Lygios ir patvarios grindys yra teisingai ir ilgam pastatytų namų pradžia. Iš jų „auga“ sienos, ant jų statomi baldai ir kuriamas namo jaukumas. Todėl yra ypatingai svarbu žinoti kaip išlyginti senas grindis, įrengti šildomas, įrengti sandėlių, garažų bei terasų grindis, kad jos būtų kokybiškos, patikimos, o ypač lygios. Bet svarbiausias klausimas – kam galima šiuos darbus patikėti? Su šiais klausimai mes kreipėmės į bendrovė, kuri jau daug metų sąžiningai laikosi aukštų kokybės standartų. 

 

Įmonės „Dumlita“ darbų vadovas su 15 metų patirtimi Algimantas Dumčius neslepia savo pagrindinio recepto - grindų betonavimui būtina naudoti kokybišką įrangą, šiuo atveju bendrovė laiduoja už daug kartų išbandytą moderniausią vokiečių gamintojų techniką. Aukšto standarto technologinė bazė leidžia logiškai ir patogiai sudėlioti visus gamybos proceso etapus: mobilioji mašina betoną gamina jau aikštelėje ir tiesiogiai paduoda į darbo vietą, todėl šios medžiagos kaina yra žemesnė, nei betono mišinio pagaminto mazge. Tokio pobūdžio technologija išsiskiria trumpu pasiruošimo darbui etapu ir labai operatyviu betonavimo darbų atlikimu. Kadangi kiekvienas etapas yra labai tiksliai apskaičiuojamas, tai ir nepanaudoto betono mišinio nelieka, nes jo pagaminama lygiai tiek, kiek reikia būtent tos dienos darbams, kas dar ir sumažina visų grindų kaštus, palyginus su tradicine darbų eiga. Mišinys išlyginamas, presuojamas bei užtrinamas tol kol virs idealiai lygiomis grindimis. Jeigu visi etapai atliekami sąžiningai siekiant geriausio rezultato, tai aukšta kokybė gaunamų grindų ir jų preciziškas lygumas leidžia be papildomų išlyginamųjų sluoksnių kloti plyteles, klijuoti parketą ar dėti bet kurias kitas dangas.

 

Norint, kad galutinis rezultatas būtų nepriekaištingas, specialistai siūlo būtinai vykdyti  betonavimo paruošiamuosius darbus – pagrindo išlyginimą, sutankinimą, putų polistirolo klojimą. Pavyzdžiui, kalbinama kompanija net gali padėti nelygių perdangų atveju – jos apšiltinamos polistirolio granulėmis su klijais, kas leidžia ne tik išlyginti visus nelygumus, bet ir nepadidinti perdangų svorio. Taip patobulinus neidealųjį pagrindą galima įrengti šildomas grindis ir  jas betonuoti.

 

Labai svarbus ir kokybės, ir finansų atžvilgiu yra medžiagų pasirinkimo klausimas. Šiuo metu plačiai naudojamas modelis, kai kompanijos, jų tarpe ir „Dumlita“, suteikia savo klientams visišką laisvę medžiagų pasirinkime, todėl dirba tiek su savo, tiek su užsakovo medžiaga ir mažose, ir dideliuose objektuose.

 

Statybų darbuose yra labai svarbu ne tik kokybiškai atlikti savo darbus, bet ir sustyguoti juos su partneriais, kurie dirba lygiagrečiai. Seniai dirbančios įmonės turi ištisas partnerių komandas, kuriomis gali pasitikėti ir jų klientai. „Pavyzdžiui, mes turime suburtą per savo darbinę veiklą patikimą partnerių ratą – santechnikos darbų specialistus, grindų dangos klojėjus, kurie prisijungus ne tik padės palaikyti aukštus darbų standartus, bet ir atleis užsakovus nuo papildomų laiko sąnaudų specialistų paieškai. Taip pat svarbu kreiptis į bendrovę, kuri ne tik atlieka darbus, bet pajėgi suteikti ir papildomas paslaugas – pravesti konsultacijas, sudaryti darbų sąmatas, kaip tai darome mes“, - sako A. Dumčius.

 

MB „DUMLITA“

Grindų betonavimas Kaune ir visoje Lietuvoje

+370 605 56025

info@dumlita.lt

www.dumlita.lt

 

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/vokiskas_preciziskumas_grindu_betonavime_imanomas_net_atokiausiame_lietuvos_kampelyje/
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.