Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Versle kaip matematikoje - liejimo formos tobulumas lygu aukšta jūsų gaminio paklausa rinkoje

   2017-05-10

 


Jūsų gaminio kokybė visuomet priklauso nuo daugelio veiksnių. Tobula jo forma – vienas svarbiausių kriterijų. Norint pasiekti tobulybę, reikia ne tik lygiai išlieti produktą, tačiau, pirmiausiai, turėti kokybišką liejimo formą.

 Lyderiaujantys gamintojai pasižymi nestandartizuotais
gaminiais bei ypatingais reikalavimais kokybei. Ar gaminate mažus tušinukus, ar didelius šaldytuvus – Jums reikalingos itin tikslios bei kokybiškos detalės. Nuo to vėliau priklausys Jūsų gaminio populiarumas rinkoje. Todėl rinkdamiesi gamintoją, stenkitės įsigyti visą paslaugų kompleksą iš vienų rankų.

54 metų gamybos patirtį (44 – AB „Snaigė“
sudėtyje, 10 – jau savarankiškos gamybos) turinčios UAB „Almecha“ vadovas Gintaras Kluonius primena, jog visus darbus reikėtų pradėti nuo techninės užduoties ir projekto. Renkantis gamintoją, ypač patogu, kai darbus atlieka vietinė kompanija, turinti savo gamybos bazę, kvalifikuotą techninį personalą, galintį užtikrinti greitą aptarnavimą. Iš tokio gamintojo visuomet gausite kokybišką formą Jums reikalingo gaminio lieji mui ar štampavimui. Tik taip Jūs būsite užtikrinti savo produkto ar paslaugos funkcionalumu ir galėsite džiaugtis ilgai tarnaujančia įranga.

UAB „Almecha“, turinti daug patirties ne tik gamyboje, tačiau ir paslaugų teikime, siūlo ne tik projektavimo, bet ir metalo apdirbimo, pjovimo, lakštų ir vamzdžių lankstymo bei valcavimo, metalo ir aliuminio virinimo, detalių tekinimo, frezavimo, šlifavimo, terminio apdirbimo, įrenginių montažo, remonto ir priežiūros paslaugas. Taip pat atlieka liejimo formų atnaujinimą, atlieka kiaurymių pjovimą elektroerozinėmis staklėmis.

„Almecha“ pelnė ir mažųjų gamintojų, ir didžiųjų Lietuvos įmonių ir užsienio rinkų pasitikėjimą – kokybiški, funkcionalūs, tikslūs sprendimai liejimo formų, metalo štampų projektams, individualūs nestandartinių gaminių užsakymai ir bene patraukliausia kaina visoje Lietuvoje – skiriamieji šios įmonės atributai. Tokios įmonės kaip „Snaigė“, „Paroc“, „Traidenis“, „Randers“, „Lanksti linija“ ir kitos jau išreiškė savo pasitikėjimą bendrovės „Almecha“ produkcija: plastmasių liejimo, vakuuminio formavimo formomis, metalo lakštų kirtimo, lenkimo formavimo štampais, nestandartiniais vienetiniai įrenginiais, konvejeriais – transporteriais, darbo stelažais, vežimėliais ir daugeliu kitų sprendimų, pagal kuriuos minėtos įmonės jau sėkmingai gamina ir parduoda savo produktus. Eksportas į Lenkiją, Didžiąją Britaniją, Švediją, Suomiją – rodo aukštą įmonės įvertinimą tarptautinėje rinkoje.

Ateinant šiltajam metų sezonui – bendrovė „Almecha“ turi ką pasiūlyti ir privatiems klientams ar mažoms įmonėms, planuojančioms dalyvauti miestų ar miestelių šventėse! Profesionali kepsninė karštam rūkimui, kepsnių kepimui lauko sąlygomis, reguliuojamais temperatūros režimais pradžiugins ne tik šašlykų mėgėjus, tačiau ir besirenkančius vegetariškus ar veganiškus patiekalus – dėl pasirenkamos kepimo temperatūros, maistu mėgautis lauke galės kiekvienas!

UAB „Almecha“ visose srityse atsižvelgs į Jūsų poreikius bei pateiks reikiamus sprendimus – ar tai būtų maža detalė, ar didelis pramonės įrenginys, ar netgi Jūsų ūkiui ar laisvalaikiui skirtas įrengimas! Rinkitės patirtį bei visą reikiamų paslaugų komplektą – jų įgyvendinimu pasirūpins profesionalai!

 

UAB “ALMECHA”
Pramonės g. 6,
Alytus LT-62175
www.almecha.lt

almecha@snaige.lt

Tel. 8 315 56260, +370 689 99830 


 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite