Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Vonios kambarys – kaip susikurti jaukų, bet praktišką?

   2022-08-29

Vonios kambarys, nors ir maža dalis namų erdvės, tačiau ne mažiau svarbus nei kiti kambariai. Tad jo vertinti atsainiai nederėtų. Nepaisant to, kad vonios kambaryje praleidžiame daugiausiai valandą, būtent čia pradedame ir užbaigiame savo dieną, ieškome minutės atsipalaidavimui.

Vonios kambario erdvę reikia įrengti atidžiai, apgalvotai, atsižvelgiant į kasdienius poreikius bei turimas galimybes. Informacija bei patarimais, kaip nepasiklysti šiame procese, dalinasi vonios kambario ekspertų „Homido group“ atstovas.

 

Pradžių pradžia – biudžeto nusistatymas

Nors daugelis, vos pradėję įsirenginėti naujuosius namus, pirmiausiai susimąsto apie interjero dizaino sprendimus ir ima galvoti apie spalvų derinius bei pačias įvairiausias detales, akcentus, specialistai užtikrintai ir vieningai tikina – bet kokių veiksmų pradžia turėtų būti aiškūs ir konkretūs biudžeto rėmai. Jie nulems tai, kiek galite sau leisti kurdami vonios kambario interjerą. Tai ypač aktualu turintiems mažą biudžetą. Anot „Homido group“ atstovo, nederėtų skubėti įsigyti vonios aksesuarų, tokių kaip tualetinio popieriaus laikiklis, muilo dozatorius ar dantų šepetėlio laikiklis, nes visa tai tėra smulkmenos. Verčiau dėmesį sutelkti į vonią ar dušo kabiną, nes šie pirkiniai jums tarnaus ilgiausiai, po to įsigyti praustuvus ir maišytuvus, o tik tuomet pinigus ir dėmesį skirti aksesuarams.

Ieškantiems būdų kuo efektyviau išnaudoti turimą biudžetą, rekomenduojama netaupyti renkantis dušo kabiną ar vonią, nes šie vonios kambario elementai jums tarnaus ilgiausiai. Paprastai jie keičiami ne dažniau kaip kas dešimtmetį. Tačiau praustuvus bei maišytuvus žmonės, norėdami atsinaujinti, yra linkę keisti kur kas dažniau, dėl to vertėtų paieškoti aukštos kokybės gaminių už prieinamą kainą. Juk tam, kad pagyvintumėte pasenusį ar pabodusį vonios kambarį keisdami detales, tikrai nenorėsite išleisti savo kelių mėnesių darbo užmokesčiui lygios pinigų sumos.

 

 

Dažniausia klaida – neapsisprendimas

Specialistas pažymi, jog, nustačius biudžeto rėmus, svarbu apsispręsti ir dėl norimo stiliaus. Skirkite sau laiko, neskubėkite įsigyti dušo kabinos ar kito brangaus, svarbaus pirkinio, kol nesate tikri dėl bendro vonios kambario stiliaus, spalvinės gamos. Taip išvengsite rūpesčių ateityje ir neteks gailėtis susimontavus vonią, kuri nedera su prabangiau atrodančiais aukso ar juodos spalvos maišytuvais.

Taip pat, apgalvodami norimą vonios kambario stilių nepamirškite į svarstymus įtraukti ir šeimos narių poreikių bei kasdienių įpročių – jie yra itin svarbūs sprendžiant, kaip ši jūsų namų erdvė atrodys ateityje. Šioje vietoje paprastai susiduriama ir su amžinu visų naujakurių klausimu – vonia ar dušo kabina? „Homido group“ atstovas ragina visų pirma atkreipti dėmesį į vonios kambario plotą bei išplanavimą ir nepamiršti, kad tikrai prireiks papildomos vietos skalbimo mašinai, džiovyklei, skalbinių dėžei ar spintai. Jei vietos pakanka, įsirengus vonią ir panaudojus vonios sienelę, ją galėsite naudoti ir kaip dušą. Jei turite ar planuojate susilaukti vaikų, atminkite, kad vonioje juos prausti yra žymiai patogiau, tačiau jei namuose gyvena vyresnio amžiaus žmonių, įlipimas į vonia gali būti sudėtingas, tad dušas būtų priimtinesnis sprendimas.

 

Mažas vonios kambarys – ne problema

Visuomet aktualus klausimas, kaip turint mažą vonios kambario erdvę joje sutalpinti viską, ko reikia, yra nesudėtingai išsprendžiamas pasitelkus patyrusius profesionalus bei jų patarimus. Pirmiausiai, siekiant sukurti erdvės pojūtį ir suteikti patalpai lengvumo, rekomenduojama nesirinkti dušo kabinos, dušą atskiriant tik sienele. Taip pat, naudoti tik pastatomą praustuvą, kuris savo dydžiu sutaupytų daugiau vietos, nei įleidžiamas. Specialistas pažymi, jog smulkmenos įrenginėjant nedidelį vonios kambarį yra ne mažiau svarbios. Siūloma nenaudoti ant stalviršio ar spintelės pastatomų vonios aksesuarų, tokių kaip muilo dozatorius, dantų šepetėlio laikiklis ar muilinė, verčiau juos tvirtinti ant sienos, tokiu būdu sutaupant vietos aplink praustuvą.

 

Jaukumui vonioje sukurti pakanka subtilumo

Vonios kambariui tampant vis svarbesne kiekvieno iš mūsų namų erdve, daugelis ieško būdų paversti ją kuo jaukesne ir malonesne būti. „Homido group“ atstovo teigimu, paprasčiausia jaukumą kurti pasitelkiant spalvų vientisumą – išlaikant 2-3 spalvų dermę, tarpusavyje derinant vonios kambario plyteles, praustuvus, bidė ir tualetą. Taip pat, rekomenduojama vengti tualetą derinti prie maišytuvų ar kitų aksesuarų. Verčiau jį rinktis neišsiskiriančios, baltos spalvos arba derinti su plytelėmis.  

Pažvelgus į šių metų tendencijas, nesunku pastebėti, jog įprasti, tradiciniai dizaino sprendimai lieka užmarštyje, o į jų vietą stoja ryškios spalvos, akį traukiantys akcentai ir drąsūs sprendimai. „Homido group“ klientai renkasi aukso spalvos maišytuvus, kuriuos derina su marmuro rašto praustuvais ir plytelėmis, arba juodos spalvos maišytuvus, derančius su baltais ar akmens rašto praustuvais. Ne mažiau populiarūs išlieka ir vienspalviai baltos arba juodos spalvos praustuvai, turintys aukso spalvos akcentų.

 

„Homido group“ ekspertai yra visuomet pasiruošę padėti jums įsirengti vonios kambarį bei atsakyti į visus rūpimus klausimus. Parduotuvėje siūlomas asortimentas aprėpia aukštos estetinės ir funkcinės vertės produktus, o į kliento poreikių išpildymą orientuotas kolektyvas garantuoja profesionalias konsultacijas ir draugišką aptarnavimą.

 

MB "HOMIDO GROUP"

El. p. info@homido.lt

Tel. +370 600 73142

www.homido.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 02 28 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite