Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Vos po dienos jūsų automobilis gali atrodyti kaip naujas – pasidomėkite polimeriniu dangos atnaujinimu

   2017-10-02

Niekas nenori važinėti prastai atrodančiu automobiliu. Vienas ir greičiausių būdų pagerinti automobilio išvaizdą yra kėbulo dangos atnaujinimas. Visgi, dauguma šiuo metu paplitusių priemonių yra laikinos – jos pagerina automobilio išvaizdą, tačiau labai greitai nusiplauna ir danga vėl tampa blanki ir negraži. Tai negi nėra išeities? Žinoma, kad yra – polimerinė dažų dangos regeneracija yra šiuolaikiškas būdas sugrąžinti automobiliui žvilgesį.

Tikriausiai pastebėjote, kad daugelio automobilių spalva nėra labai ryški. Mėlyni automobiliai atrodo tarsi tamsiai pilki, o ryškią, gilią juodą spalvą gatvėje pamatyti yra neįtikėtinai sunku. Dažų danga sensta ir blunka nuo saulės, mažyčių įbrėžimų ir netinkamos priežiūros. Jei prieisite labai arti prie savo automobilio, pamatysite, kad jo paviršius yra nusėtas mažyčiais įbrėžimais, o aplink šviesos atspindžius išsidraiko vadinamos hologramos, susidariusios neteisingos priežiūros metu. Nors daugelis vairuotojų tiesiog numoja ranka, manydami, kad nieko neįmanoma pakeisti, iš tikrųjų automobilio dangos atgaivinimui reikia vos vienos dienos, o rezultatai džiugins daugelį metų.
Įprastai žmonės pasikliauja kitomis priemonėmis, tokiomis kaip poliravimas ar vaškavimas. Poliravimo procedūros metu nuimamas paviršinis lako sluoksnis, taip išnyksta smulkūs įbrėžimai ir hologramos. Vašku padengtas automobilis atrodo išties neblogai, tačiau nepraeina daug laiko, kol įbrėžimai vėl pradeda lįsti į paviršių. Visgi, yra ir kita išeitis – „RestorFX“ sistema.
Tai – amerikiečių išradimas, jau spėjęs pelnyti puikią reputaciją visame pasaulyje. „RestorFX“ atstato automobilio kėbulo dangą ir spalva vėl tampa gyva. Specialia polimerine danga padengtas kėbulas pastebimai atsigauna labai greitai – automobilį galima pasiimti jau kitą dieną. Kaip tai vyksta?
Nors pats polimerinis dangos atstatymas nėra labai ilgas procesas, pasiruošimui reikia šiek tiek laiko. Iš pradžių visas automobilis yra kruopščiai kelis kartus nuplaunamas, pašalinant ir pačias smulkiausias purvo daleles. Automobilis turi būti idealiai švarus, nes „RestorFX“ danga užrakintų nešvarumus ir jie ir vėliau būtų matomi. Tuomet automobilio kėbulas yra nuriebalinamas ir pašiaušiamas, kad geriau sukibtų su „RestorFX“ danga. Ji ant automobilio yra ne purškiama, kaip įprastas lakas, o tepama specialiomis servetėlėmis. Iš karto galima pamatyti kaip pasikeis automobilio išvaizda – dažų spalva atrodys taip, lyg automobilis būtų ką tik nuplautas.
Geriausia tai, kad automobilį savininkas gali pasiimti jau kitą dieną. Štai keletas „RestorFX“ sistemos privalumų:

„RestorFX“ danga yra ilgaamžė. Ji susilieja su automobilio dažų ir lako sluoksniu, todėl yra nenuplaunama. Kai kurie kiti rinkoje siūlomi automobilio spalvos gyvinimo būdai dažnai yra trumpalaikiai, jų poveikio nebesimato jau po kelių mėnesių. Tuo tarpu „RestorFX“ danga niekur nedings metų metus. Geriausia tai, kad ji yra kietesnė už gamyklinį lako sluoksnį, todėl kėbulas bus geriau apsaugotas nuo naujų įbrėžimų.

Pranyksta dauguma smulkių defektų. Automobilių dažus labiausiai bjauroja įvairūs smulkūs įbrėžimai, įtrūkimai, dėmės ir kiti defektai. Nors dažnai jų per atstumą pastebėti neįmanoma, jie iš tikrųjų keičia spalvos išvaizdą ir iškraipo atspindžius. „RestorFX“ panaikina smulkius lako sluoksnioįbrėžimus, dėmes ir hologramas. Spalva tampa ryški ir gyvybinga. Aišku, būtina pažymėti, kad gilūs dažų sluoksnį pažeidžiantys įbrėžimai visiškai neišnyksta, tačiau yra kur kas mažiau pastebimi.

„RestorFX“ polimerinis dangos atstatymas yra pigus ir greitas. Norint pasiekti tokių rezultatų kitais populiariais būdais reikės daug laiko ir pastangų. Kai kuriais atvejais reikės visiškai pašalinti lako sluoksnį ir automobilį iš naujo nulakuoti.Kiti renkasi poliravimą, kuris nėra ilgalaikis spalvos gyvybingumo sugrąžinimo būdas. Poliruojant automobilio dažų dangos sluoksnis suplonėja, atsiveria mikroskopinės poros, o smulkūs įbrėžimai užsipildo poliravimo pasta. Tai reiškia, kad vėliau nuplovus automobilį kai kurie įbrėžimai vėl išlįs į paviršių, o ir pats lako sluoksnis nebebus toks storas ir tvirtas kaip anksčiau.
Tuo tarpu „RestorFX“ ne plonina, o kaip tik šiek tiek pastorina kėbulo dangą. Nuvalyti lako nėra būtina – jis tiesiog pašiaušiamas, kad geriau suliptų su nauja danga. Rezultatą galima palyginti su automobilio perlakavimu, tačiau kaina yra kur kas mažesnė, o ir automobilį atsiimsite jau kitą dieną.
„RestorFX“ mūsų kraštuose yra naujiena ir ne visi automobilių savininkai žino apie šią sistemą. Visose Baltijos šalyse veikia vos viena įmonė, dirbanti su „RestorFX“. Tai – Kaune, Šilainiuose, įsikūrusi UAB „Sobrinos“ įmonė, kurios „RestorFX“ plakatu papuošto garažo neįmanoma nepastebėti vos užkilus ant Milikonių kalno. Čia galima atnaujinti ne tik visą automobilį, bet ir atskiras detales. Pavyzdžiui, specialia „RestorFX Headlight“ polimerine danga atnaujinami priekiniai ir galiniai žibintai. Čia automobiliai taip pat gali būti padengiami apsaugine „ClearFX“ keramine danga, kuri padeda išvengti spalvos blukimo ir smulkių įbrėžimų.
Meluotume, jei sakytume, kad automobilio išvaizda nėra svarbi. Važiuoti su ryškiu, nesubraižytu automobiliu yra kur kas maloniau. „RestorFX“ gali atgaivinti jūsų automobilio spalvą vos per vieną dieną, o rezultatas džiugins metų metus.

 DIREKTORIUS
JONAS SIRTAUTAS
„UAB Sobrinos“
Žaibo g. 3, Kaunas
Tel. Nr.: +370 (689) 66079
El. paštas: info@restorfx-kaunas.lt
restorfx-kaunas.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 05 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite