Tinkamai parinktos užuolaidos puošia būstą, jos kartu yra ir funkcionalios bei praktiškos. Renkantis užuolaidas, reikėtų apsvarstyti, kas tiktų prie interjero.
Audinį užuolaidoms pasirinkti lengviau, kai jau esate apsisprendę dėl jų funkcijos - ar jos tarnaus kaip užuolaidos, ar tai bus puošybinis elementas, o gal abu kartu. Užuolaidų salono dizaineris gali pasiūlyti tinkamiausią sprendimą. Visada reikia atsiminti: salone matyti audiniai namie gali  atrodyti visa kitaip. Galbūt verta audinių pavyzdžius apžiūrėti namie? “Reikia nebijoti klausti, klausti ir dar kartą klausti užuolaidų salono darbuotojų, - sako Alma Gancevičienė, Kaune, “Prekybos miestelyje Urmas” įsikūrusio salono “Almėja” vadovė. - Klientai su užuolaidų keitimu susiduria vos kartą į kelerius metus. Žinoma, reikia atsižvelgti i kliento poreikius ir reikalavimus. Bendromis pastangomis galima rasti puikų sprendimą”.  “Almėjos”  užuolaidų ir interjero salonas, įsikūręs daugiau kaip prieš metus laiko, jau spėjo užsitarnauti klientų pasitikėjimą darbo patirtimi ir paslaugų kokybe. Čia taip pat siūlomos karnizų bei užuolaidų kabinimo paslaugos. “Užuolaidų siuvimas, lyginimas bei kabinimas turi savų subtilumų, - sako pašnekovė. - Patikėti šį darbą specialistui yra ir saugiau, ir gaištama gerokai mažiau laiko.  Verta pasinaudoti ir dizainerio paslaugomis - patikėkite, užuolaidų grožio kūrimas turi daug paslapčių”. Salone taip pat galima užsisakyti įvairias užuolaidas, širmas, romanetes, lovatieses, pagalvėles. “Almėja” importuoja kokybiškus užuolaidų audinius iš užsienio šalių - medžiagų kolekcija nuolat atnaujinama, asortimentas - platus. Čia rasite visų priedų, kurie reikalingi pakabinti užuolaidoms. Užuolaidų ir interjero salono “Almėja” paslaugomis naudojasi privatūs asmenys, ir verslo įmonės.

1. “Reikia nebijoti klausti, klausti ir dar kartą klausti užuolaidų salono darbuotojų, - sako Alma Gancevičienė,  Kaune, “Prekybos miestelyje Urmas”  įsikūrusio salono “Almėja” vadovė.  
2. “Almėjos”  užuolaidų ir interjero salonas, įsikūręs daugiau kaip prieš metus laiko, jau spėjo užsitarnauti klientų pasitikėjimą darbo patirtimi ir paslaugų kokybe. Čia taip pat siūlomos     karnizų bei užuolaidų kabinimo paslaugos.

Alma Gancevičienė
Užuolaidų ir interjero salono „Almėja” vadovė
Prekybos miestelis URMAS
Pramonės pr. 16, LT-51185 Kaunas
Žalioji galerija, 4 salė, 6 vieta
www.almeja.lt

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/uzuolaidos_-_namu_ir_biuro_puosmena/
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.