Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Veido valymas ultragarsu ir kitos modernios grožio procedūros „IVY”salone

   2014-12-22

Gera išvaizda ir nepriekaištingas įvaizdis yra neatsiejama kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis, reikalaujanti kasdieninės priežiūros bei specialistų pagalbos. Specialistų, kurie pritaikydami naujausius metodus, gali padėti pasiekti grožį nepakenkiant sau.
Veido grožiui – modernios priemonės
Mūsų veido oda nuolat susiduria su įvairiomis aplinkos sąlygomis, ypatingai dabar kai orai atšalo ir darosi vis žvarbiau (vėjas, šaltas oras). O kur dar nuolatinio mūsų palydovo  streso poveikis. Veido oda tampa itin jautri, todėl ją reikia prižiūrėti rūpestingai, tačiau ne visi žino, jog tinkamai veido priežiūrai yra reikalingos specialios procedūros, atliekamos grožio salone. Pavyzdžiui,  salone „IVY“ dirbanti kosmetologė atlieka veido valymą ultragarso bangomis.  Kuo gi šis metodas yra ypatingas? Ultragarsinis veido valymas yra modernus ir itin efektyvus metodas, kuris pasižymi giliu odos porų išvalymu nespaudžiant odos mechaniniu būdu, o taikant ultragarso bangas. Tokiu būdu veido oda yra išvaloma giliai, ląsteliniame lygmenyje, visiškai netraumuojant odos paviršiaus. Procedūra yra visiškai neskausminga ir neturinti šalutinio poveikio. Todėl rūpintis veido oda, kuri yra jautri, galima be jokios baimės. Salone dirbanti kosmetologė, taip pat teikia ir makiažo paslaugas įvairiausioms progoms ir ne tik.
Profesionalios grožio paslaugos
Mūsų rankos išvaizda yra tarsi nuoroda į mūsų amžių. Tačiau neprižiūrimos ar prastai prižiūrimos rankos gali sudaryti klaidingą įspūdį. Artėjant žiemai bei šaltam orui daugelis tikriausiai susiduria ne tik su išsausėjusia rankų bet ir kojų oda. Šaltis, taip pat labai kenkia ir nagų būklei: jie ima sluoksniuotis, jų odelės ima atpleišėti. Todėl tiek rankų oda, tiek ir kojų oda  reikalauja itin kruopščios priežiūros. Todėl „IVY“ salone dirbančios ir ne vienerių metų patirtį turinčios meistrės gali pasirūpinti jūsų rankomis ir kojomis: suteiks ne tik manikiūro, pedikiūro paslaugas, bet ir gelinio lakavimo (tai procedūra, kuomet gelis liejamas ant natūralaus nago) paslaugas bei papuoš nagus įvairiausiais ornamentais (atliks nagų dailę), specialaus spalvoto gelio pagalba. Todėl rankos ir kojos bus ne tik prižiūrėtos, sveikos bet ir dailios. Norėdami susikurti naują įvaizdį nauja šukuosena ar pakeisti plaukų spalvą gali būti problematiška, kadangi kirpėjų yra daug, o pasirinkti profesionalę nėra lengva. Tačiau šiame grožio salone dirba jau ne vienerių metų patirtį turinčios kirpėjos, kurios padės išsirinkti ne tik jums labiausiai tinkančią šukuoseną, plaukų spalvą, bet ir suteiks ir konsultaciją, pavyzdžiui kaip prižiūrėti naują šukuoseną patiems, namuose. Salone dirbančios kirpėjos nuolat kelia savo kvalifikaciją, tobulinasi, kad savo klientams galėtų pasiūlyti įvairių naujovių: šiuolaikiškus ir stilingus kirpimus, naujausias plaukų dažymo tendencijas. Kirpėjos savo darbe galėdamos pasiūlyti daugiau naujovių ir įdomių sprendimų, kuriant naują šukuoseną, leidžia atskleisti kiekvieno kliento individualumą, tuo pačiu sukurdamos jam išskirtinį įvaizdį. Tačiau ką gi daryti toms, kurių gamta neapdovanojo tankiomis blakstienomis? Grožio salone dirbanti blakstienų specialistė gali padėti išspręsti šią problemą, priaugindama blakstienas. Procedūra atliekama naudojant tik profesionalias priemones. Priauginus blakstienas galėsite džiaugtis ne tik tankiomis bei ilgomis blakstienomis, bet ir gražesne akių forma, kuri yra koreguojama priauginant blakstienas. Kosmetologė, rankų bei kojų priežiūros paslaugas, blakstienų priauginimą atliekančios specialistės taip pat visada nuoširdžiai patars bei pakonsultuos klientus jiems rūpimais klausimais.
1. Grožio salone „IVY“ profesionalūs grožio specialistai ne tik teikia įvairias grožio paslaugas (kirpimo, rankų bei kojų priežiūros), bet ir atlieka veido valymą ultragarsinėmis bangomis, blakstienų priauginimo ir kt.
2. Salone dirbantys specialistai, savo klientams suteikia ir konsultacijas, kaip pavyzdžiui tinkamai pasirūpinti nauja šukuosena patiems, namuose.

Ineta Čiupkevičienė
Grožio salono „IVY“ vadovė
Mosėdžio g. 7, Šilainiai, Kaunas
Kirpėjos: Ineta 867116715, Kristina 8 615 38951
Rita 861185124, Gintarė 8 645 89190
Kosmetologė: Sonata 8 601 91199
Manikiūrininkės: Viktorija 8 631 47793, Lina 8 601 48116
Blakstienų priauginimas, manikiūras: Ernesta 8 687 97432

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite