Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Veterinarijos klinikos „Divaura“ gydytojams ir kitiems specialistams darbas su gyvūnais yra ne tik darbas,

   2020-01-17

Žmonės auginantys naminius gyvūnus laiko juos šeimos nariais, trokšta jiems suteikti viską, kas geriausia, todėl, kai sutrinka augintinio sveikata, veterinarijos klinika tampa ta įstaiga, iš kurios personalo tikimasi atsidavimo, profesionalumo ir visų pastangų gydant bei prižiūrint augintinį. Will Rogers yra pasakęs, kad geriausias gydytojas pasaulyje yra veterinaras: jis negali paklausti savo paciento, kas jam atsitiko, jis tiesiog turi tai žinoti.

 

 

Veterinarijos klinikoje „Divaura“ dirbantiems gydytojams ir kitiems specialistams, veterinarija yra ne tik profesija, bet pašaukimas ir gyvenimo būdas, o nuolatinis darbas su gyvūnais teikia malonumą“, - sako veterinarijos gydytoja Karolina Jankauskaitė.

 

Medicinos ir veterinarijos specialistų bendradarbiavimas

Nuo tada, kai Lietuvos veterinarijos akademija buvo sujungta su Kauno medicinos universitetu ir šios aukštosios mokyklos tapo Lietuvos sveikatos mokslų universitetu, susijungė dvi sritys, kurios glaudžiai bendradarbiauja tarpusavyje: žmonių medicina ir veterinarinė medicina. 

 

 

Todėl mūsų klinikoje atsirado unikali galimybė dviejų sričių specialistams susitelkti bendram tikslui – pradėti diegti turimas pažangiausias gydymo ir diagnostikos technologijų naujoves žmonių medicinoje ir taikyti jas veterinarinėje praktikoje. Todėl kiekvieną dieną „Divaura“ veterinarijos klinikoje Jūs sutiksite  bent vieną  medicinos gydytoją – savanorį, vedantį seminarus ar mokymus, konsultuojantį veterinarijos gydytojus bei kitus specialistus. Norint teikti aukščiausios kokybės paslaugas gyvūnams yra nuolat palaikomas glaudus ryšys su gydytojais kardiologais, traumatologais – ortopedais, reabilitologais, pulmonologais, chirurgais, gastroenterologais, diagnostais, laboratorinės medicinos gydytojais, kurių daugelis yra habilituoti mokslų daktarai, kuriems darbas su gydytojais veterinarais bei gyvūnais teikia moralinį pasitenkinimą.

 

Ką gali pasiūlyti  Jūsų augintiniui veterinarijos klinika „Divaura“?

Labai svarbu, kad būsimas augintinio savininkas, prieš įsigyjant gyvūną, pasikonsultuotų su veterinarijos gydytoju apie jam tinkamos veislės pasirinkimą. Būtų puiku, jei savo augintinį vestumėte nuo įsigijimo į tą pačią kliniką, kurioje jis turėtų savo vizitų istoriją. 

 

Mūsų klinikoje naudojamos naujausios technologijos, kurios palengvina ligų diagnozavimą ir leidžia tiksliau parinkti reikiamą gydymą. Techninė pažanga medicinoje mus skatina tuos pačius metodus taikyti ir klinikos kasdieniniame darbe. Veterinarijos klinikoje „Divaura“ Jūsų augintiniui galime pasiūlyti pilną spektrą klinikinių laboratorinių tyrimų, diagnostinių  radiologinių (rentgenologinių, echoskopinių, kontrastinių radiologinių) tyrimų, taip pat chirurginį gydymą (diagnostinę ir gydomąją artroskopiją bei laparaskopiją, cistoskopiją), videogastroduodenoskopiją, kolonoskopiją, bronchoskopiją. Klinikoje plačiai taikoma visa chirurginė bei traumatologinė – ortopedinė pagalbą (nuo klasikinių metodų iki šiuolaikiškų mini invazinių). Mūsų klinikos specialistai turi patirtį atliekant daugelį traumatologinių – ortopedinių operacijų: nuo osteosintezių iki klubo bei kelio sąnarių endoprotezavimo. Klinikoje taip pat yra taikomas stacionarinis ir reabilitacinis gyvūnų gydymas bei priežiūra,  teikiame skubią pagalbą klinikos nedarbo metu.  Visos šios procedūros yra „Divaura“ klinikos kasdienybė.

 

 

Požiūris į gyvūną veterinarijos klinikoje „Divaura“ yra itin humaniškas. „Mūsų gydytojai yra empatiški: jie turi jausti gyvūną, nuspėti jo nuotaiką, prisijaukinti, kad aplinka jam suteiktų kuo mažiau streso. Kai gyvūnų gydymas vyksta panašiai kaip ir žmogaus, galite būti tikri, kad augintiniu bus pasirūpinta profesionaliai, o jei iškiltų grėsmė gyvūno gyvybei - bus dedamos visos pastangos, kad ji būtų išsaugota.“ – dalinasi mintimis ilgametę darbo patirtį turintis veterinarijos klinikos „Divaura“ gydytojas, direktorius Audrius Kiselis.

 

„Mes žinome, kad išgelbėję vieną gyvūną negalime pakeisti viso pasaulio, bet padėję vienam - galime pakeisti  pasaulį gyvūnui ir jo šeimininkui. Todėl linkiu išsirinkti tokią veterinarijos kliniką, kurioje Jūsų augintiniui bus suteikta visokeriopa pagalba, patenkinti Jūsų lūkesčiai ir gydytojai jaustų pasididžiavimą savo darbo rezultatais“, - pataria veterinarijos gydytojas Audrius Kiselis.

 

 

 

 

UAB „DIVAURA“

Partizanų g. 25, Kaunas

Tel. +370 612 55855

divauravet@gmail.com

www.facebook.com/divauravet/

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 27 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite