Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

UAB „Pandmeta“ transportavimo sistemos: iš patikimų gamintojo rankų – visada laiku pas Jus

   2017-05-09

UAB “Pandmeta” transportation systems: straight from reliable manufacturer, always on time

Transportation and storage tasks require a lot of efforts and proper equipment. Efficient work of the company can only be ensured with modern transportation systems. The best advice for businesses would be to purchase transportation and storage equipment straight from the manufacturer, so that it would be perfectly suited for a specific situation, unique requirements, non-standard facilities and so on. Choosing the right partner for your business, who could offer high quality products and would manufacture them on time, is extremely important. UAB “Pandmeta” is already a well-known and respected name in transportation equipment manufacturing and other kinds of metal construction.
 


UAB „Pandmeta“ gamina įvairius transportavimo ir sandėliavimo, užduotis palengvinančius, gaminius. Bendrovės sukurti ir pagaminti gravitaciniai rolgangai, ritinėliai jiems, varomi transporteriai, traversiniai vežimėliai, juostiniai konvejeriai, pakeliami stalai, pasukimo centrai, sandėliavimo sistemos, atliekų konteineriai, įvairios taros ir kiti gaminiai jau seniai užsitarnavo Lietuvos ir užsienio klientų pasitikėjimą dėl kelių esminių priežasčių. Visų pirma, įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai, metalo apdirbimo pramonėje turintys daug patirties. Tai užtikrina aukštą gaminių kokybę – juose negali būti jokio broko. UAB „Pandmeta“ veikia sertifikuota kokybės valdymo sistema atitinkanti ISO 9001 standarto reikalavimus.

 

UAB „Pandmeta“ nuolat stengiasi gerinti siūlomų gaminių kokybę bei klientų aptarnavimą. Įmonė turi stiprią gamybinę bazę, kuri leidžia užtikrinti, kad kiekvieno kliento užsakymas bus įvykdytas sutartu laiku. Visa produkcija yra gaminama tik iš kokybiškų medžiagų, o patys gaminiai yra nuolat tobulinami, kad visada atitiktų šiuolaikinius pramonės, aplinkosaugos reikalavimus ir pirkėjų lūkesčius.

 

UAB „Pandmeta“ nėra rinkos naujokė. Įmonė buvo įkurta 2005 metais ir nuo to laiko nuolat plėtė siūlomų gaminių asortimentą, tobulino jų kokybę, rūpinosi darbuotojų kvalifikacija. Per dvylika veiklos metų UAB „Pandmeta“ klientai spėjo įsitikinti pagrindiniais įmonės privalumais: užsakymai visuomet įvykdomi sutartu laiku, gaminiai pasižymi ne tik aukšta kokybe, bet ir konkurencinga kaina, produktus galima užsakyti vienetais arba didesniais kiekiais, o gaminių parametrus galima keisti ir gamybos eigoje. Šie privalumai leidžia užtikrinti, kad kiekvienas klientas sulauks geriausiai jo poreikius atitinkančios įrangos, jos nereikės laukti ir veiklą bus galima pradėti vykdyti iš anksto suplanuotu laiku. UAB „Pandmeta“ jau užsitarnavo ne tik Lietuvos, bet ir kitų Europos Sąjungos valstybių įmonių pasitikėjimą.

 

 

 

 

 

 

 

UAB „PANDMETA“

Įmonės kodas 300135314

Puodžialaukės g. 22

LT-42375 Pandėlys, Rokiškio raj., Lietuva

Tel/Faks. +370 458 79353,

Mob. +370 630 16455

El. paštas info@pandmeta.com

www.pandmeta.comĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite