Įsisukę darbų ir rūpesčių rate, dažnai gyvename, tarsi įjungę autopiloto funkciją: tuo pačiu keliu keliaujame į seniai pabodusį darbą, toliau vystome nedarnius santykius, savo svajones ir planus atidėdami į stalčių, pavadinimu „Vėliau“. Tai labai lengvas kelias pamesti save, savo vertybes ir suvokimą, kas daro mus laimingus. Jei atpažinote save, kaunietė Karina Martyna siūlo surizikuoti ir pabandyti pažaisti neįpareigojantį, tačiau prasmingą, prieš maždaug 2000 m. Indijoje sukurtą žaidimą „Lila“, kuris galbūt atsakys į Jus varginančius klausimus. 

 

 

„Lila“ – tai savęs pažinimo žaidimas, dar kitaip vadinamas gyvenimo žaidimu. Anot jo vedėjos, Karinos Martynos, žaidimas taip pavadintas, nes turi galią transformuoti jo žaidėjų gyvenimus.

 

„Žaidžiant šį žaidimą atsiranda galimybė pakeisti savo gyvenimą, nes žmogus, judėdamas žaidimo lentoje esančiais langeliais, gali pamatyti savo klaidas, būdus, kaip sau kenkia ar atvirkščiai – kaip gali sau padėti“, – su „Lila“ supažindino jo organizatorė. Anot kaunietės, šis žaidimas skirtas tiems, kas nori rasti atsakymus, mėgstantiems išbandyti kažką naujo, nebijantiems mąstyti, kas tai yra gyvenimas ir kaip galima gyventi labiau mėgaujantis. Tai nėra paprastas stalo žaidimas. Kiekvienas savo gyvenime vaidiname tam tikrą vaidmenį ir „Lila“ gali parodyti, kaip tapti dar geresniu žaidėju savo realybėje“, – pridūrė pašnekovė.

 

 

Karinos Martynos teigimu, viena iš svarbiausių šio žaidimo sąlygų – prieš pradedant jį žaisti, reikėtų susigalvoti aktualų klausimą, kurį žaidėjas norėtų išspręsti. „Nors kartais žaidėjams ateina suvokimai ir be tikslo iškėlimo, tačiau pastebėjau, kad daug efektyviau yra iškelti klausimą, į kurį žaidimo metu yra ieškoma atsakymo, ir gautą informaciją susieti būtent su juo“, – patarė kaunietė. 

 

Pasak moters, labai svarbu žaidime dalyvauti atvira širdimi, be jokių išankstinių nusistatymų. Ypač sunku žaidėjams, kurie mano, kad tokios savybės kaip pavydas, godumas jiems yra svetimos, tačiau mes visi savo gyvenime išgyvename visas šias emocijas. Svarbu būti nusiteikus priimti bet kokią informaciją“, – pridūrė „Lila“ vedėja. Ji taip pat teigia, kad visos žinios yra kiekviename gamtos milimetre, o susivokimo pradžia yra kiekviename mūsų. „Pirmiausia reikia eiti į save, pajusti save, išmokti save, susipažinti su savimi, pripažinti kas Tau svarbu, kas iš tikrųjų yra vertybė, kas pakelia Tave iki dangaus ir eiti į tai.“

 

 

„Lila“ – tai puikus būdas mažais žingsniais ateiti į sąmoningumą, dvasingumą per žaidybinę formą. Kaskart Karinos Martynos organizuojamo žaidimo dalyviai susirenka skirtingoje vietoje, tačiau visuomet – jaukioje ir malonioje aplinkoje. O pati moteris save apibūdina kaip nuolatos ieškančią ir kintančią asmenybę. „Aš gyvenimu besimėgaujanti ir taip savo vidinę ramybę ir laisvę auginanti stiprybė. Dalinuosi savo energija, patyrimais, suvokimais, žiniomis... Mano organizuojamos stovyklos skirtos auginti kiekvieno dalyvaujančio vidinę ramybę, laisvę ir stiprybę. Organizuojami „Lila“ žaidimai skirti Tau suprasti apie save daugiau ir rasti atsakymus į iškilusias situacijas.“ Taip pat moteris priduria: „Tai kas buvau vakar nereiškia, kad esu šiandien. Ir tai kas esu šiandien nereiškia, kad būsiu rytoj”.

 

 

 

 

KARINA MARTYNA

 

Tel. +370 64 812 233

 

El. p.: energydance.3.2.1@gmail.com

 

www.facebook.com/karina.karinute.1

 

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/zaidimas_lila__gali_padeti_neprasciau_nei_psichologas/
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.