Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Valymo po statybų ypatumai. Kodėl verta rinktis profesionalus?

   2020-03-24

Norint sklandžiai priduoti projektą po statybos ar remonto darbų ir atsikraustyti į naujas ir švarias patalpas,  rangovams neišvengiamai teks išspęsti įvairių statybos darbų pėdsakų, cemento, klijų, silikono, dažų likučių, statybinių dulkių išvalymo klausimą. „Aišku, galima bandyti patiems valyti šiuos nešvarumus, tačiau, kai paprastas plovimas nepadeda, logiškiausia būtų kreiptis į profesionalus – kvalifikuotą valymo įmonę,“ – sako 15 metų darbo patirtį valymo srityje turintis UAB „Armeka“ komercijos direktorius Maksim Bocullo.

 

Gaunate pilną valymo paslaugų paketą: specialistus, išmanančius savo darbą, profesionalią įrangą, kokybiškiausias priemones

Valymas po statybų reikalauja daug žinių, patirties, profesionalios įrangos, kokybiškų priemonių ir veiksmingos profesionalios chemijos. Daugumą po statybų likusių nešvarumų galima pašalinti tik specialiomis tam skirtomis priemonėmis ir profesionalia valymo įranga. Taigi rangovui, pasamdžiusiam valymo specialistus nereikės rūpintis profesionalios įrangos pirkimu, sandėliavimu, nuoma, transportavimu ar teisingu naudojimu, nes kvalifikuotos valymo įmonės turi kokybiškas priemones ir prietaisus, su kuriais dirba tik apmokyti ir kvalifikuoti darbuotojai.

 

Valant paviršius pats rangovas gali pridaryti nepataisomos žalos, tiek pasirinkdamas netinkamas chemines medžiagas, tiek neteisingai jas atskiesdamas. Dažniausiai, patalpas išvalius vandeniu bus tik trumpalaikis efektas, o vandeniui išgaravus, rišančios medžiagos tik dar labiau sulipins dulkes. Grindys, nors ir prieš tai buvusios blizgios, pasidarys matinės – visur matysis valymo žymės. Keletą kartų pakartojus šį procesą pasidarys visiškai nebeįmanoma nešvarumus pašalinti be chemikalų.

 

Pasirenkant valymo priemones labai svarbu žinoti, kokios medžiagos pablogina ar visai panaikina dulkių sukibimą. Dauguma atvejų klijuojamąsias medžiagų savybes pašalina rūgštiniai valikliai, tačiau, būtina atsižvelgti ir į valomus paviršius, bei cheminių valiklių sudedamąsias dalis, kurios gali sąveikauti su skirtingais paviršiais ir juos nepataisomai pažeisti. Kai rangovas samdo profesionalią valymo įmonę, jis gali būti tikras, kad specialistai visus paviršius išvalys kokybiškai, efektyviai ir jų nepažeidžiant.

 

 „Visas priemones, įrangą, įrankius ir chemikalus mes testuojam, išbandom patys, ir naudojam tik patikrintus ir tikrai veikiančius valymo būdus ir chemiją, – pasakoja UAB „Armeka“ atstovas, – Todėl kokybiškas valymo paslaugas teikiančios įmonės gali nuvalyti net ir labiausiai užterštus paviršius“.  Rangovams tai sutaupys ne tik brangaus laiko, bet jie bus užtikrinti, kad po valymo įmonės atlikto darbo nekils papildomų rūpesčių.

 

Laiku ir profesionaliai atliktos valymo paslaugos užtikrina ilgalaikę naudą

Visi valymo darbai turi būti atlikti tam tikru eiliškumu ir tvarka, kad būtų užtikrinta maksimali nauda užsakovams. Norint kokybiškai po statybos darbų išvalyti langų stiklus, rėmus, stiklines pertvaras ir palanges, tai daryti rekomenduojama prieš kabinant žaliuzes, roletus ar užuolaidas ir prieš surenkant bei pastatant baldus, taip pat prieš sodinant medžius, gėles ir tvarkant kiemo gerbūvį. Visa tai gali trukdyti atidaryti langus, pastatyti kopėčias, stelažus ir pasiekti visas dažais, klijais, silikonais ir kitais nešvarumais išteptas vietas ir tinkamai jas išvalyti.

 

Sienų, grindų ir kitų paviršių valymas taip pat turi būti atliktas prieš surenkant ir pastatant baldus dėl to, kad būtų įmanoma prieiti prie visų nešvarių vietų ir baldai būtų sumontuoti ant švarių paviršių. UAB „Armeka“ atstovas rekomenduoja atlikti net ir naujų PVC, marmoleumo, tarketo grindų dengimą polimerinėmis apsauginėmis plėvelėmis, akmens masės plytelių bei betono grindų impregnavimą prieš surenkant ir sustatant baldus, kol įmanoma padengti visą plotą. Pastačius baldus, dangų valymas po statybos darbų ir padengimas bus įmanomas tik dalinai. „Grindų padengimą rekomenduojame ne tik dėl ilgalaikės apsaugos nuo dėvėjimosi, bet dar ir dėl to, kad tai palengvins jų priežiūrą: neleis įsiskverbti skysčiams, todėl lengvai pašalinsite įvairios kilmės dėmes (riebalų, kavos, vyno, ir kt. apnašų).

 

Rekomenduojame būtinai atlikti kiliminės dangos cheminį valymą, giluminį plovimą-siurbliavimą tik po visų statybų, remonto, baldų surinkimo ir kraustymosi darbų. Iš dangos išplaunami visos statybinių mišinių dalelės, smėlis, dulkės ir kiti nešvarumai, kurios veikia kaip abrazyvas ir paspartina kiliminės grindų dangos dėvėjimąsi. „Plovimas padės atgaivinti kiliminės dangos tekstūrą, grąžins pirminę išvaizdą, pailgins tarnavimo laikotarpį,“ – patirtimi dalinasi UAB „Armeka“ komercijos direktorius Maksim Bocullo.

 

Ne paslaptis, kad statybininkai kartais nespėja viską užbaigti laiku, visi dirba paskutinę dieną vienu metu, o valymas galimas tik visiems pabaigus darbus. „Tuomet mums tenka dirbti ne tik savaitgaliais, bet ir naktimis – mūsų klientai žino, kad ten, kur dirba UAB „Armeka“, darbai bus atlikti laiku, kokybiškai, profesionaliai ir viskas bus gerai“, – sako įmonės atstovas Maksim Bocullo.

 

 

„Profesionalūs UAB „Armeka“ darbuotojai turi daugiau nei 5 metų patirtį įvairiuose valymo darbuose, tad valymas po remonto ar statybų mums nėra naujiena. Mes naudojame  aukščiausios kokybės, specialiai tam skirtą įrangą bei priemones, ir saugome Jūsų turtą. Mūsų kvalifikuotas personalas žino, kaip teisingai parinkti valymo priemones kiekvienu atveju tam, kad švara išliktų kuo ilgiau ir būtų tausojami visi valomi paviršiai. Jaučiame didelę atsakomybę už savo veiksmus, todėl kiekvienam klientui pažadame tik tai, ką tikrai sugebame padaryti geriausiai.

 

UAB „Armeka“ yra sparčiai besiplečianti valymo paslaugų įmonė, savo klientams siūlanti kokybiškas ir profesionalias plataus spektro valymo paslaugas verslui ir namams. Pagrindinis jos tikslas – skirti ypatingą dėmesį kiekvienam klientui, užtikrinti profesionalų, greitą ir malonų aptarnavimą.

 

Mobili brigada atlieka šiuos darbus visoje Lietuvoje:

·                langų ir pertvarų valymas naudojant kėlimo įrangą;

·                patalpų valymas po statybos ar remonto darbų;

·                generalinis patalpų valymas;

·                įvairių grindų dangų plovimas, šveitimas naudojant plovimo mašinas;

·                kiliminės dangos ir kilimų cheminis valymas, giluminis plovimas ir siurbimas;

·                kėdžių, baldų valymas, giluminis plovimas ir siurbimas;

·                įvairių grindų dengimas polimerinėmis apsauginėmis plėvelėmis;

·                akmens masės plytelių impregnavimas;

·                fasadų valymas;

·                aukštai esančių konstrukcijų valymas, naudojant kėlimo įrenginius ir aukštalipių paslaugas;

·                aikštelių šlavimas, plovimas;

·                skubus patalpų valymas po užliejimo.

 

 

 

UAB „ARMEKA“

Karo ligoninės g. 6, Kaunas

El. p. info@armeka.lt

Tel. +370 680 44234

www.armeka.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite