Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Verslo įmones „Grite Professional” užkariauja kokybe ir išskirtinumu

   2015-05-27

AB „Grigiškės“ į verslo segmentą orientuotas „Grite Professional“ prekinis ženklas - tai aukščiausios kokybės higieninio popieriaus, originaliai ir moderniai suprojektuotų technologijų bei kokybiško ir patikimo aptarnavimo derinys.
Išskirtinis dėmesys kokybei
„Grigiškės“ yra pirmoji Lietuvos įmonė, kuriai pavyko gauti ECOLABEL sertifikatą. Jis žymi, kad visi grigiškiečių pagaminti produktai atitinka aukščiausius ekologinius standartus. Nuo 1823 m. vystomas popieriaus gamybos know-how, atvirumas naujovėms bei ne vieną milijoną kainuojančios investicijos į pažangius įrengimus lėmė Vilniaus pakraštyje įsikūrusios bendrovės renesansą. AB „Grigiškės“ yra gamintojas, turintis pilną higieninio popieriaus gamybos ciklą. „Tai reiškia, kad patys surenkame makulatūrą, patys gaminame popierių ir konvertuojame į galutinius produktus pakuotėse, kurie pristatomi į parduotuvių lentynas“, - pasakojo bendrovės generalinis direktorius Robertas Krutikovas. Iš Lietuvoje veikiančių šio sektoriaus įmonių grigiškiečiai išsiskiria tuo, jog turi įdiegę visą eilę aukščiausio lygio know-how technologijų ir gali konkuruoti su bet kuriuo pasaulinio lygio popieriaus koncernu. Bendrovėje veikia Europoje kokybės ženklais tapę šiuolaikinės FABIO PERINI, PCMC, WALI konvertavimo linijos. Įmonėje visi gamybos ir verslo procesai vykdomi pagal ISO 9001:2008, ISO 14001 ir „Gerosios gamybos praktikos“ standartus.
Įrengimas išplėtė galimybes
Naują impulsą AB „Grigiškės“ gamybai davė šių metų kovo mėnesį paleista Italijos žinomo gamintojo TOSCOTEC popieriaus mašina MP6, skirta aukščiausios kokybės celiuliozinio popieriaus gamybai. Tai yra vienintelis tokio lygio įrengimas visame Pabaltijo regione. „Per parą įrengimas gali pagaminti 110 tonų higieninio popieriaus, t.y. gamybos metu pasiekiant 1800 m/min greitį. Šiuo metu įmonė turi dvi popieriaus mašinas, kurių bendras pajėgumas vertinamas 45 tūkst. tonų per metus. Investicija į naują popieriaus mašiną siekė per 63 mln.”, - technines ir finansines subtilybes atskleidė generalinis direktorius. Naujoji popieriaus mašina gamina išskirtinai celiuliozinį popierių, kuris gali būti skirtas tualetiniam popieriui, popieriniams rankšluosčiams, valomajam popieriui, nosinaitėms bei servetėlėms. „Celiuliozinio popieriaus paklausa pasaulyje pastaruoju metu sparčiai auga. Tai yra aukščiausios kokybės popierius, pasižymintis išskirtinėmis minkštumo ir tvirtumo charakteristikomis, išskirtinai mažu dulkėtumu“, - pasakojo R.Krutikovas. Dar viena svarbi šios mašinos ypatybė, jog ji gali gaminti dažytus celiuliozinius popieriaus pagrindus, o mėlynas popierius šiais laikais ypač aktualus maisto pramonei.
„Grite Professional“ – patikimas sprendimas verslui
Naujosios technologijos ir investicijos į naujus įrengimus leidžia bendrovei patenkinti visų vartotojų poreikius. Jau beveik du dešimtmečius gyvuojantis verslo segmentui skirtas prekės ženklas „Grite Professional“ išsiskiria ypač plataus spektro ir įvairių kokybės kategorijų popieriaus produktų bei laikiklių asortimentu. „Grite Professional“ siūlo popieriaus sprendimus įvairiems segmentams: HoReCA, ofisams ir visuomeninio administravimo, sveikatos priežiūros įstaigoms ar pramonės įmonėms. „Mūsų išskirtinumas - galime suprojektuoti ir pagaminti popieriaus produktus tokius, kokių pageidauja klientas ir tie produktai bus skirti būtent kliento poreikio tenkinimui“, - pažymėjo R.Krutikovas. Šiuo metu „Grite professional” sudaro 8 prekių linijos: tualetinis popierius, ritininiai popieriniai rankšluosčiai, lapiniai popieriniai rankšluosčiai, valomasis popierius, sanitarinis užtiesalas, popierinės servetėlės, skystas muilas ir muilas-putos, popieriaus produktų laikikliai ir muilo dozatoriai.
Trys kokybės kategorijos – visiems poreikiams
Siekiant patenkinti verslo vartotojų poreikius, bendrovės gaminamas tualetinis popierius žymimas trimis kokybės kategorijomis: Super (pagaminti iš 100% celiuliozės), Standart (pagaminti iš rūšiuoto perdirbto plaušo nenaudojant cheminių balilklių) ir Economy (ekonomiški ir ekologiški, natūralios spalvos produktai, pagaminti iš perdirbto plaušo). Tai klientui leidžia rinktis norimus produktus labai skirtingoms veiklos zonoms: ar tai būtų aukštos klasės vonios kambarys, ar paprastas tualetas, kuriame apsilanko dideli žmonių srautai. Super kokybės kategorijos „Grite Professional“ ritininiai celiulioziniai rankšluosčiai išsiskiria tuo, jog labai gerai nuvalo rankas ir sugeria drėgmę ar skysčius, todėl tinka suteptiems paviršiams valyti bei nepalieka jokių plaušelių. Visų minėtų kokybės kategorijų rankšluosčiams yra leidžiamas sąlytis su maisto produktais, jie tinka įvairių gamintojų laikikliams. Tokiomis pačiomis savybėmis klientus džiugina ir „Grite Professional“ celiuliozinis valomasis popierius, kuris atsižvelgiant į poreikius gali būti gaminamas 1, 2 ar 3 sluoksnių. W lenkimo tipo lapiniai popieriniai rankšluosčiai turi didžiausią ir labai patogų didesniam rankų plotui nušluostyti lapelio dydį, tuo tarpu V lenkimo rankšluosčiai išsiskiria ypač lengvai atsidarančia pakuote bei išmatavimais – pakanka vos vieno lapelio nusausinti rankas ar nuvalyti paviršių.
1. AB „Grigiškės“ turi pilną higieninio popieriaus gamybos ciklą ir pirmoji Lietuvoje gavo ECOLABEL sertifikatą. Bendrovėje veikia šiuolaikinės Fabio Perini, PCMC, WALI konvertavimo linijos, naujutėlaitė popieriaus mašina TOSTOTEC MP6, skirta aukščiausios kokybės celiuliozinio pagrindo gamybai.
2. Jau beveik du dešimtmečius gyvuojantis verslo segmentui skirtas prekės ženklas „Grite Professional“ išsiskiria ypač plataus spektro (turi 8 prekių linijas) ir įvairių kokybės kategorijų popieriaus produktų bei laikiklių asortimentu. Siūlomi popieriaus sprendimai įvairiems segmentams: HoReCA, ofisams ir visuomeninio administravimo, sveikatos priežiūros įstaigoms ar pramonės įmonėms.

AB „Grigiškės“
Vilniaus g. 10, Grigiškės
Vilniaus m. sav.
+370 5 243 5801
www.grigiskes.lt
www.grite.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite