Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Agro straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

VILTECHA – oficialus FOTON atstovas Baltijos šalyse

   2008-08-06

FOTON – tai gerai žinomas visame pasaulyje prekės ženklas. Jį Jūs galite pamatyti ant dviračių ir motociklų, sandėliavimo ir laisvalaikio technikos, automobilių ir sunkvežimių, žemės ūkio ir statybų technikos. Visi šie produktai pagaminti vieno iš Kinijos mašinų ir įrangos pramonės lyderių- korporacijos FOTON.

Daugelis Lietuvos ir kitų šalių pirkėjų baiminasi pirkti Kinijoje pagamintus produktus. Bet apsidairykime ir suskaičiuokime, kiek žymių pasaulio gamintojų gamina savo produkcija Kinijoje? Vadinasi, jie pasitiki šios šalies darbuotojų sugebėjimais. Jie žino: viskas priklauso nuo gamintojo, jo patirties ir naujų technologijų naudojimo.

Apie 90 viso pasaulio šalių vartotojai iš ES, JAV, NVS, Azijos, Afrikos ir Australijos valstybių renkasi FOTON techniką dėl  geriausio kokybės ir kainos santykio!

UAB „Viltecha“ („Technokor Company Group“ padalinys) - įgaliotasis FOTON atstovas Baltijos šalyse ir Vakarų Rusijoje. Lietuvoje „Viltecha“ prekiauja moderniais ir kokybiškais FOTON traktoriais bei jiems skirtais agregatais. Šiuo metu įmonė prekiauja 25, 40, 60, 70, 82, 90 arklio jėgų traktoriais. Visa siūloma technika atitinka aukštus ES ir JAV saugumo ir kokybės reikalavimus, tai liudija atitikties sertifikatai. Tai yra labai aktualu Lietuvos žemdirbiams, perkantiems techniką už ES paramos lėšas.

Nuo kitu metų, pasibaigus sertifikavimo procesui, įmonė planuoja pasiūlyti Lietuvos ūkininkams 100-145 arklio jėgų traktorius.    

Daugumos traktorių varikliai ir dalys pagaminti naudojant žymių pasaulio gamintojų licencijas ir technologijas:  tokių, kaip „Perkins“ (Anglija), „Deutz“ (Vokietija). Taip pat naudojama originali „Luk“ (Vokietija) sankaba ir DANA bei CARRARO (Italija) gamintojų varomieji tiltai. Šios dalys ir komponentai padeda užtikrinti  patikimą ,ilgaamžę ir ekonomišką traktorių eksploatacija.  

UAB „Viltecha” buvo įkurta 2001 metais. Nuo pat įkūrimo įmonė užsiima didmenine ir mažmenine žemės ūkio technikos ir atsarginių dalių prekyba. UAB “Viltecha” yra pirma Lietuvos įmonė, kuri pradėjo importuoti Kinijoje gamintus traktorius į Lietuvą ir Rusiją.  

Įmonės specialistams nereikėjo daug laiko suprasti, kad FOTON yra geriausias traktorių gamintojas Kinijoje, galintis pasiūlyti kokybišką prekę už prieinamą kainą. Jau nuo  2004 metų „Viltecha“ pradėjo bendradarbiavimą su šia garsia kompanija, o nuo 2006 metų tapo jos įgaliotu atstovu ir Rusijoje, ir Baltijos šalyse.

Be traktorių, „Viltecha“ gali pasiūlyti daugelio rūšių FOTON ir kitiems traktoriams tinkamų padargų ir agregatų. Tai įvairūs kultivatoriai, žoliapjovės, plūgai, krautuvai, net specialūs prie traktoriaus prijungiami moduliai, kurie leidžia traktoriams atlikti ekskavatoriaus funkciją. Savivaldybėms ir gyventojų bendrijoms įmone gali pasiūlyti  taip pat komunalinę įrangą ar komunalinę mašiną, pagaminta FOTON traktorių bazėje.

Per  ketverius bendradarbiavimo metus įmonės darbuotojai daug kartų dalyvavo FOTON technikos aptarnavimo seminaruose, įgijo patirties ir tapo tikri FOTON technikos aptarnavimo srities specialistai, o  atsarginių dalių sandėlis su sukauptu plačiu dalių asortimentu leidžia greitai pašalinti technikos gedimus.

UAB VILTECHA
Įgaliotas atstovas Baltijos Šalyse
Pamėnkalnio 1/13-47, Vilnius
Tel. (8 5) 261 8715
Faksas (8 5) 261 0122
Mob. tel. (8 611) 20 684
info@viltecha.lt
www.viltecha.lt
www.tehnokor.ruĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite