Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Veterinarija Kaune - profesionali pagalba Jūsų augintiniui

   2009-08-05

Naminiai gyvūnai – kaip vaikai, juos reikia priglausti, pamaitinti, su jais reikia pažaisti, juos pagydyti negaluojančius , o kartais – ir sušukuoti. Tai lygiateisiai mūsų šeimų nariai, kurie už rūpestį, nelengvą jų priežiūrą, o kartais ir bemieges naktis atsilygina džiaugsmo, jaukumo ir ramybės valandomis, tarsi geriausi draugai.

Todėl šiandien norėčiau praverti kitas duris, už kurių dirba tikrų gyvūnų mylėtojų, savo srities profesionalų kolektyvas. Žengusį pirmąjį žingsnį mane pasitinka betarpiška šurmuliuojanti aplinka, o jaukų namų pojūtį kuria erdvių patalpų sienas puošiančios mylimų gyvūnų šeimyninės akimirkos, dailininko Antano Juškevičiaus freskoje užfiksuoti meilūs gyvūnėlių žvilgsniai ar kitas gyvūnėlių akimirkas vaizduojantys paveikslai. Taip mes įžengiame į Kaune įsikūrusios ir jau penktus metus veikiančios veterinarijos klinikos „Gyvūnų Edenas“ valdas. Čia draugiškai tarpusavy bendrauja ir kačiukas, ir šunelis laukiantys savo eilės žengti į kruopščių specialistų rankas.

Veterinarijos klinika

 „Gyvūnų Edeno“ klinikoje naminiai gyvūnai ne tik gydomi ar operuojami, bet atliekama ir daug kitų paslaugų: vakcinavimas; sterilizavimas; kastracija; laboratoriniai kraujo ir šlapimo tyrimai; dermatologo paslaugos: odos tyrimai, alergologiniai, citologiniai, mikroskopiniai, grybeliniai pasėliai; echoskopija; gimdymo pagalba; stomatologija: dantų traukimas, apnašų (akmenų) valymas su skaleriu (ultragarsu); elektroninis ženklinimas (mikročipavimas); gyvūnų dokumentų forminimas išvažiavimui į užsienį; tarptautinių pasų išdavimas; eutanazija; erkių ištraukimas. Jei turite gyvūnėlių sveikatos ar kitų problemų, kurios iškilo ne darbo metu, veterinarijos specialistas pagal iškvietimą jus aplankys bet kuriuo savaitės ir paros metu.

Reikmenų gyvūnams parduotuvė

Parduotuvėje išdėstytų  prekių pasirinkimas čia daug gausesnis negu prekybos centruose, o kai kurių specialių prekių pasiūla bene didžiausia iš visų panašaus profilio specializuotų parduotuvių. „Eukanuba“, „Iams“, Nutra Nuggets“, Hill‘s“, „Virbac“, „Britt“, „Acana“, „1st Choice“, „Pronature“, „Specific“ gydomieji ir reguliarūs pašarai. Taip pat įvairiausių vitaminų, maisto papildų, šampūnų, kondicionierių, kvepalų, šukų, antkaklių, antsnukių, pavadėlių, dubenėlių, tualetų katėms ir šunims bei transportavimo dėžių. Norintiems palepinti savo augintinius parduotuvėje- pasirinkimas žaislų, drabužėlių ar net auksinių grandinėlių. Jei nėra kokios reikalingos prekės parduotuvės lentynoje, galima užsisakyti iš katalogų. Prekiaujama ir graužikams skirtomis priemonėmis.

Gyvūnų kirpykla

Gyvūnų grožio salonas taip pat pamėgtas įvairiausių veislių ir parodinių gyvūnų šeimininkų. Čia dirbanti profesionali kirpėja gerai žino, kokie reikalavimai darant šukuoseną kiekvienos veislės gyvūnui. Tai pat teikiamos pačios įvairiausios paslaugos – nuo paprasčiausio išmaudymo iki paruošimo gyvūnų parodoms.

Pasisvečiavęs šioje klinikoje, kuri yra itin patogioje geografinėje vietoje - šalia autostrados ir PLC „Mega“ viaduko Šilainiuose, supratau ir įsitikinau kodėl čia lankosi retų ir kilmingų veislių savininkai, pasitikintys šios klinikos profesionalais, ne tik iš Kauno, bet ir iš kitų Lietuvos miestų bei rajonų.

Vadovė, išleisdama vienus klientus, skuba prie kitų, laukiančių savo eilės, vaišina arbata ar kava arba tiesiog  draugiškai pasišnekučiuoja ir apie augintinio problemas, ir apie gyvūniškus džiaugsmus bei rūpesčius. Tarsi jauti ore tvyrančią jaukių namų atmosferą, kurioje gera visiems ir visada...

„Kiekvienas klientas mums labai svarbus“, - tai šūkis didelėmis raidėmis, matomas vos įžengus pro klinikos duris. „Laukiame ir padėsime kiekvienam gyvūnėliui“, - atsisveikindama tarė vadovė R. Žiniauskienė, vėl maloniai besisveikindama su klientais...

Kuršių g. 44, Kaunas,
Prie viaduko į „MEGĄ“
Tel. 8 37 377648, mob. 8 606 07007
gyvunuedenas@hotmail.comĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite