Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Viking“ – žieminės padangos iš Norvegijos. Tvirtos kaip vikingai.

   2017-10-05

„Viking“ kompanija savo veiklą pradėjo 1931 metais Norvegijoje gamindama įvarius gumos gaminius, tarp jų ir padangas. Per ilgametę istoriją kompanija išaugo iki vieno didžiausių Skandinavijos padangų gamintojų, kuri kaip originalią įrangą padangas tiekė žinomiems automobilių gamintojams. 1985 metais „Viking“ kompanija susijungė su Švedijos padangų gamintoju „Gislaved“.

„Viking“ išsaugojo 80 metų siekiančias padangų kūrimo tradicijas, pritaikytas itin atšiaurioms ir permainingoms Skandinavijos sąlygoms – nuo aukštų snieguotų kalnų perėjų, vingiuotų užmiesčių kelių iki miestų gatvių.
Šiandien šis prekinis ženklas yra vieno didžiausių pasaulyje padangų gamintojo „Continental AG“ grupės narys, kurio padangos kuriamos moderniausiuose tyrimų ir plėtros centruose, todėl pasižymi naujausiomis ir pažangiausiomis technologijomis.
Vartotojai ir specialistai padangas vertina kaip itin atsparias važiuojant nelygia kelio danga, taip pat komfortiškas ir saugias esant sudėtingoms eismo sąlygoms.
Puikiai vertinamas ir padangų ilgaamžiškumas bei efektyvumas važiuojant kai sninga ar manevruojant ant pažliugusio sniego. 

„VIKING“– ITIN PATIKIMOS ŽIEMINĖS PADANGOS
„WinTech“ žieminės padangos buvo sukurtos itin plačiai lengvųjų automobilių gamai ir gaminamos 13-20 colių dydžio. Šalčiui atsparus gumos mišinys ir panaudoti specialūs cheminiai elementai užtikrina, kad protektorius nepraranda elastingumo net ir esant žemesnei kaip –20C laipsnių temperatūrai. Sudėtingam ir efektyviam protektoriaus blokelių išdėstymui buvo naudojamos specialiai sukurtos programos. Taip pat padanga turi itin daug ir skirtingu kampu išdėstytų briaunų, kurios užtikrina efektyvų sukibimą su sniegu ar šlapia kelio danga.
Protektorius turi itin daug mažų lamelių, kurios labai svarbios bėgėjantis ar stabdant slidžiame kelyje. Be to, lamelės prilaiko viena kitą, taip užtikrinant riedėjimo stabilumą ir minimalias deformacijas ekstremaliose situacijose. Šios savybės lemia puikią automobilio kontrolę ir itin didelį atsparumą dilimui.
Žieminės „WinTech Van“ padangos sukurtos vienatūriams, kurių vairuotojams svarbus efektyvus vandens ir pažliugusio sniego pašalinimas, mažas pasipriešnimas riedėjimui ir komfortas važiuojant tolimus atstumus. Dėl plokščios karkaso konstrukcijos, padanga itin tolygiai remiasi į kelio paviršių, taip žymiai pagerinant stabilumą kai važiuojama automobiliu su aukštesniu svorio centru. Šoniniuose protektoriaus blokeliuose esančios atramos neleidžia užspausti vandens pašalinimo kanalų ir posūkiuose deformuotis padangos kraštui. Padangų keliamas garsas įvertintas E/C lygiu, jos gaminamos 14-16 colių skersmens dydžio, o tai yra populiariausias furgonų ir lengvų sunkvežimių padangų dydis. 

„VIKING“ – ISTORIJA
1931 m. įkurta „Viking Askim A/S“ – pirmoji Norvegijoje gumos gaminių kompanija;
1970 m. „Viking“ tampa tarptautiniu mastu pripažinta kompanija, kurios padangas
renkasi „Volkswagen“, „Opel“, „Ford“ ir „Volvo“ automobilių gamintojai;
1985 m. „Viking“ susijungia su Švedijos padangų gamintoju „Gislaved“;
1987 m. abi kompanijos sujungiamos į vieną „Nivis Tyre AB“ įmonę;
1990 m. „Continental AG“ įsigyja „Nivis Tyre AB“ akcijas;
1992 m. „Viking“ ir „Gislaved“ markės tampa „Continental AG“ grupės prekių ženklais;
2008 m. visame pasaulyje „Viking“ parduoda daugiau kaip 1 mln. padangų;
2013 m. žieminės „Viking SnowTech II“ padangos „Auto Bild“ padangų teste įvertintos geriau už pagrindinius konkurentus;
2016 m. pristatytos pirmosios „Viking FourTech“ universalios padangos.MB “RATAI VISIEMS” yra oficialus Viking padangų platintojas Lietuvoje
Europos pr. 71, Kaunas
+370 37 390700
www.rataivisiems.com
info@rataivisiems.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 06 14 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite