP PREVENCINĖ PRIEMONĖ

Be neardančios kontrolės, įmonė siūlo ir terminio suvirinimo siūlių apdirbimo (PWHT) paslaugas, atlieka kietumo bei storio matavimus, koordinuoja ir prižiūri suvirinimo darbus, organizuoja ir veda suvirintojų (pagal standarto LST EN ISO 9606-1 „Suvirintojų kvalifikacijos tikrinimas“ ir slėginių indų direktyvą PED 2014/68/EU savo bei Užsakovo teritorijoje) bei suvirinimo procedūrų patvirtinimo protokolo (SPPP / WPQR) atestavimą, ruošia vamzdynų, rezervuarų, metalo konstrukcijų ir kitų potencialiai pavojingų įrenginių techninę – vykdomąją dokumentaciją bei techninio įrenginio pasus, suvirinimo procedūrų aprašus (SPA) bei remonto technologinius lapus; ruošia kokybės kontrolės planus (KKP) ir kontrolės procedūras (KP).

Tai, kad bendrovė be neardančios kontrolės darbų dar tikrina ir suvirintojų kvalifikaciją bei atlieka suvirintojų atestacijos organizavimą, išskiria kompaniją iš kitų rinkos dalyvių ir užtikrina, kad prieš darbų pradžią Užsakovams bus suteikta išsami konsultacija dėl suvirinimo darbų atlikimo ir tinkamo bei savalaikio neardančiosios kontrolės užsakymo pateikimo ir atlikimo.

 PASLAUGAS TEIKIA AUKŠČIAUSIOS
KVALIFIKACIJOS DARBUOTOJAI

„Branginame savo gerą vardą, tad visuomet sąžiningai vykdome įsipareigojimus. Mūsų prioritetas – profesionalumas ir aukšta kokybė, laikantis nustatytų technologinių reikalavimų bei darbų atlikimo terminų“, – pabrėžia UAB „ICC Engineering“ vadovas, 20 metų darbo patirtį sukaupęs diplomuotas statybos inžinierius Egidijus Viktoravičius.

Bendrovė į savo komandą subūrė itin patyrusius ir aukštą kvalifikaciją turinčius profesionalus, kurie nuolat gilina savo žinias ir siekia tobulėjimo. Specialiai apmokyti defektoskopininkai yra išlaikę egzaminus ir turi pažymėjimus, patvirtinančius, kad jų žinios atitinka standarto LST EN ISO 9712 „Neardomieji bandymai. Neardomųjų bandymų personalo kvalifikacijos tikrinimas ir sertifikavimas“ reikalavimus bei slėginių indų direktyvą 97/23/EC. 

Įmonėje dirba Europos ir Tarptautinis suvirinimo inžinierius, atestuotas pagal LST EN 719 Vstandartą „Suvirinimo darbų derinimas. Užduotys ir atsakomybė“. Bendrovei dar 2000-aisiais Radiacinės saugos centras išdavė ir 2014 m. atnaujino veiklos su jonizuojančiais šaltiniais licenciją.

 

UŽSAKYMUS ĮGYVENDINA NE TIK LIETUVOJE

Geriausiai įmonės patirtį ir profesionalumą liudija nuveikti darbai. Bendrovės įvykdytų užsakymų ir prižiūrimų objektų sąraše – daugiau nei 50 įmonių, veikiančių visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Įmonės paslaugomis Užsakovai naudojosi objektuose AB „Orlen Lietuva“ Mažeikiuose; UAB „Orion Global PET“ Klaipėdoje; AB „Lietuvos energija“ Kaune; AB „Lietuvos elektrinė“ Elektrėnuose; UAB „Mestila“ Klaipėda; Šilutės spirito gamykloje, Gyvūninės kilmės atliekų perdirbimo įmonėje Rietave; UAB „Kurana“ Pasvalyje; AB „Klaipėdos nafta“ Klaipėdoje, AB „Achema“ Jonavoje, AB „Akmenės cementas“ ir daugelyje kitų.

Įgyvendintų darbų sąraše dominuoja vamzdynų, rezervuarų ir metalinių konstrukcijų neardančioji kontrolė. Kompanijai savo žinias ir patirtį teko pritaikyti ir dirbant Latvijoje bei Estijoje.

 

“ICC ENGINEERING”, UAB
Montuotojų g. 1,
LT-89101 Mažeikiai
Mobilus telefonas +370 698 21447
egidijus.viktoravicius@icc-tsk.com

engineering@icc-tsk.com


www.iccengineering.lt

 

 


 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite