Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Unikalūs prietaisai padės pasirūpinti sveikata

   2020-01-30

Kiekvienas žmogus nori būti sveikas, jausti vidinę harmoniją. Užtikrinti gerą savijautą padeda Lietuvoje dar mažai žinomas, bet pasaulyje labai populiarus biorezonansinis tyrimas.

Dauguma sutiksite, kad visada geriau užbėgti ligai už akių nei vėliau su ja kovoti. Tačiau šiais laikais ir tradicinė, ir netradicinė medicina nestovi vietoje ir mums siūlo įvairiausių alternatyvų vaistams, nes negalavimo priežasčių būna įvairiausių – nuo organizmo užterštumo iki pakitusios psichosomatinės būklės. Apie vieną tokių alternatyvų – Ukrainos mokslininkų sukurtus unikalius prietaisus „Life expert“ ir „Life balance“ pasakojo „Harmoningi žmonės“ (www.harmoningizmones.lt) bendruomenės įkūrėja, biorezonanso specialistė Lina Pakalniškienė.

 

 

„Prieš porą metų susipažinau su kompanija „Business Process Technologies“, kuri siejama su ateities technologijomis organizmo harmonizavimo srityje. Pradėjau naudoti šiuos prietaisus ir, įsitikinusi jų veiksmingumu, nusprendžiau gilintis į šią sritį plačiau. Baigiau specialius mokymus, įgijau ne vieną biorezonanso specialistės diplomą, atidariau savo privatų kabinetą, kuriame atliekamas biorezonansinis organizmo tyrimas „Life Expert“ prietaisu. Tyrimas, kurį atlieku, leidžia tiksliai įvertinti organizmo būklę, laiku atkreipti dėmesį į galimus fizinius ir emocinius negalavimus“, – pasakojo „Harmoningi žmonės“ bendruomenės įkūrėja L. Pakalniškienė.

 

Biorezonansinis tyrimas atliekamas „Life Expert“ prietaisu. Šis tyrimas leidžia itin ankstyvoje stadijoje įvertinti galimų organizmo sutrikimų atsiradimą, sureguliuoti sveikatos atstatymą bei palaikymą. Šis aparatas parodo, kaip funkcionuoja organizmo sistemos, juo galima įvertinti net 47 organų būseną.

 

„Life Balance“ yra unikalus aparatas, kurio paskirtis – gerinti bendrą organizmo būklę. Prietaiso veikimo principas yra organizmo funkcijų korekcija elektromagnetinių bangų poveikiu.

 

„Gamtoje viskas turi savo dažnius. Kai jie išsiderina, sutrinka žmogaus sveikata. „Life Balance“ mažo intensyvumo biorezonansiniai virpesiai imituoja sveikų organų virpesius, tokiu būdu „perprogramuoja“ organizme vykstančius procesus sveikatai“, – paaiškino pašnekovė.

 

Taigi, „Life Expert“ yra skirtas pamatyti organizme vykstančius neigiamus pokyčius, o „Life Balance“ – juos pašalinti. „Kai problema aiški, tada ją galima lengviau išspręsti“, – prietaisų „Life Expert“ ir „Life Balance“ efektyvumu įsitikinus ir L. Pakalniškienė, ir jos klientai.

 

Pašnekovė neabejojo, jog kiekvienas žmogus nori jaustis gerai, todėl ji kvietė visus apsilankyti jos privačiame kabinete, kur galima susipažinti su unikaliais prietaisais ir išbandyti biorezonansinį organizmo tyrimą.

 

 

 

 

LINA PAKALNIŠKIENĖ

Biorezonanso specialistė

Bendruomenės „Harmoningi žmonės“ įkūrėja ir vadovė

A. Baranausko g. 19-301, Kaunas

Tel. 8 679 63 313

El. p. info@harmoningizmones.lt

www.harmoningizmones.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite