Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Vaizdo stebėjimo sistemos padeda stebėti krovininio transporto darbą ir užtikrinti saugumą

   2017-10-13

Įmonei yra labai svarbu stebėti savo sunkvežimių judėjimą. Tačiau tuo nebūtina apsiriboti. UAB „Radijo Ryšio Sistemos“ į sunkųjį transportą montuoja stebėjimo sistemas, kurios leidžia per atstumą pamatyti technikos darbą, jos pakrovimą ir iškrovimą, apsisaugoti nuo nusikaltimų ir efektyviau valdyti turimą transportą. Geriausia tai, kad iš bet kurios pasaulio vietos vos prisijungus prie interneto galima gyvai matyti viską, kas dedasi aplink vieną ar kitą įmonės sunkvežimį.

Daugiakanalėmis vaizdo kameromis aprūpintą sunkiasvorį transportą galima įdėmiai apžiūrėti niekur neišsėjus iš biuro ar namų. Sistema šiek tiek primena namų apsaugos kameras, kurios leidžia išvykusiems žmonėms patikrinti, ar namie viskas gerai. Tačiau čia tokios sistemos privalumai nesibaigia. Tiesiogiai perduodamas vaizdas praverčia ir vairuotojams, kuriems kameros tiesiog padeda manevruoti su didžiule transporto priemone. Užfiksuota vaizdo medžiaga praverčia ir kaip įrodymas patekus į autoįvykį ar tapus vagystės auka.
Dažnai „Radijo Ryšio Sistemų“ klientai tokias kameras nukreipia į kuro bakus, kurie kartais vis dar tampa pagrindiniu vagišių taikiniu. Kitos kameros stebi krovininio automobilio šonus, viena beveik visada būna nukreipta tiesiai į priekį, pora kovoja su aklosiomis zonomis, dar viena – fiksuoja vaizdą tiesiai iš sunkvežimio puspriekabės galo. Iš tikrųjų, vieną kamerą galima sumontuoti ir puspriekabės viduje – ji leis pamatyti, kaip vyksta pakrovimo ir iškrovimo darbai. Ši sistema padeda ir vairuotojui, kuomet tenka manevruoti siaurose vietose – viduje sumontuojamas monitorius, kuris leidžia vairuotojui pačiam stebėti visą sunkvežimio aplinką.
„Radijo Ryšio Sistemų“ direktorius Osvaldas Orda šią sistemą lygina su daugiakanaliu vaizdo registratoriumi, prie kurio modulio galima prijungti ne vieną ar dvi, o visas aštuonias kameras. Taip pat galima sumontuoti ir 3G arba 4G ryšio modulį, kuris leidžia parsisiųsti kamerų užfiksuotus įrašus, ar tiesiog prisijungus iš bet kurios pasaulio vietos gyvai stebėti vaizdą kompiuterio ar išmaniojo įrenginio ekrane.
Ši sistema naudoja kurio nors Lietuvoje veikiančio mobiliojo ryšio operatoriaus SIM kortelę. Reikės sumokėti abonentinį mokestį, o vėliau stebėjimo kaina priklausys nuo sunaudoto duomenų kiekio.  Šis priklauso nuo to, kokia sistema yra pasirinkta (analoginė ar skaitmeninė) ir kokia raiška fiksuojamas vaizdas. Įrašai taip pat saugojami SD kortelėje arba kietajame diske – užpildžius laikmeną, senesni įrašai pakeičiami naujais. Aišku, kaip ir įprasto registratoriaus atveju, ypatingai svarbius failus (pavyzdžiui, tuos, kuriuose užfiksuota vagystė ar autoįvykis) galima išsaugoti.
„Radijo Ryšio Sistemų“ siūlomos vaizdo stebėjimo sistemos krovininiam transportui yra labai lanksčios, gali būti lengvai pritaikytos prie bet kokių kliento poreikių. Galima sumontuoti vos vieną kamerą, o galima ir visas aštuonias. Krovininio transporto valdytojai turėtų susisiekti su „Radijo Ryšio Sistemomis“ – įmonės specialistai patars ir padės surasti geriausią variantą. 
 

OSVALDAS ORDA
UAB „Radijo Ryšio Sistemos“
Tel. nr. +370 6 33 73320
osvaldas@rrs.lt
www.rrs.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 18 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite