Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Užuolaidos – tai namų jaukumas!

   2020-03-26


 

 

Kodėl žmonės renkasi užuolaidas?

Užuolaidos suteikia namams jaukumo, įkvepia patalpai gyvybės, saugo nuo saulės bei turi akustinių savybių – sugeria garsus.

 

Ar užuolaidas galima pritaikyti visur?

Užuolaidos netiktų nebent labai specifinėje aplinkoje, tarkim, kokioje nors ypatingoje laboratorijoje. Visais kitais atvejais tikrai galima atrasti tinkamą sprendimą. Šiais laikais žodis užuolaidos – daugiau bendrinis pavadinimas, apibūdinantis visą aibę namų tekstilės gaminių. Galime rinktis tarp klasikinių užuolaidų, austrijiečių, romanečių bei širmų. Siūlomų audinių įvairovė taip pat labai didelė: nuo visiškai natūralių iki sintetinių, skirtų specifinėms funkcijoms. Tinkamą sprendimą gali patarti mūsų užuolaidų salono „Celestina“ specialistai. 

 

 

Kaip vertinate madą apskritai niekuo nedengti langų? 

Be abejo, skonio reikalas. Jei pro langą atsiveria gražus peizažas ir jeigu žmogui tai priimtina – kodėl gi ne? Visgi net tokiais atvejais kartais užsinori privatumo. Todėl siūlyčiau tiesiog pagalvoti apie tinkamas užuolaidas, o kada langą dengti, kada ne – spręsite patys pagal to momento nuotaiką. Didelėms vitrinoms rekomenduočiau vienspalvias gerai krentančias užuolaidas, o virtuvės langui - romanetes. Jos nemažina erdvės. Klasikinį interjerą papuoš ir jaukumo patalpai suteiks – austrijietės. Langai, puošti lengvomis austrijietėmis, liks atviri ir neįrėminti. Išradingai panaudojus formą, galima sukurti sprendimus netgi labai ribotoms erdvėms.

 

Ar egzistuoja užuolaidų mados tendencijos? Ar dažnai jos kinta?

Užuolaidų mados tendencijos spėja pasikeisti net per metus ar dvejus. Tiksliai galima išskirti šių metų (2020) audinių tendencijas iš Vokietijos parodos (Heimtextil). Tai ryškūs augaliniai motyvai, ryškios ir gaivios spalvos, stambūs geometriniai raštai, plunksnos! Spalvos – mėlyna, geltona, ochra, žalia.

 

Didėja lino, medvilnės, šilko audinių poreikis. Populiaru maišyto pluošto audiniai, ypač su vilna ar viskoze.

 

 

Natūralus pluoštas visada labiau glamžosi. Tad susiglamžymas tampa savotišku gero tono ženklu. Taip pat pastebima netikėtų blizgaus lino, medvilnės derinių, lyg į vieną būtų sudėti du nesuderinami dalykai. Šiandien tai nauja ir modernu, derinama netikėtuose sprendimuose.

 

Užuolaidos – interjero elementas. Kaip jas pritaikyti ir suderinti su visu buto, namo interjeru? 

Užuolaidas, romanetes ar širmas siūlome derinti su interjero detalėmis. Darome autorinius interjero tekstilės sprendimus. Priderintos namų tekstilės detalės paryškina užuolaidas bei sukuria išbaigtą interjero visumą.

 

„Celestina“ užuolaidų salonas taip pat siūlo įvairių lovatiesių, pagalvėlių, kutų bei kitų aksesuarų užuolaidoms, taip pat ir netradicinių sprendimų. 

 

Šiuo metu vis labiau populiarėja elektriniai karnizai, elektrinės romanetės, ausrijietės. Tai patogu ir funkcionalu tiek aukštai patalpai, tiek dideliems atviriems langams.

 

Kodėl užuolaidų audinį reikia rinktis atidžiai? Ar reikalinga profesionalo konsultacija?

Niuansų daug. Pavyzdžiui, natūralūs audiniai yra lepesni, linkę glamžytis, jiems reikalingas sausas valymas. Natūralus šilkas - prabangus, tačiau saulė šį audinį gadina. Natūralių pluoštų atsparumą didina sintetiniai priedai. Maišyti audiniai lengviau valosi ir gražiau krenta.

 

Profesionalo konsultacija padės pasirinkti praktišką sprendimą už optimalią kainą. O salonai savo gaminiams suteikia garantijas ir atsako už prekių kokybę. „Celestina“ siūlo ir dizainerio paslaugas. Jis gali labai daug patarti visais dizaino klausimais, be to, svarbūs ir techniniai užuolaidų pakabinimo sprendimai, kurių pats nesugalvosi, ypač ten, kur sudėtinga architektūra. Visad verta pasikonsultuoti su specialistu. 


 

 

Kokias dar paslaugas galėtų pasiūlyti salonas „Celestina“?

Turime sukaupę didžiulę patirtį. Kauno Savanorių prospekte, priešais „Hypermaximą“, mūsų salonas jau yra 23 metus. Nuo to laiko Lietuvoje įsikūrė ir išnyko daug įmonių, tačiau išliko tie, kurie moka dirbti savo darbą. „Celestinos“ specialistams galite patikėti visą užuolaidų kūrimo procesą – nuo idėjos iki pakabinimo. 

 

 


UAB „Renversa“ užuolaidų
salonas „Celestina“

Savanorių pr. 214, Kaunas
Tel. 8 37 777947
Mob. tel. 8 698 48901
www.celestinatekstil.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite