Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Vaikutis“: nauja parduotuvė Kauno Savanorių prospekte

   2007-10-31

Prekių vaikams tinklas „Vaikutis" liepą atidarė pirmąją savo parduotuvę Kaune. Iki šiol šio tinklo, savo istoriją skaičiuojančio nuo 2003 metų, parduotuvės veikė Vilniuje ir Panevėžyje. 460 kvadratinių metrų naujoji parduotuvė įsikūrė netoli miesto centro esančioje Savanorių prospekto dalyje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Vaikutis" prekiauja vaikams skirtomis pramoninėmis prekėmis. Orientuojamasi į vaikus nuo pat gimimo iki 5 metų. Tinklas pats yra importuotojas, perkantis prekes tiesiai iš gamintojų. Tai, kad nėra tarpininkų, naudinga pirkėjams – „Vaikučio" parduotuvėse galima įsigyti kokybišką prekę už geresnę kainą.

Kauno parduotuvės „Vaikutis", kaip ir kitų tinklo parduotuvių, lentynose galima rasti prekių iš Prancūzijos, Olandijos, Didžiosios Britanijos, Italijos, Lenkijos, Kinijos, yra čia ir lietuviškų gaminių. Čia siekiama turėti kuo įvairesnio asortimento prekių – kad turėtų ką pasirinkti ir brangesnės, žinomos firmos prekės ieškantis klientas, ir tas, kuriam svarbus palankus kokybės ir kainos santykis. Parduotuvėje siekiama nuolat turėti kuo daugiau gerų prekių, kurios būtų kuo patogesnės vaikeliui ir malonios bei reikalingos jo tėvams.

Parduotuvėje „Vaikutis" – ypač didelis vaikiškų vežimėlių asortimentas. Čia siūlomi vežimėliai yra pritaikyti besikeičiančio Lietuvos klimato sąlygoms, jie atitinka Europoje dominuojantį dizainą ir stilių. Dar viena prekių grupė, kurių asortimentas čia itin didelis – tai importuotos vaikams automobiliuose vežtis skirtos kėdutės. Parduotuvėje prekiaujama lovytėmis, čiužiniais, patalyne, maitinimo staliukais kūdikiams, rūbeliais, žaislais, įvairiomis kūdikio priežiūrai ir mamoms skirtomis prekėmis.

Parduotuvėje „Vaikutis" su kiekvienu klientu dirbama individualiai, pagal jo poreikius ir galimybes. Ypač paslaugios pardavėjos padės išsirinkti patį optimaliausią, būtent Jums tinkamiausią prekės variantą. „Vaikučio" darbuotojos puikiai žino vaikų poreikius, tad „Vaikutis" yra tinkama vieta, kurioje Jūs galite pasiklausti, jei nežinote, ko iš tiesų reikia vaikui.

Parduotuvėje taikoma ypač lanksti nuolaidų sistema, čia galima įsigyti įvairiausio nominalo dovanų čekių. Čia laukiami ir vaikai, ir jų tėveliai.


Parduotuvės „Vaikutis"
Savanorių pr. 138, Kaunas
Tel. (8 37) 732 198

Laisvės pr. 77B, Vilnius
Mob. tel. (8 655) 19 626

Laisvės a. 6, Panevėžys
Mob. tel. (8 650) 32 630

www.vaikutis.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite