Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Universalumo svarba rengiant elektros projektus

   2019-02-18

Kuriant didelius ir vidutinius projektus specialistai susiduria su dažna problema – trūksta universalių projekto partnerių, galinčių kurti ne tik pavienes projekto dalis, bet ir imtis kompleksinių užduočių projektuojant objektų lauko ir vidaus tinklus. Būtent todėl įmonė „Elgrid“ klientams siūlo: elektrotechnikos, elektroninių ryšių, gaisrinės signalizacijos bei procesų valdymo projekto dalių projektavimo paslaugas.

 

 

 

 

Vykdant projektavimo darbus kompleksiškai išvengiama dažnai pasitaikančios projektų rengėjų problemos – nesusikalbėjimo. Juk dažniausiai yra samdomi kelių sričių projektuotojai ir darbų įgyvendintojai – subrangovai, tokiu atveju sunku išvengti klaidų bei dėl nepakankamos komunikacijos atsirandančių vėlavimų. Įmonė „Elgrid“ gali atlikti kelias projekto dalis, todėl vietoje kelių atskirų projektuotojų-subrangovų, bendraujama tik su vienu. Įmonės viduje darbai atliekami komandoje, yra įtvirtinti klaidų prevencijos mechanizmai, taip užtikrinama, kad atsiradę nesklandumai būtų sutvarkyti dar pradiniame etape.

 

Vienas svarbiausių aspektų renkantis projektą įgyvendinsiančius partnerius – profesionalumas. Būtent todėl projektuotojų komanda turi būti patyrusi atliekant įvairiausių sričių objektų projektus. Tai leidžia įsitikinti jų universalumu, gebėjimu prisitaikyti prie skirtingų klientų poreikių, rengiant pramoninius, sporto, gyvenamosios ar kitos paskirties projektus. Neatsitiktinai ir pati įmonė kaip savo didžiausius privalumus įvardija kokybę, atsakomybę ir paprastumą. Norėdami atlikti darbą itin kokybiškai, įmonės darbuotojai yra sukūrę atliekamiems darbams standartizuotus, pusiau automatinius braižymo objektus, lengvinančius ir spartinančius darbą. Taip pat jie padeda išvengti skaičiavimo ir braižymo klaidų.

 

Siekdami nuolatos tobulėti ir plėstis, „Elgrid“ dirba visoje Lietuvoje, yra kūrusi projektus ir kaimyninėse šalyse, tokiose kaip Latvija ir Ukraina. Įmonė siekia plėsti tarptautinį partnerių tinklą ir taip dar labiau tobulinti savo įgūdžius. Lietuvoje rengiamiems projektams pritaikyti kitose šalyse įgytą patirtį.

 

 

 MB „Elgrid“

M. Daukšos g. 30-11, LT-44282 Kaunas

Telefonas +370 657 69923

El. paštas: info@elgrid.lt

www.elgrid.lt

 

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite