Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Vakarų Lietuvoje - modernus metalo pjaustymo lazeris

   2018-05-16

Veiklą pradėjęs naujas UAB „MilviTEKa“ detalių gamybos cechas, šiandien gali pasigirti inovatyviais technologiniais sprendimais, leidžiančiais darbą atlikti greičiau, tiksliau ir efektyviau. Visų ceche esančių staklių privalumai - tikslus ir našus darbas, o tai suteikia galimybę greitai ir kokybiškai atlikti klientų užsakymus. Pasak įmonės vadovo Liudviko Milkinto, užsakymas gali būti atliktas net ir tą pačią dieną.

Užsakymai atliekami greitai ir kokybiškai

Pradėjus veiklą naujam cechui, UAB „MilviTEKa“ veiklos galimybės paspartėjo. „Jeigu anksčiau užsakymus galėjome atlikti per 2-3 mėnesius, dabar, skubius užsakymus galime įvykdyti per kelias savaites arba net dienas. Pagal konstruktorių detalizuotus brėžinius, iš karto pradedama įrenginių gamyba. Tai labai svarbu įmonei, atliekančiai įvairius sudėtingus technologinius projektus, dėl kurių  dažnai atsiranda nauji poreikiai ir papildomi technologiniai sprendimai. Pasinaudoję teikiamomis paslaugomis, klientai lieka patenkinti ir tampa nuolatiniais užsakovais“, - sakė direktorius.

Viena iš išskirtinių įmonės paslaugų – detalių pjaustymas galingu 6 kW fiber tipo lazeriu. Detalės pjaustomos pagal užsakovo brėžinius, iš įvairaus metalo lakštų iki 25 mm storio: karštai ir šaltai valcuoto plieno, nerūdijančio plieno, aliuminio ir vario. 1600 m2 dydžio ceche atliekama ir detalių lankstymo paslauga CNC tipo staklėmis. Greitaeigės elektrinės ir hidraulinės 320 t. lankstymo staklės gali tiksliai sulenkti įvairius, lazerinėmis staklėmis, išpjautus ruošinius iki 4 m ilgio.

„Mūsų įmonės misija - įgyvendinti verslo klientų poreikius greitai, lanksčiai ir profesionaliai“, - sakė UAB „MilviTEKa“ vadovas. Praėjusiais metais įmonė atliko didelio tūrio birių produktų sandėlių įrengimą, užkrovimo ir iškrovimo mechanizmo darbus, Klaipėdos uosto krovos kompanijose - UAB „Bega“, UAB „Birių krovinių terminalas“ bei Suomijos Kotkos uosto kompanijoje - „Fertilog OY“. „Pastaruosiuose objektuose buvo sukonstruoti didelio našumo (1200 t/val.), įvairūs transportavimo mechanizmai. Šia įranga, birūs produktai automatizuotai užkraunami tiesiai iš geležinkelio vagonų į sandėlius, o iškraunami - iš sandėlių į laivus. Tai vieni iš moderniausių birių produktų sandėlių Baltijos jūros regione. Mūsų įmonė ne vienam klientui pasiūlė, pagamino ir sumontavo stambiagabaričius, ilgai tarnaujančius transportavimo įrenginius. Su mūsų pagalba įvairios įmonės jau perkrovė milijonus tonų biraus krovinio“, - pasakojo pašnekovas.

Sprendimai, padedantys sutaupyti

UAB „MilviTEKa“ veiklos išskirtiniai bruožai – naujausios technologijos, inovatyvumas ir racionalūs sprendimai. „Dažnas užsakovas patenka į „užburtą“ ratą, nežinodamas, kaip realizuoti savo idėjas. Specializuotų kompanijų, galinčių tai padaryti, yra nedaug, o jų paslaugų kainos dažnai būna pernelyg didelės. Mūsų įmonės specialistai, turintys ilgametę patirtį, nebijo iššūkių ir įgyvendina užsakovų svajones. Pavyzdžiui, pašarų gamybos cechui projektavome visą technologiją pagal gyvulių bandos poreikius – nuo saugojimo iki žaliavos traiškymo ar mikroelementų įmaišymo. Be to, užtikrinome kliento pageidaujamą pašarų kokybę. Pateikėme racionalų, ekonomišką sprendimą, dėl ko pašarų savikaina sumažėjo 40 %, o investicija, tam ūkiui, atsipirko per 3 metus. Tuo tarpu, kanapių sėklų perdirbimo fabrike, sukūrėme technologiją, kuri įmonei padėjo sutaupyti pinigus, komplektuojant įrenginius“, - pasakojo įmonės komercijos vadovas Andrius Mikalauskas.

Praėjusiais metais UAB „MilviTEKa“ įgyvendino naują technologinį projektą - įrengė UAB „BS Chemical“ naują skystų ploviklių, naudojamų maisto pramonėje, technologinę liniją. Be to, šioje įmonėje sukurta įranga ir technologija, kuri gamina specialų trąšų apvalkalo skystį. Jis plačiai naudojamas žemės ūkyje trąšų apdorojimui, kad jos dėl ilgesnio laikymo „nesušoktų“ į gabalus ir nesusigulėtų. Tręšiant laukus šiuo skysčiu apdorotomis trąšomis, pasiekiamas ilgesnis jų ištirpimo ir augalų įsisavinimo periodas.

UAB „MilviTEKa“ įgyvendino inovacinį projektą atitinkantį „žaliąsias“ technologijas. Tai Norvegijos ir Lietuvos valstybių bendros programos remiamas projektas – šakniavaisių plovimo linija, sutaupanti iki 80 % plovimui naudojamo vandens ir plaunamų daržovių paviršių apdorojanti ozonu. „O3 dujos, ištirpusios vandenyje, efektyviai sumažina daržovių paviršiuje esančią mikrobiologinę taršą. Taip apdoroti šakniavaisiai, ant lentynos, parduotuvėje gali išsilaikyti net 30 proc. ilgiau nei įprastai. Kol kas sukūrėme dviejų našumo tipų linijas – vieną 4 tonų, kitą – 8 tonų per valandą. Tiesa, kol kas tai yra visiška naujiena ir rinkoje dar nepasirodė, bet tikimės, kad netrukus mūsų klientai galės šia inovacija pasigirti. Be to, ozono dujų pritaikymo technologiją mes siūlome maisto apdirbimo pramonėje. Pavyzdžiui mėsos ir žuvies produktų gamyboje, kai ozono dujos naudojamos mėsos brandinimo metu“, - pasakojo įmonės vadovas.

Prieš 23 metus įsikūrusi UAB „MilviTEKa“, dėl inovatyvių sprendimų, šiandien yra žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. „Pagrindinės mūsų veiklos yra technologinių linijų kūrimas ir montavimas. Gaminame ir montuojame grūdų transportavimo, perdirbimo įrenginius, trąšų dozavimo, fasavimo linijas, birių bei skystų produktų transportavimo ir dozavimo sistemas. Lengvai prisitaikome prie kliento poreikių, todėl net ir nestandartinių įrenginių kūrimas mums nėra kliūtis“ , - teigė L.Milkintas.

UAB „MilviTEKa
Pylos g. 29, Maciuičiai, Vėžaičių sen.,
Klaipėdos raj. LT-96159, Lietuva
Tel.: +370 658 58525
El. p. milviteka@milviteka.lt
www.milviteka.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite