Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Vasaros malonumai „Aitvare“

   2006-05-21

Gausus pastovių klientų ratas – tai puikus „Aitvaro“ gaspadinių įvertinimas. Patiekalų pasirinkimas „Aitvare“ yra labai didelis. Meniu suskirstytas į kelias dalis. Pasirenkantys patiekalą iš skyriaus „Šeimininko mėgstamiausi“, papietaus tikrai gardžiai ir sočiai. Tiems, kuriems patinka senoji tradicinė lietuviška virtuvė, rinksis „Gaspadinės vaišes“, o vegetarai – „Martelės ypatinguosius“. „Bernų patiekalais“ pavadinti kepsniai ant žarijų. Yra ir vaikams skirtas meniu. Kasdien gaminami skanūs ir sotūs dienos pietūs.
Džiugu, kad „Aitvaro“ muzikiniai savaitgaliai susilaukė didelio populiarumo. Dažnai verta užsisakyti staliuką iš anksto, nes renginių metu retai būna jų laisvų.
Visus kviečia padidėjusi lauko kavinė. Pietūs gryname ore – tai tikrai neblogiausias pasirinkimas.
Pasikeitimai neaplenkė ir „Aitvaro“. Atnaujinta žemutinė salė. Salės aplinka sukuria nepakartojamą jausmą. Visas interjeras Jus perkels į jaukų kaimo kiemelį, apsuptą pavasarinės gamtos. Čia patagiai įsitaisys iki 30 svetelių, tikrai nenusivilsite, nusprendę atšvęsti asmeninę ar kolektyvinę šventę šioje salėje. Didesniam būriui atviros didžiosios pokylių salės durys. Čia ir gardžiai papuotauti, ir pašokti, ir prie židinio paplepėti gali 50 svečių. Jų patogumui ir atskiras jaukus kiemelis. Šalimais kūrenasi pirtelė ir kviečia atsigaivinti lauko baseinas. Ši vieta puikiai tinka vaikučių gimtadieniams: yra vietos pažaisti, pabėgioti, šiltą dieną pasimaudyti. Ar gali tikėtis, kad šis gamtos kampelis, pasislėpęs nuo pašalinių akių ne kur nors toli už miesto? Beje, visas sales, baseiną ir pirtelę galima užsisakyti ir atskirai. Kiekvienas užsakymas norint patenkinti Jūsų poreikius yra išimtinis. Palikite savo rūpesčius mums – stalus nukrausime patiekalais ir gėrimais, viską šventiškai papuošime ir muzikantus surasime. „Aitvaras“ vienu metu gali priimti iki 200 svečių.

Laukiame Jūsų apsilankant!Užeiga „AITVARAS“
A. ir J. Gravrogkų g. 8, Kaunas
 (šalia PC MOLAS)
Tel. 8-37 40 72 04
Mob. tel. 8-618 82 200
El. paštas:
info@aitvaras.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite