Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Variklio galingumo didinimas – ką pataria profesionalai?

   2019-10-15

Priešingai paplitusiems mitams, galingas variklis reikalingas ne tik kelių chuliganams ar tiems, kas nori pasipuikuoti prabangiu automobiliu. Galingas variklis reiškia ne vien spartesnes greičio išvystymo galimybes, bet ir daug kitų privalumų, kaip saugesnis važiavimas, kuro taupymas ir kt. Šiandien, variklio galingumą padidinti galima net ir įsigijus paprastą, standartinį automobilį. Kokie yra galingesnio variklio privalumai? Kaip, didinant galingumą, nepakenkti automobiliui? Kaip išsirinkti patikimus variklio galios didinimo specialistus? Apie ta pasakoja įmonės Startline.lt vadovai Irmantas Burinskas ir Algirdas Zaronskis.

 

 

 

Ar variklio galingumo didinimas – saugus dalykas?

Ne vienam tekę girdėti mitą, kad variklio galios didinimas – nesaugus. Iš kur kyla tokios kalbos? Šiandien, įvairios variklio galingumo didinimo programos yra prieinamos internete, ir kone kiekvienas jaučiasi galįs tuo užsiimti. Tačiau šios programos nėra patikimos, jas naudojantys specialistai nesuteikia jokių garantijų ir neišduoda sertifikuoto dokumento. Naudojant tokias programas, yra tikimybė, kad programavimo darbai jokios papildomos galios neduos, taip pat rizikuojama, kad bus sugadinti variklio vidaus elementai arba variklio valdymo blokas – tokiu atveju, laukia kapitalinis variklio remontas arba elektroninės valdymo dalies keitimas. Kai kuriais atvejais, tiesiog iškraipomi variklio parametrai, sutrumpėja variklio bei automobilio ekologinių sistemų (DPF filtrų) tarnavimo laikas.

 

Didžiausia klaida, kurią daro vairuotojai, nusprendę didinti variklio galingumą – kreipiasi į pirmą pasitaikiusį servisą arba, prisiskaitę informacijos internete, imasi tą daryti patys. Variklio galingumo didinimas – absoliučiai saugus dalykas, tačiau tik tuo atveju, jis atliekamas profesionaliai.

 

Nusprendėte didinti variklio galingumą? Kreipkitės į patikimus specialistus.

Tam, kad variklio galios didinimas būtų atliktas profesionaliai, reikalingos sertifikuotos, legalios programos bei profesionali įranga. Patikimuose servisuose yra Dino patalpa, t.y. galios matavimo ir variklio reguliavimo patalpa, kur galingos ventiliacinės sistemos dėka sukuriamos aplinkybės, atitinkančios važiavimą keliu, todėl galima maksimaliai tiksliai pamatuoti variklio galingumą. Galios matavimui ir variklio testavimui naudojami profesionalūs stendai. Variklio galingumui didinti naudojama originali sertifikuota programinė įranga, susieta su gamintojų serveriu, todėl ši įranga yra reguliariai atnaujinama. Serviso darbuotojai turi sutartis su gamintojais, o atlikę darbus, išduoda sertifikatus.

 

 

Lietuvoje yra daug servisų, kurie užsiima automobilio variklio galingumo didinimu, tačiau servisų, turinčių sertifikuotą įrangą bei naudojančių legalias programas – mažai. Į tokius servisus dažnai kreipiasi žmonės, kurie susigadino automobilį, bandydami padindinti variklio galingumą mėgėjiškomis priemonėmis.

 

Ką laimite, padidinus variklio galingumą?

Didesnis variklio galingumas reiškia, kad jūsų automobilis sparčiau išvystys greitį, tačiau galingesni varikliai skirti ne vien tik tam, kas lenktynių trasose galėtumėte mėgautis dideliu greičiu.

 

Galingesniu varikliu suinteresuoti žmonės, kurie rūpinasi savo ir savo artimųjų saugumu. Lėtas važiavimas nereiškia, kad važiavimas yra saugus – kelyje dažnai tenka manevruoti siekiant išvengti kliūties, staigiai pajudėti iš vietos pavojaus atveju ir kt. Daugybė eismo įvykių nutinka dėl to, kad pritrūksta variklio galingumo lenkiant kitą automobilį siaurame kelyje. Didesnis variklio galingumas reiškia, kad per trumpesnį laiką pasieksite maksimalų greitį – greičiau pajudėsite iš vietos, greičiau aplenksite kitą automobilį – todėl jausitės saugesni.

 

 

Variklio galingumo didinimas – ne itin žinomas, bet veiksmingas būdas sumažinti kuro sąnaudas. Jei vairuojate kasdieninį, važinėjimui mieste skirtą automobilį ir norite sutaupyti – pagalvokite apie variklio galingumo didinimą. Tai leidžia sumažinti kuro sąnaudas ir sutaupyti iki 1 litro kuro važiuojant 100 km atstumą. Su galingesniu varikliu, važiuoti bus ne tik smagiau ir saugiau, bet ir ekonomiškiau.

 

Pašalinus gamyklinius apribojimus, praktiškai bet kurį įprastinį automobilį galima paversti į super greitą, išlaikant galimybę eksploatuoti jį kaip paprastą transporto priemonę kelyje. Šiandien, variklio galios didinimas atliekamas praktiškai visiems automobiliams, tiek dyzeliniams, tiek benzininiams. Atliekant programinius pakeitimus, galima padidinti variklio galingumą iki 40 proc. Atliekant kartu ir programinius, ir mechaninius pakeitimus, variklio galingumą galima padidinti net iki 200 proc. Tokios modifikacijos (programinės plius mechaninės) dažniausiai atliekamos su BMW M, Mercedes IMG, Audi S ir RS serijos, Nissan GTR, Volkswagen R automobiliais.

 

Startline.lt specializacija – automobilių galios didinimas. Įmonėje patobulinti automobiliai yra pasiekę geriausius laikus praktiškai visose Lietuvoje organizuojamose automobilių traukos (drag) lenktynėse. Į įmonę kreipiasi klientai ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš kitų šalių – Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Didžiosios Britanijos, Rusijos bei Jungtinių Amerikos Valstijų. Įmonė vykdo veiklą nuo 2009 metų.

 

 

 

STARTLINE.LT

Irmantas Burinskas, Algirdas Zaronskis

Ateities pl. 2V, Kaunas

Tel. +370 630 44440

El. p. info@startline.lt

www.startline.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite