Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Užuolaidų spalvos“: stilingas akcentas Jūsų namams

   2009-10-02

Apie namą neretai sprendžiama ir pagal jo užuolaidas. Juk kartais žiūri į gražų pastatą ir matai: jam kažko trūksta. Ir tik gerai įsižiūrėjęs supranti: kaltos nevykusios užuolaidos. Jos skirtingos ant kiekvieno lango, tarpusavyje nesuderintos ir darkančios pastatą. Derinant užuolaidas mėgėjiškai, galima prisišaukti ir daugiau panašių bėdų, tad išmanačio dizainerio patarimas tikrai pravers.  

Visos madų tendencijos – iš vienų rankų

Salonas„Užuolaidų spalvos“ nuo liepos mėnesio veikia Kauno namų interjero centre (NIC), įsikūrusiame kitoje gatvės pusėje priešais Pramonės gatvėje esantį prekybos centrą „Maxima“. Salonas čionai persikėlė iš Tvirtovės alėjos.

Jeigu norite, kad jūsų užuolaidos būtų madingos, jums irgi reikia kreiptis čia. „Užuolaidų spalvos“ – tai vieta, kurioje nuolat sekamos užuolaidų, interjero madų tendencijos – įmonės atstovai nuolat vyksta į Paryžiuje, Briuselyje, Frankfurte, Londone  vykstančias parodas, ten užsako madingiausių audinių pavyzdžius. Iš tiesų, ar būtina mums, užsiėmusiems savo kasdieniais rūpesčiais, žinoti, kad dabar madingos visų vadinamųjų žemės spalvų užuolaidos, kad paskutinis mados klyksmas, ne ryškios, o lyg šiek tiek nuskalbtos spalvos? 

Salone – didelis naktinių ir dieninių užuolaidų asortimentas, čia jas galite išsirinkti pačias įvairiausias. Įmonės audinių tiekėjai – Vokietijos, Ispanijos, Austrijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos kompanijos. Čia galite rasti ir palankiu kainos bei kokybės santykiu pasižyminčių Turkijos gamintojų audinių.  

Salone taip pat galima užsisakyti įvairias širmas, romanetes, čia didelis karnizų, įvairių užuolaidoms skirtų aksesuarų asortimentas.

Įmonė siūlo įvairias naujoves – tokias kaip nedegūs audiniai, neperšlampami audiniai, skirti dušo kabinų užuolaidoms ir pan. 

Išskirtinis aptarnavimas

Salono specialistai turi daug savo srities žinių, o taip pat daug noro patarti ir padėti klientui, kad kartu sukurtų jaukią aplinką jo namuose. Jie atvyksta į užsakovo namus ar biurą, priderina užuolaidas prie patalpų interjero ir baldų, pataria, kokie interjero ar baldų pakeitimai galėtų sukurti gražesnę aplinką. Tad nenuostabu, kad „Užuolaidų spalvos“ turi užsakymų iš pačių įvairiausių šalies vietų, salone netrūksta ir klientų iš užsienio šalių – JAV, Vokietijos, Didžiosios Britanijos , Airijos.

Salonas teikia savo paslaugas ir įmonėms – „Užuolaidų spalvų“ užuolaidos ir lovatiesės puošia ne vieną kaimo turizmo sodybą, svečių namus. 

„Užuolaidų spalvos“ skiria labai daug dėmesio kokybiškam klientų aptarnavimui – nenuostabu, kad pakeitus darbo vietą nuolatiniai klientai atvyksta į saloną ieškodami tokio aptarnavimo lygio, prie kurio jau buvo įpratę.

„Užuolaidų spalvos“ taip pat turi saloną Kauno prekybos miestelyje „Urmas“ – jis įsikūręs „Urmo“ vakarinėje galerijoje, 2 sandėlis, parduotuvė Nr. 16.

„Užuolaidų spalvos“ sukurs jaukumą Jūsų namams, solidumą – verslui.

„Užuolaidų spalvos“
Namų interjero centras
Pramonės g. 8E, Kaunas
(prieš „Maximos“ prekybos centrą)
Tel.: 8 37 386565
Mob. tel.: 8 698 72525, 8 610 05382

Pramonės g. 16, Kaunas
Prekybos miestelis „Urmas“, vakarinė galerija, 2 sandėlis, parduotuvė Nr. 16
Mob. tel.: 8 678 42958

www.uzuolaiduspalvos.lt
uzuolaiduspalvos@gmail.comĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite