Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Vos po dienos jūsų automobilis gali atrodyti kaip naujas – pasidomėkite polimeriniu dangos atnaujinimu

   2020-11-20

Niekas nenori važinėti prastai atrodančiu automobiliu. Vienas ir greičiausių būdų pagerinti automobilio išvaizdą yra kėbulo dangos atnaujinimas. Visgi, dauguma šiuo metu paplitusių priemonių yra laikinos – jos pagerina automobilio išvaizdą, tačiau labai greitai nusiplauna ir danga vėl tampa blanki ir negraži. Tai negi nėra išeities? Žinoma, kad yra – polimerinė dažų dangos 

 

 

Įprastai žmonės pasikliauja kitomis priemonėmis, tokiomis kaip poliravimas ar vaškavimas. Poliravimo procedūros metu nuimamas paviršinis lako sluoksnis, taip išnyksta smulkūs įbrėžimai ir hologramos. Vašku padengtas automobilis atrodo išties neblogai, tačiau nepraeina daug laiko, kol įbrėžimai vėl pradeda lįsti į paviršių. Visgi, yra ir kita išeitis – „RestorFX“ sistema.

 

Geriausia tai, kad automobilį savininkas gali pasiimti jau kitą dieną. Štai keletas „RestorFX“ sistemos privalumų:

 

„RestorFX“ danga yra ilgaamžė. Ji susilieja su automobilio dažų ir lako sluoksniu, todėl yra nenuplaunama. Kai kurie kiti rinkoje siūlomi automobilio spalvos gyvinimo būdai dažnai yra trumpalaikiai, jų poveikio nebesimato jau po kelių mėnesių. Tuo tarpu „RestorFX“ danga niekur nedings metų metus. Geriausia tai, kad ji yra kietesnė už gamyklinį lako sluoksnį, todėl kėbulas bus geriau apsaugotas nuo naujų įbrėžimų. 

 

Pranyksta dauguma smulkių defektų. Automobilių dažus labiausiai bjauroja įvairūs smulkūs įbrėžimai, įtrūkimai, dėmės ir kiti defektai. Nors dažnai jų per atstumą pastebėti neįmanoma, jie iš tikrųjų keičia spalvos išvaizdą ir iškraipo atspindžius. „RestorFX“ panaikina smulkius lako sluoksnio įbrėžimus, dėmes ir hologramas. Spalva tampa ryški ir gyvybinga. Aišku, būtina pažymėti, kad gilūs dažų sluoksnį pažeidžiantys įbrėžimai visiškai neišnyksta, tačiau yra kur kas mažiau pastebimi.


 

„RestorFX“ polimerinis dangos atstatymas yra pigus ir greitas. Norint pasiekti tokių rezultatų kitais populiariais būdais reikės daug laiko ir pastangų. Kai kuriais atvejais reikės visiškai pašalinti lako sluoksnį ir automobilį iš naujo nulakuoti. Kiti renkasi poliravimą, kuris nėra ilgalaikis spalvos gyvybingumo sugrąžinimo būdas. Poliruojant automobilio dažų dangos sluoksnis suplonėja, atsiveria mikroskopinės poros, o smulkūs įbrėžimai užsipildo poliravimo pasta. Tai reiškia, kad vėliau nuplovus automobilį kai kurie įbrėžimai vėl išlįs į paviršių, o ir pats lako sluoksnis nebebus toks storas ir tvirtas kaip anksčiau.

 

 

Meluotume, jei sakytume, kad automobilio išvaizda nėra svarbi. Važiuoti su ryškiu, nesubraižytu automobiliu yra kur kas maloniau. „RestorFX“ gali atgaivinti jūsų automobilio spalvą vos per vieną dieną, o rezultatas džiugins metų metus.

 

 

 

UAB „SOBRINOS“

Žaibo g. 3, Kaunas

Tel. +370 604 60799

El. p. info@restorfx-kaunas.lt

www.rfx.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite