Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Vilkijos duona“: natūralių produktų skonis

   2009-08-05

UAB „Vilkijos duona“ siūlo iš natūralaus raugo keptą duoną. Tokiai duonai kepti nenaudojami specialūs mišiniai, vietoj jų, kaip ir senovėje – natūralūs grūdai. Todėl duona, kepama pagal originalią įmonės receptūrą ir turi nepakartojamą skonį.

Neseniai „Vilkijos duona“ ėmė kepti juodą ruginę duoną su džiovintais vaisiais ir riešutais. Jos receptūra – savita, artimesnė lietuviškoms duonos kepimo tradicijoms.

Dar vienas firminis įmonės produktas – „Tikra duona“. Tai 100 procentų ruginė duona, kepama natūralaus raugo pagrindu. Tokios duonos skonį iš vaikystės gali prisiminti tie, kas kadaise skanaudavo kaime močiutės keptą ruginę duoną.

„Vilkijos duonos“ duona su grūdais ir sėlenomis išsiskiria tuo, kad ją kepant naudojamas skaldytų rugių ir kviečių grūdų mišinys.

Įmonė taip pat kepa įvairias bandeles, pyragus ir sausainius su įvairiausio skonio įdarais. Ši produkcija taip pat gaminama pagal firminius įmonės receptus ir pristatoma į parduotuves kiekvieną dieną. Bandelių ir pyragų asortimentas nuolat papildomas atsižvelgiant į pirkėjų poreikius ir skonį.

„Vilkijos duona“ prekiauja savo maistingais ir skaniais gaminiais Kaune, Kauno, Kėdainių, Jurbarko, Raseinių rajonuose, Elektrėnuose. Įmonė turi firmines parduotuves prie kepyklos, esančios Vilkijos miestelyje, ir Raseiniuose.

Šalia kepyklos veikia kavinė „Pasagėlė“. Šiuo metu tai vienintelė kavinė nuo Kauno iki Jurbarko, įsikūrusi prie pat turistų pamėgto vienu gražiausiu Lietuvoje vadinamo Kauno-Jurbarko kelio. Čia svečiai vaišinami ypač geros kokybės ir skonio maistu už prieinamą kainą. 40 vietų kavinėje yra baras ir picerija, vasarą čia gali sutilpti gerokai daugiau žmonių – dar yra ir lauko terasa. Čia, jaukioje aplinkoje, laukiami ne tik pavieniai svečiai, bet rengiami ir banketai, gedulingi pietūs, kiti renginiai.

UAB „Vilkijos duona“ – duonos, pyrago ir konditerijos produktų gamintoja. Tai jau daugiau kaip 10 metų veikianti įmonė, įsikūrusi patogioje geografinėje vietoje, prie Kauno-Jurbarko valstybinės reikšmės kelio. Įmonės tikslas gaminti prekę kokybišką ir lietuvišką, kad patenkinti savo klientų poreikius.

UAB „Vilkijos duona“
Čekiškės g. 14, Vilkija, Kauno raj.
Tel. 8 37 559100
Faks. 8 37 559200
duonavilkijos@takas.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite