Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Vykstate gyventi ar atostogauti į kitą šalį? Jūsų automobilis gali „atvykti“ kartu su jumis

   2018-10-12

Šiandien, daugumai žmonių kitos valstybės tampa patrauklia atostogų, studijų, laikino, sezoninio arba nuolatinio gyvenimo šalimi. Išvykstant į kitą šalį, kyla klausimas – o kaip automobilis? Pačiam vairuoti 4000km iki Ispanijos, ypač jei vykstama su šeima ir mažamečiais vaikais, nėra itin patraukli alternatyva. Parduoti automobilį, o Ispanijoje pirkti naują? Atostogų metu važinėti svetimu, išnuomotu automobiliu?Dažnai žmonės renkasi patogesnį variantą – patys keliauja lėktuvu, o automobilio pervežimą patiki transporto bendrovėms, kurios specialiai tam pritaikytais autovežiais per savaitę pristato jūsų automobilį nurodytu adresu. Pasibaigus jūsų vizito ar atostogų laikotarpiui, ta pati bendrovė pargabens jūsų automobilį atgal į Lietuvą.

 

Kokiomis papildomomis paslaugomis naudojasi pervežamų automobilių savininkai?

Tie, kas naudojasi automobilių pervežimu, vertina dar vieną su tuo susijusį aspektą  - automobilis gali būti pervežamas su daiktais. Tokiu atveju, keliautojams nereikia mokėti už papildomą bagažą lėktuve arba, nuvykus į Ispaniją, lėkti į artimiausią parduotuvę apsipirkti. Ši paslauga papildomai nekainuoja, todėl žmonės automobiliuose palieka tiek papildomus padangų komplektus, tiek lagaminus su asmeniniais daiktais. Pervežimų bendrovės, kurios turi savo vairuotojus, o ne samdomus tarpininkus, pažįsta savo darbuotojus ir 100 proc. atsako už automobilyje paliktų daiktų saugumą.

 

Kaip užtikrinamas automobilių saugumas pervežimo metu?

Žmonės pervežimui pristato įvairius automobilius – paprasti lengvieji automobiliai, džipai, minivenai, seni naudoti automobiliai, automobiliai po auto įvykio, brangūs pardavimui skirti nauji automobiliai. Visi pervežami automobiliai yra apdrausti nuo nenumatytų įvykių ir eismo nelaimių. Automobiliai transportuojami laikantis maksimalių saugumo reikalavimų, todėl smulkių pažeidimų pervežimo metu praktiškai nepasitaiko. Apsidraudžiant, pervežimui paruoštas automobilis yra kruopščiai apžiūrimas ir nufotografuojamas, o vežėjas prisiima atsakomybę už pervežimo metu atsiradusius pažeidimus.

 

 

 

Automobilių pervežimas – ne vien atostogautojams skirta paslauga

Į pervežimų bendroves kreipiasi ne tik atostogautojai –  kreipiasi žmonės, įsigiję automobilį Vakarų Europos šalyse vykstančiuose aukcionuose, vairuotojai, kurie pateko į auto įvykį ir nori, kad apgadintas automobilis būtų saugiai grąžintas į Lietuvą, kolekcionieriai, kurie veža į parodas senus, istorinę vertę turinčius automobilius, taip pat pervežami pardavimui skirti brangūs automobiliai. Automobiliai transportuojami (nuvežami, parvežami) ne tik į Ispaniją, bet ir į pakeliui esančias valstybes – Prancūziją ir Vokietiją.

UAB „Asvamida“ jau 8 metus teikia automobilių pervežimo paslaugas Europos Sąjungos šalyse. Bendrovė surenka automobilius ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos bei Estijos. Klientai gali patys pristatyti savo automobilį į bendrovės aikštelę Kauno vakariniame aplinkkelyje, atskiru susitarimu, automobilis paimamas iš kliento nurodytos vietos. Greta pervežimo paslaugų, kitos bendrovės veiklos sritys yra vilkikų transportas ir prekyba sunkvežimių dalimis.

 

 


 

UAB „Asvamida“

Direktorius Mindaugas Daunoravicius

Tiesioji g. 40, Bajorai, Ringaudų sen.,

Kauno rajonas, Lietuva, LT-53368

Tel. +370 683 44883

El. paštas info@asvamida.lt

www.asvamida.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite