Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Vairavimo mokykla, kuri gali pasiūlyti ženkliai daugiau

   2019-10-22

Profesionalios vairuotojų mokyklos ARV-Auto ilgametėmis sėkmingos vairuotojų mokymo veiklos tradicijomis kasmet pasitiki vis daugiau asmenų, ketinančių tapti lengvųjų ar krovininių automobilių, autobusų ar troleibusų, motociklų, mopedų ar keturračių vairuotojais.

 

 

„Keliame sau aukštus profesionalumo reikalavimus ir savo veikloje akcentuojame kokybę.“

Nuo pat mokymų pradžios šiuolaikiškai ir išsamiai dėstoma vairavimo teorija – nuo bendrųjų kelių eismo, saugaus bei ekonomiško vairavimo taisyklių iki profesionalių vairuotojų rengimo temų. Teorijos paskaitų metu įgytos žinios įtvirtinamos sprendžiant testą ARV-Auto testų programėlėje. Bendro vairavimo mokyklos mokytojų darbo pastangomis sukurta ARV-KET klausimų bazė, labai artima valstybinio egzamino klausimams, kuriuos mokyklos mokiniai gali spręsti būdami bet kur. Tai ypač aktualu būsimiems įvairių kategorijų vairuotojams, siekiantiems sklandžiai įveikti pirmąjį valstybinio egzamino žingsnį – kelių eismo teorijos egzaminą. Teisingai atnaujindama ARV-KET testų klausimų bazę, ARV-Auto sulaukia daug teigiamų mokinių atsiliepimų ir vertinimų.

 

„Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl visada mielai teikiame konsultacijas vairavimo teisės įgijimo, eismo teorijos, praktinio vairavimo mokymo ar kitais eismo saugos klausimais.“

Pradėjus mokytis ARV-Auto, praktinio vairavimo įgūdžius ugdysite tik tokiais pat automobiliais, kokiais laikysite ir valstybinį egzaminą, o praktinio vairavimo jus mokys vairavimo instruktorius, kuris stengsis nesukelti Jums streso ir sudarys kuo jaukesnę mokymosi aplinką. Labai svarbios tinkamos personalo – instruktorių ir dėstytojų kompetencijos. Mokykla nuolat investuoja į savo darbuotojų mokymus, jų kvalifikaciją ir tobulėjimą, siekdama, kad mokymų metu žinios ir tendencijos būtų sėkmingai perduotos būsimam vairuotojui.

 

 

„Siekiame gerinti vairavimo mokymo procesą, plečiame vairavimo mokymo paslaugų tinklą – siūlome ne tik visų kategorijų įgijimo bei tobulinimo kursus, bet taip pat daug dėmesio skiriame vairuotojų profesionalų rengimui.“

Specialiai vairuotojų profesionalų mokymui skirti kvalifikacijos kursai: kroviniams bei keleiviams vežti pradiniai ir periodiniai mokymai (95 KODAS), vairuotojų įgūdžių patikrinimas (vairavimo įgūdžių testavimas su nuotoline ataskaita darbdaviui), krovininių automobilių ir autobusų vairuotojų ekovairavimo mokymas, krovinių krova, išdėstymas bei tvirtinimas, kurių mokoma prie tikros logistikos terminalo rampos ARV-Auto praktinio vairavimo mokymo bazėje. Jeigu nuspręsite tapti krovinių pervežimo vairuotoju, ARV-Auto vairavimo mokykloje, vairuoti mokysitės ne tik krovininiu automobiliu su priekaba, bet ir balniniu vilkiku su puspriekabe, kas yra ypač paklausu dirbant krovinių pervežimo įmonėse, nes daugiau kaip 80 proc. logistikos įmonių krovinių pervežimui renkasi būtent tokio tipo transporto priemonių junginius.

 

Ne mažiau aktualūs yra ADR pavojingų krovinių vairuotojų bei saugos specialistų mokymai.

Mokykla visai neseniai papildė paslaugų ratą ir jau spėjo paruošti nemenką skaičių vairuotojų pagal krautuvų vairuotojų mokymo programą, kurią baigus suteikiama krautuvo vairuotojo kvalifikacija, leidžianti dirbti elektrinius ir vidaus degimo variklius turinčiais krautuvais.

 

 

 

Vairavimo mokyklos ARV-Auto išskirtinumas – išvystyta praktinio vairavimo mokymo bazė.

Tai ne tik mokymui skirtų transporto priemonių įvairovė, bet ir praktinio vairavimo mokymo aikštelės, įrengtos patogiose vietose šalia VĮ REGITRA egzaminavimo maršrutų Vilniuje, Kaune, Alytuje bei Marijampolėje, pratimų atlikimo vietos, pasižyminčios plačiomis erdvėmis, skirtomis atlikti paprastus ir sudėtingus manevrus.

 

Taip pat, dar visai neseniai, vairavimo mokykla ėmėsi nenaudojamo autodromo rekonstravimo darbų. Erdviame 5 ha plote išdėstytuose elementuose mokiniai jau turi galimybę formuoti pirmuosius vairavimo įgūdžius bei juos tobulinti. Vairuotojai profesionalai čia praktikuojasi atlikdami privažiavimus prie realios krovinių pakrovimo rampos, įsisavina krovinių tvirtinimo, šaldymo agregato naudojimo, ratų grandinių uždėjimo ir kitus būsimame darbe reikalingus įgūdžius. Tai dar ne viskas – rekonstravus autodromą, čia įdiegtos specialios saugumo reikalavimus atitinkančios kelio dangos sąlygos, dėl kurių kelio dangos sukibimas prilygsta apledėjusiai kelio dangai, tad autodromo danga slidi ištisus metus. Mokyklos mokiniams, besirengiantiems tapti profesionaliais vairuotojais, tai išskirtinė galimybė atlikti visą „95 kodo“ mokymo kursą, nevykstant į kitų miestų praktinio mokymo centrus. Slidžios dangos trasose įgūdžius ugdo ir lengvųjų automobilių vairuotojai. Pasirinkus mokytis B kategorijos vairavimo kursuose ARV-Auto, mokymai slidžiose trasose įtraukti į įprastą mokymo programą. ARV-Auto autodromas atviras ir norintiems tobulinti savo vairavimo įgūdžius slidžiame kelyje ar sudalyvauti saugiose slydimo treniruotėse, nerizikuojant prarasti teisės vairuoti.

 

 

Na, o jeigu jau taip nutiko, kad dėl kelių eismo taisyklių pažeidimų vairuotojo pažymėjimą teko kuriam laikui padėti į šalį, ARV-Auto padės išspręsti ir šią problemą – čia mokomi vairuotojai, siekiantys susigrąžinti teisę vairuoti, taip pat pradedantieji vairuotojai, pažeidę kelių eismo taisykles.

 

Vairavimo mokykla nelieka abejinga ir jaunesniems eismo dalyviams, kuriems sėstis prie vairo dar per anksti – jiems nuolat organizuojami eismo edukaciniai renginiai. Didelio mokinių susidomėjimo kasmet sulaukia Vilniaus, Kauno, Marijampolės ir kitų miestų bei miestelių vidurinėse mokyklose vykdomas neformalus vaikų švietimas, skirtas saugaus dalyvavimo eisme bendrosioms kompetencijoms ugdyti.

 

 

 

 

Pabaigai įdomiausia – atskleisime šios tikrai profesionaliai vairuotojus rengiančios vairavimo mokyklos sėkmės paslaptį. O ji paprasta: „Tik sukaupę reikšmingą ilgametę vairavimo mokymo metodikos pagrindą, išanalizavę klientų poreikius, vairuotojų rengimo trūkumus ir naujoves, galime sukurti palankias sąlygas kokybiškam vairuotojų mokymui,“ – patirtimi dalinasi vairavimo mokymo ekspertas ir ARV-Auto mokyklos vadovas Valdas Šlepikas.

 

 

 

 

 

UAB „ARV-AUTO“

A. Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas

Tel. +370 67424000

El. p. info@arv-auto.lt

www.arv-auto.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite