Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Velomanija“: kokybiški dviračiai iš profesionalų rankų

   2010-05-25

„Velomanija“ – naujas dviračių pardavimo salonas Kauno centre. Tai vienintelė vieta Lietuvoje, kurioje galima įsigyti garsios Ispanijos firmos „Orbea“ dviračių – „Velomanija“ yra šios firmos atstovas Lietuvoje. „Velomanija“ – tai vieta, kurioje siūlomos kokybiškos prekės ir tikrų profesionalų teikiamos paslaugos bei konsultacijos.

„Orbea“ – kokybiški dviračiai visiems

„Velomanija“ įsikūrė pačiame Kauno centre, šalia Vytauto prospekto ir Laisvės alėjos sankryžos, tuoj nusileidus nuo Parodos  kalno. Toje vietoje ilgą laiką veikė „Bitės“ salonas.

Tik „Velomanijoje“ galima įsigyti Ispanijos firmos „Orbea“ dviračių – iki šiol jais nebuvo prekiaujama Lietuvoje.

„Orbea“ firma labai gerai žinoma Europoje ir visame pasaulyje, ji nuo 1930 metų gamina pačius įvairiausius dviračius – nuo vaikiškų iki skirtų profesionalioms plento lenktynėms.

„Orbea“ nuo 1998 metų turi savo profesionalų dviratininkų komandą, kuri dalyvauja tokiose lenktynėse kaip „Tour de France“, „Giro d‘Italia“ , „Vuelta a Espana“. Važiuodamas „Orbea“ firmos dviračiu 2008 metais  Ispanijos sportininkas tapo Pekino olimpinių žaidynių  plento lenktynių čempionu, Prancūzijos sportininkas šios firmos dviračiu laimėjo kalnų dviračių lenktynių olimpinį auksą. Dviračių sporto varžybose „Orbea“ komanda debiutavo 1965 metais.

„Orbea“ dviračiai yra išskirtiniai tuo, kad jie gaminami Ispanijoje – įskaitant rėmus, kuriuos dažnas gamintojas įsiveža. Gamintojas suteikia amžiną garantiją dviračių rėmams – nuo vaikiškų iki  anglies pluošto profesionalių. „Orbea“ gaminiai pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu.

„Orbea“ anglies pluošto rėmai gaminami iš vadinamojo monokoko – jie vientisi, todėl ypač tvirti.

 Įmonė turi laboratoriją, kurioje imituojamos natūralios dviračiams tenkančios apkrovos šuolių, vibracijos metu – tokios laboratorijos Europoje tėra kelios. Tai leidžia sukurti iš tiesų aukštos kokybės gaminius – įmonė visoms savo dviračių detalėms suteikia 2 metų garantiją.

Dviračiai, aksesuarai, stovai – viskas, ko prireiks

„Velomanija“ savo salone siūlo apie 50 modelių įvairiausios paskirties „Orbea“ dviračių. Jeigu pirkėjas neranda čia to, ko nori, per 2-3 savaites iš Ispanijos jam gali būti atgabentas bet koks „Orbea“ pagamintas dviratis. Galima išsirinkti  spalvą, dydį, komplektaciją. Norintys gali įsigyti vien rėmą ar kurią kitą dalį.

„Orbea“ gamina ir vadinamuosius „moteriškosios geometrijos“ dviračius – jie skiriasi nuo kitų mažesniu atstumu tarp balnelio ir vairo, rėmo dydžiu, vairo pločiu, balnelio ilgiu ir pločiu. Tokie dviračiai skiriasi ir dizainu. Galima įsigyti ir sulankstomų dviračių, kurių didžiausias matmuo sulanksčius nesiekia 90 cm – juos visada patogu vežtis automobilio bagažinėje ar pasidėti bute.  

„Velomanija“ taip pat prekiauja kitų kompanijų, tačiau tik kokybiškais dviračiais. „Velomanija“ orientuojasi į būtent tokią produkciją.

Ateityje „Velomanija“ planuoja pradėti prekiauti dviračiais, kurie išsiskirtų savo stiliumi, būtų ne tik transporto priemonė, bet ir dizaino kūrinys.

Dviračių salone taip pat prekiaujama dviračių dalimis, įvairiais aukštos kokybės aksesuarais, sportine apranga, šalmais, batais, kėdutėmis, skirtomis patogiai ir saugiai dviračiu vežioti vaikus.

Galbūt Jums reikia stovo dviračiams? Čia jų irgi rasite.

Čia rasite ir įvairių maisto papildų, energetinių gėrimų, kurie patogūs naudoti nenulipant nuo dviračio. Galima įsigyti Suomijos firmos „Polar“ širdies ritmo monitorių.       

Dviračiais čia prekiaujama ir išsimokėtinai.

Paslaugas teikia garsūs profesionalai

„Velomanija“ teikia įvairias paslaugas dviračių savininkams ir jų pirkėjams. Tai ne tik kokybiškas dviračių remontas, galima išpildyti iš esmės visus pirkėjo norus – pagerinti dviratį, prisitaikyti jį savo poreikiams. Čia atliekamas visapusiškas dviračio remontas, hidraulinių stabdžių sistemų gedimų šalinimas, dviračių šakių remontas.

„Velomanija“ vienintelė Kaune siūlo dviračių žiemojimo paslaugą – ši paslauga ypač patogi tiems, kieno bute mažai vietos dviračiui. Palikti naują brangų dviratį sandėliuke neretai rizikinga, nes jį gali pavogti. Užsakiusiųjų šią „Velomanijos“ pasaugą dviračiai ne tik per žiemą saugiai laikomi šiltoje patalpoje. Jiems atliekama ir kruopšti profilaktika – dviračiai išardomi, išvalomi, pertepami. Tokios paslaugos kaina visam šaltajam sezonui siekia maždaug 100 litų.

Įmonė prekiauja dviračiams, slidėms skirtomis stogo bagažinėmis bei laikikliais. Vėliau turima planų pradėti juos nuomoti. Žadama nuomoti ir dviračius, skirtus laisvalaikiui, bei profesionalioms varžyboms.

Žiemos sezono metu „Velomanija“ prekiaus žiemos sportui ir aktyviam laisvalaikiui skirtomis prekėmis – kokybiškomis slidėmis, slidininko apranga, pačiūžomis, kitais reikmenimis. 

Ateityje „Velomanija“ planuoja sukurti savo dviračių komandą ir dalyvauti kalnų dviračių varžybose, bei maratonų taurės lenktynėse.

„Velomanija“ – tai įmonė, kurios personalas apie dviračius žino labai daug. Firmą įkūrė daug pergalių įvairiose pasaulio ir Europos dviračių sporto varžybose pasiekę broliai Karolis ir Justas Volungevičiai, jie abu čia ir dirba. Jų patarimai – tikrų profesionalų patarimai.

„Velomanija“

Vytauto per. 66/Laisvės al. 12, Kaunas

Tel.: 8 37 206049

Mob. tel.: 8 698 44711, 8 614 82897

www.velomanija.lt

www.orbea.com  
info@velomanija.lt

Skype: velomanijaĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite