Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Unikalūs sprendimai pramonei – pridėtinė vertė

   2019-05-24

Daugelis gamybos įmonių susiduria su problema – kaip konkurencingoje rinkoje didinti efektyvumą? Darbo užmokestis nuolat auga, įmonėms taupyti ir didinti produktyvumą mažinant kaštus darbo užmokesčio srityje – seniai ne išeitis. Apie tai, kaip gamybos įmonės gali padidinti darbo našumą, pasakoja įmonės „Omecha“ vadovas Tomas Teškevičius.


 

 

Galvojate, kad Jūsų įmonėje viskas gerai? Visada gali būti dar geriau!

Net jei jūsų įmonėje įdiegti visi kokybės standartai, naudojami naujausi įrengimai - kiekvienoje gamybos grandyje yra tam tikrų problemų. Dažnai įmonių atsakingi asmenys galvoja, esą „pas mus viskas gerai, pas mus nėra problemų“. Problemų nebuvimas nereiškia, kad viskas gerai – dažnai tie aspektai, kurie mažina gamybos efektyvumą, yra tiesiog nematomi ir nepastebimi. Sakoma – problemų nematymas jau yra problema. Ne visos įmonės diegia valdymo sistemas ir standartus, tačiau net ir tos, kurios diegia, randa vietų, kur procesų pakeitimas ar automatizavimas padeda išspręsti gamybines problemas ir sukuria pridėtinę produkto vertę.  

 

Kas trukdo gamybos našumui? Kur yra toji nematoma problema arba kliūtis? Tomo Teškevičiaus teigimu, tokiu atveju vienas iš sprendimų yra pramoninės įrangos tobulinimas. Pramoninio projektavimo specialistai įvertina gamybos proceso specifiką ir gali pasiūlyti įmonės poreikius atitinkančius specifinius bei unikalius sprendimus ir tik jų gamybos poreikiams pritaikytus įrenginius. 


 

Inovatyvūs sprendimai – atliekų ir metalo laužo perdirbimo pramonei

Viena iš sričių, kur sėkmingai veikia pramoninio projektavimo įmonės – tai atliekų ir metalo laužo perdirbimo pramonė. Pramoninių atliekų perdirbime svarbu du dalykai – atskyrimas ir smulkinimas. Procese atskiriamos skirtingos struktūros dalys viena nuo kitos (pvz: metalinės ir plastmasinės detalės, plastikas ir popierius), vėliau pramoninės atliekos yra smulkinamos, kad jas būtų galima perduoti kitiems perdirbimo etapams.

 

Įmonės „Omecha“ viena iš specializacijos sričių – tai pramoniniai įrengimai, skirti būtent atliekų ir metalo laužo perdirbimo pramonei. Įmonės darbuotojai yra sukūrę nemažai gamybinių sprendimų, didinančių perdirbamo produkto pridėtinę vertę. Įmonės gaminamais smulkintuvais, dozatoriais, separatoriais ir kita įranga naudojasi klientai iš Anglijos, Vokietijos, Ispanijos, Japonijos ir kitų šalių.


 

 

UAB „Omecha“ veikia rinkoje nuo 2015 m. Įmonė yra subūrusi daugiametę patirtį turinčius, kvalifikuotus ir kompetentingus darbuotojus, naudoja tik naujausias, šiuolaikiškas gamybos priemones, 3D suvirinimo stalus ir TIG suvirinimo aparatus. Įmonė priklauso Lietuvos suvirintojų asociacijai.

 

 

UAB „OMECHA“

Direktorius Tomas Teškevičius

R. Kalantos g. 49B, LT-52303, Kaunas

Tel. +370 659 53948

El. p. info@omecha.lt 

www.omecha.lt, www.tigweld.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite