Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„WinArt autocentras“ – ir Palangos 1006 km lenktynėse, ir autopaslaugų srityje

   2018-10-09

Nuo 2000m. Palangoje rengiamos 1006 km automobilių žiedinės lenktynės kiekvienais metais sutraukia daugybę dalyvių ir žiūrovų. Tai nepakartojamas trijų dienų lenktynių festivalis, turintis vieną unikaliausių trasų pasaulyje: šioms lenktynėms būna uždaromi viešieji magistraliniai keliai, o šalia jų lenktynių laikui būna įkuriamas specialiai lenktynėms skirtas, palapinių miestelis. Visomis festivalio dienomis lankytojų laukia daugybė papildomų pramogų, „drift“ ir „drag“ varžybos bei koncertai.

Ilgose, iki 10 valandų trunkančiose lenktynėse kasmet atsitinka įvairių siurprizų ir laimi nebūtinai ta komanda, kuri vairuoja greičiausią automobilį. Kaip tik dėl to Palangos „Aurum 1006 km lenktynės“ ir sulaukia didžiulio susidomėjimo. Renginys pritraukia šimtatūkstantines žiūrovų minias, o transliaciją stebi milijoninės auditorijos.

A3000 klasėje po trejus metus trukusios techninės pertraukos, padarytos dėl vieno iš vairuotojų stuburo traumos, dalyvavo ir komanda „Kuttenkeuler- WinArt autocentras“ su automobiliu BMW M6. „Idėja lenktyniauti profesionaliai kilo dar prieš septyniolika metų, pasakoja vienas iš keturių komandos vairuotojų, Artūras Podbareckis, kai susibūrusi talentingų autosportininkų grupelė nusprendė išbandyti save žiedinėse lenktynėse. Nuo tada, kaip vairuotojas, lenktynėse dalyvauju ir aš, o kelias pastarąsias lenktynes tai darau „WinArt“ autocentro komandos sudėtyje. Turime daugiau nei 17 metų autosporto patirtį, 1000 km lenktynėse esame aštuonis sykius patekę ant podiumo įvairiose klasėse, daugybę sykių laimėjome žiedines lenktynes ir ralius”. Kaip tik aistra autosportui ir padėjo gimti „WinArt“ autocentrui, kuriam buvo perduota visa lenktynėse įgyta patirtis.

1600 m² plotą užimantis autocentras „WinArt“, 2011 m. įkurtas autosporto entuziastų, su ženkliu šūkiu „Nieko nėra neįmanoma!“, idealiai tiko sukonstruoti ir parengti lenktyninę komandos BMW. Lenktynininkai gyrė puikiai paruoštą trasą, buvo visiškai patenkinti ir automobiliu, nors nedidelis jo gedimas ir nutraukė šių metų pasirodymą 1006 km lenktynėse. „Tai viso labo tik antras kartas per 17 metų, kai komanda nepasiekė finišo. Tegu ir nepelnėme laimėjimo, bet svarbiausia buvo po trejų metų pertraukos sudalyvauti ir pasirodyti. O prizų sieksime kitąmet”, optimistiškai teigia A. Podbareckis.

“WinArt” autocentras ypatingas dar ir tuo, kad vienas iš pirmųjų pradėjo vežti Lietuvą ir taisyti elektromobilius. A. Podbareckio teigimu, pirmasis 2011 m. atvežtas į Lietuvą “Nissan Leaf” elektromobilis buvo remontuotas būtent šiame autocentre. Praėjus keliems metams, visas autocentro personalas – serviso meistrai, tiekimo darbuotojai ir vadybininkai – tarnybos reikalais jau važinėja vien tik elektriniais automobiliais.

 

“Autocentre, jei tik reikia, galime iš naujo sukonstruoti automobilį ir padaryti jį net geresnį nei gautą iš gamintojo rankų. Galime padidinti galią, stabilumą ir pagerinti automobilio valdymą, padaryti stabdžius efektyvesnius arba tie tiesiog “patiuninguoti” bei pagražinti automobilio išvaizdą. Taip pat rengiame ekstremalaus vairavimo pamokas lenktynių trasoje. Galime paruošti profesionalų lenktynininką tiek raliui, tiek žiediniam autosportui”, teigia A. Podbareckis.

“WinArt” autocentras restauruoja ir istorinius automobilius. 2012 m. autocentro meistrai su pasididžiavimu savo dirbtuvėse priėmė pirmąjį Lietuvoje „Lotus Esprit“ automobilį, jubiliejinį „40th Anniversary“ serijos modelį, vieną iš aštuoniasdešimt aštuonių 1988 m. pagamintų egzempliorių. Dar jam nepalikus dirbtuvių, šalia įsikūrė kitas raritetas – galingas ir išvaizdus itališkas superautomobilis „Ferrari Modena“. Šie vintažiniai stebuklai paliko dirbtuves 2015 m., kad papuoštų privačias kolekcijas.

Be ruošimo lenktynėms ir elektromobilių tiekimo į Lietuvą, autocentras “WinArt” tiekia ir standartines automobilių remonto paslaugas. Visą įmanomą jų spektrą – nuo paprasčiausio minimalaus remonto iki 3D važiuoklės patikros, ratų suvedimo, kondicionierių remonto, saugos sistemų ir ratų geometrijos sertifikavimo po autoįvykio.... Gali net grąžinti likvidavimui nurašytą ir panaikintą iš valstybinės automobilių duomenų bazės automobilį atgal į eismo sistemą, jį suremontavę ir iš naujo persertifikavę. Gali išvežti kliento automobilį iš įvykio vietos, suteikti jam pakaitinį, o po remonto – pristatyti automobile kliento nurodytu adresu.
„Tose pačiose patalpose turime įsikūrusį ir draudimo brokerį, dirbantį su visomis draudimo bendrovėmis, ir net piceriją su vaikų žaidimų zona, juokiasi A. Podbareckis, tad, drįstu manyti, įkūnijame kone idealią sąvokos „visiškas aptarnavimas“ reikšmę“.
“Nieko nėra neįmanoma”, teigia autocentro moto. Ir išties, su tokia komanda ir tokiu aptarnavimo lygiu tampa įmanoma kone viskas. Laimėti autoservisų lenktynes, būti geriausiais – o kodėl gi ir ne?

 

UAB „WINART“
Vandžiogalos pl. 87
Domeikava, Kauno raj.
Tel.: +370 600 66 200;
+370 677 66 300
El. p. info@winart.lt
www.winart.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite