Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Vaistažolės, natūralios medžiagos – puiki priemonė stiprinti imunitetui

   2014-12-22

Europos Sąjungos teisinės normos uždraudė vaidinti vaistais vaistinius augalus ir taip pasėjo nemenką sumaištį žmonių protuose. Jeigu jau augalas – ne vaistas, vadinasi, juo gydytis  - tik prietaras? Bet kaip visai tai dera su faktu, kad augaluose yra daugybė medžiagų, kurios iš jų išskiriamos ir naudojamos kaip vaistai?  „Reikia suprasti paprastą dalyką: Europos Sąjungos teisės aktai tiesiog siekia viską „sudėstyti į lentynas“ pagal esamą teisinę bazę“ – aiškina Edvardas Kazlauskis, Kauno vaistažolių parduotuvės „Gamtos produktai“ įkūrėjas, Barselonos universiteto fitoterapijos magistras . – Jokiame Europos Sąjungos teisės akte nėra pasakyta, kad vaistažolės neturi poveikio žmogaus organizmui. Tiesiog vaistinių augalų poveikis turi specifinių niuansų. Vaistinis augalas, skirtingai nuo išgryninto vaisto, kuriame tėra viena veiklioji medžiaga, yra daug sudėtingesnis kompleksas. Jame yra daug medžiagų, būna, kad jos veikia priešingai viena kitai, labiau tikėtinas kompleksiškas ar šalutinis poveikis – dažnai net nežinia, nuo kurios iš tų medžiagų atsirandantis. Tarkim, paprasčiausias valerijonas. Nustatyta, kad kai kuriais atvejais po ilgesnio vartojimo jis gali sukelti deguonies trūkumą smegenyse. Augalas sukelia tokį efektą, o nė viena atskirai paimta jame esanti medžiaga tuo nepasižymi. Iš šio pavyzdžio matyti, kad vaistinių augalų naudojimas sveikatos gerinimo tikslams reikalauja didelio išmanymo, o savamoksliai šioje srityje gali pridaryti daug bėdos“. Vaistažolės ir jų preparatai neretai sėkmingai naudojami, pavyzdžiui, onkologinių ligonių imunitetui gerinti – o jiems tai dažnai yra gyvybės ir mirties klausimas.
Vaistažolės stiprina imunitetą
„Tarp žmonių yra paplitusių klaidingų nuomonių apie imunitetą, - pasakoja pašnekovas. - Tarkim, yra nemažai manančių, kad geras imunitetas yra net kenksmingas sergant onkologinėmis ligomis. Iš tikrųjų tai absoliuti netiesa, imuniteto susilpnėjimas yra teigiamas dalykas tik transplantacijų atvejais, o onkologinių ligų atveju jis stebimas tik kaip šalutinė chemoterapijos pasekmė. Protingai derinant visą kompleksą medicininių priemonių – o kartu ir naudojant vaistinių augalų preparatus, maisto papildus, laikantis subalansuotos mitybos, galima pasiekti labai gerų sveikatos būklės gerinimo rezultatų net ir sunkų ligų atveju, ypač tai tinka sergant įvairiomis lėtinėmis ligomis“, - sako fitoterapijos žinovas. Pasak vaistininko, imunitetui šiuo metu skiriamas per mažas dėmesys. O tai ypač svarbu žiemą, kai puola įvairios virusinės ligos, kai šildomose patalpose ima stiprėti alerginiai susirgimai. „Yra daug augalinės kilmės preparatų, kuriems pripažįstamos imunitetą stiprinančios savybės, - sako vaistininkas. – Tarp jų  - ir rausvažiedės ežiuolės preparatai. Dar viena gamtos dovana imunitetui – tai bičių pienelis. Jis suteikia energijos, gerina bendrą organizmo būklę, tolina senatvę, lengvina streso padarinius, nervų sistemos sutrikimus. Mūsų parduotuvėje šiuo metu prekiaujama „Fost Print“ linijos bičių pienelio preparatais. Jų yra ne viena rūšis: skirti mokyklinio amžiaus vaikams ir paaugliams „Fost Print Junior“, pagyvenusiems žmonės pritaikyti „Fost Print Classic“, merginoms ir moterims rekomenduojamas „Fost Print Light“, aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms tinkamas  „Fost Print Sport“ ir kiti. Kauno Senamiestyje, M. Daukšos gatvėje įsikūrusioje  parduotuvėje jus pakonsultuos visais vaistažolių ir kitų natūralių priemonių vartojimo klausimais. Konsultacijos gali apimti pačius įvairiausius su minėtomis priemonėmis susijusius aspektus: nuo to, kokias vaistažoles galima, o kokias nerekomenduotina vartoti sergant vienomis ar kitomis ligomis,  kokius vaistažolių preparatus verta vartoti chemoterapijos procedūrų metu. Parduotuvėje dirbantys specialistai gali paruošti specialiai  konkretaus žmogaus reikmėms skirtus vaistažolių mišinius. „Net ir sunkios ligos dar nėra nuosprendis, - įsitikinęs Edvardas Kazlauskis. – Ir vaistažolių bei kiti natūralūs preparatai  dažnai gali labai smarkiai padėti – jei jie naudojami su išmanymu“. 
Kauno Senamiestyje, M. Daukšos gatvėje įsikūrusioje vaistažolių parduotuvėje „Gamtos produktai“ konsultuojama visais vaistažolių ir kitų natūralių priemonių vartojimo klausimais. Konsultacijos gali apimti pačius įvairiausius su minėtomis priemonėmis susijusius aspektus: nuo to, kokias vaistažoles galima, o kokias nerekomenduotina vartoti sergant vienomis ar kitomis ligomis,  kokius vaistažolių preparatus verta vartoti chemoterapijos procedūrų metu. Parduotuvėje dirbantys specialistai gali paruošti specialiai konkretaus žmogaus reikmėms skirtus vaistažolių mišinius.

Edvardas Kazlauskis
Gamtos produktai
Vadovas
Daukšos g. 30, Tel. 22 04 14
www.gamtosproduktai.lt
El. prekyba: www.egamtosproduktai.lt

 

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2023 01 26 
Kontaktai: tel. (8 670) 316 00, faks. (8 670) 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2022. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite