Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Už kokius pažeidimus galima netekti teisės vairuoti?

   2017-10-09

Žinoma fotožurnalistė socialinio tinklo paskyroje klausė: „Jei kelyje leistinas greitis yra 50 km/h, automobilių srautas juda 60 km/h greičiu, ar vairuotojas, judėdamas 50 km/h trukdo kitiems automobiliams?“ Už kurį nusižengimą jis gali būti baudžiamas? Taigi, už kokius Kelių eismo taisyklių pažeidimus galima netekti teisės vairuoti? Ir kaip elgtis, kad jas atgautume?

Nuo 2017 m. sausio 1 d., įsigaliojus Administracinių nusižengimų kodeksui buvo sugriežtintos nuobaudos už tuos Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus, kurie kelia grėsmę saugiam eismui. Remiantis Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, vien iki 2017 m. birželio mėn. padaryta beveik 133 tūkst. KET pažeidimų (t.y. ~364 pažeidimai per dieną!), už juos teisės vairuoti neteko 2087 vairuotojai. O baudų suma išties įspūdinga – beveik 5 mln. eurų. Jei lenksite draudžiamose vietose ir lenkimo metu kirsite ištisinę liniją, o pažeidimas bus užfiksuotas - teisės vairuoti neteksite nuo 3 iki 6 mėnesių, be to turėsite sumokėti baudą nuo 170 iki 230 eurų. 
Administracinių nusižengimų kodekse numatyta, kad viršijus leistiną greitį 30 km/val, galima netekti teisės vairuoti. O jei drįstate sėsti už vairo išgėrę alkoholio, netekti teisės vairuoti galite ketveriems metams. Dar daugiau, Jums teks sumokėti baudą net iki 2000 eur.
Ir tai dar ne viskas! Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisos numato, jog asmeniui, kuris du ar daugiau kartų transporto priemonę vairavo apsvaigęs, teisė vairuoti grąžinama ne anksčiau kaip po 10 metų nuo paskutinio sprendimo atimti teisę vairuoti įsiteisėjimo. „Pradedantieji vairuotojai taip pat turėtų atkreipti dėmesį – padarę pažeidimą, papildomą vairuotojų mokymo kursą turi baigti per vienerius metus, kitu atveju – teisę vairuoti praras, o ją atgauti galės tik perlaikę vairavimo egzaminą“, - komentuoja „Rigveda“ mokymo centro vadovas.  

KAIP SUSIGRĄŽINTI TEISES, JEI PO KET PAŽEIDIMO JŲ NETEKOTE?
Praėjus visam terminui (galimybės prašyti grąžinti teisę vairuoti po pusės termino nebeliko), norintieji atgauti vairuotojo pažymėjimą, nuo šiol turės kreiptis  ne į policiją, bet į valstybės įmonę „Regitra“. Prieš tai turės išklausyti ir baigti vienos dienos papildomo mokymo kursus po KET pažeidimo. 90 min. psichologijos kursą, 45 min. trunkančią įvykdyto pažeidimo analizę su psichologu, 45 min. vairavimo teorijos kursą bei 45 min. saugaus, ekonomiško ir ekologiško vairavimo mokymą nustatytu maršrutu su instruktoriumi, taip pat nustatyta tvarka išlaikyti žinių patikrinimo testą. Mokymo centro „Rigveda“ vadovas Rimvydas Krocas primena, jog išklausyti šiuos kursus bei atlikti baigiamąjį testą galite per vieną dieną, Jums patogioje vietoje! „Rigveda“ turi bene plačiausią mokymo vietų tinklą visoje Lietuvoje – Kaune, Prienuose, Alytuje, Šakiuose, Jurbarke, Kėdainiuose, Jonavoje, Ukmergėje – iš viso net 20 filialų, mokymo aplinka pritaikyta ir neįgaliesiems, o praktinius vairavimus galite atlikti automobiliais su mechaninėmis arba automatinėmis pavarų dėžėmis. Kainos – vienos konkurencingiausių! Be to aukšta mokymo kokybė bei egzaminų išlaikomumas. Todėl vos per kelias valandas kursus baigsite visai šalia namų ir vėl saugiai galėsite vairuoti automobilį! Rigveda – patikimas ir greitas kelias tapti vairuotoju ! 


UAB „RIGVEDA“
Direktorius Rimvydas Krocas
Vytauto pr. 57-2, Kaunas
rimvydas@rigveda.lt
Tel. Nr. 837 32 37 36
Mob. +370 656 17119

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 18 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite