Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Vilko kailiniai“: lengvas, patogus ir kokybiškas lietuviškas drabužis

   2009-10-02

Dėvėdami įmonės gaminius dažnai iš tiesų pasijusite išskirtiniai – įmonė netiražuoja didelių drabužių kiekių, o rankų darbo elementai vieną nuo kito leidžia atskirti ir to paties modelio drabužius. 

UAB „Vilko kailiniai“ – mūsų šalyje puikiai žinomas lietuviškų kailinių gamintojas. Įmonė daugiausia specializuojasi siūti versto kailio kailinius. Tai lengvi, patogūs ir pritaikyti mūsų šalies rinkai drabužiai.

„Mūsų gamybos kailiniai – originalūs ir pritaikyti lietuviškam skoniui, - sako Danguolė Gylienė, UAB „Vilko kailiniai“ direktorė. – Kailinių modeliai sukuriami mūsų įmonės specialistų. Būdami arti savo kliento mes daug geriau negu tolimų kraštų gamintojai suprantame, ką jis mėgsta, kokiomis oro sąlygomis jam tenka nešioti savo drabužį. Todėl drąsiai galime teigti: siuvame kokybiškus drabužius, pritaikytus Lietuvos vartotojui. Mūsų gaminių kokybė įtinka ir reikliems Didžiosios Britanijos, Belgijos, Italijos kailinių drabužių pirkėjams.“  

Kadangi įmonė pati yra gamintoja, ji savo salonuose gali siūlyti produkciją palankia kaina. „Vilko kailinių“ firminės parduotuvės Kaune veikia įmonės teritorijoje Vilijampolėje bei Laisvės alėjoje. Vilniuje viena firminė parduotuvė dirba Gedimino prospekte įsikūrusiame prekybos centre „Flagmanas“. Nauja „Vilko kailinių“ parduotuvė atidaroma Viršuliškių gatvėje įsikūrusiame prekybos centre „Mada“.

„Pirkėjai atvyksta ir iš kitų miestų, jie neretai klausia, kodėl mūsų salonų nėra ten, - pasakoja įmonės direktorė. – Tad turime planų ateityje atidaryti „Vilko kailinių“ salonus Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.“    

„Vilko kailinių“ produkcija – toli gražu ne masinės gamybos. Bendrovės gaminių asortimentas jau senokai perlipo šimtą, jie gaminami nedidelėmis siuntomis. Kaune, Vilijampolėje, esančio bendrovės gamybos padalinio siuvėjos gatvėje atpažįsta savo siūtus drabužius – kiekviename jų – daug rankų darbo elementų, kiekvienas jų – vis kitoks.

Įmonėje dedama daug pastangų ir išradingumo, kad kailiniai kuo labiau išsiskirtų. Yra ne vieneri kailiniai ar švarkas, kurie papuošti dailininko, rankomis išpiešusio ant jų originalius ornamentus. Toks drabužis – tam, kas nenori ištirpti minioje.

„Mūsų salonuose galima įsigyti ne tik moteriškų, bet ir vaikiškų, vyriškų kailinių drabužių, turime ir kepurių, įvairių aksesuarų,  - sako Danguolė Gylienė. – Laikyti didelį prekių asortimentą iš pirmo žvilgsnio ne visada ekonomiškai tikslinga. Bet gyvenime negali elgtis vien remdamasis ekonominiu tikslingumu. Juk mamos, ateinančios ieškoti kailinių sau, pas mus gali nupirkti juos ir savo dukrelei.“

„Vilko kailinių“ firminėse parduotuvėse klientas gali užsisakyti jam patikusį modelį tokios spalvos, kuri artima jo skoniui, rūbas tada pasiuvamas pritaikant prie užsakovo figūros. Prie jos gali būti pritaikomi ir gatavi salone esantys drabužiai.

„Vilko kailinių“ drabužių kokybę lemia ir tai, kad jie siuvami iš kokybiškos žaliavos. Įmonė daugiausia siuva versto kailio drabužius, o žinomiausi pasaulyje tokių kokybiškų kailių tiekėjai yra ispanai. Verstus kailius įmonė ir gabenasi iš šios šalies.

UAB „Vilko kailiniai“ tęsia gamybos tradicijas, kurias Kaune dar 1934 metais pradėjo įmonė „Vilkas“ – į „Vilko kailinius“ dirbti perėjo didelė dalis pastarosios įmonės kolektyvo.

„Džiaugiamės, kai mūsų klientai po vieno pirkinio vėl sugrįžta pas mus. Tai dažnas reiškinys, kai kuriuos savo nuolatinius klientus pažįstame net iš balso“, - pasakoja įmonės vadovė.

„Vilko kailiniai“ – tai lietuviška kokybiškų ir patogių drabužių gamybos tradicija.

UAB „Vilko kailiniai“
www.vilko-kailiniai.lt
info@vilko-kailiniai.lt

KAUNE:
Raudondvario pl. 101 (buvusios AB „Vilkas“ teritorijos kieme)
Tel./faks.: 8 37 362306
Darbo laikas:
I-V 10-17 val., VI 10-15 val.

Laisvės al. 34
Tel./faks.: 8 37 208169
Darbo laikas:
I-V 10-19 val., VI 10-18 val.

Viršuliškių g. 40
(prekybos centras „Mada“)
Darbo laikas:
I-VI  10-21 val., VII 10-18 val.Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite