Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Žaidimas vaikams "Lobių sala"

   2011-05-24

       Šią vasarą siūlome tapti piratais ir leistis ieškoti nuotykių bei atrasti negyvenamoje saloje paslėptą lobį. „Vilkijos valtinė“ teikia naują laisvalaikio paslaugą – žaidimą vaikams „Lobių sala“. „Lobių sala“ - unikali laisvalaikio paslauga: žaidimas vyksta natūralioje laukinėje gamtoje, plaukiama laivais, šaudoma iš lanko, lobio ieškoma tikroje negyvenamoje Nemuno saloje. Dalyvaudami žaidime puikiai praleidžia laiką ir vaikai ir suaugusieji. Mažieji patiria nuotykių jaudulį, o tėvai prisiminę vaikystę siaučia kartu arba mėgaujasi poilsiu gamtoje.
       Paklaustas kaip sukūrė šią paslaugą, „Vilkijos valtinės“ vadovas A. Unikauskas atsakė, jog daugelis mūsų prisimename vaikystę kaip  nuotykinę literatūrą bei žaidimus piratais ar indėnais. Išties, retas iš mūsų neskaitė knygos ar nematė filmo „Lobių sala“ ir nežaidė įsivaizduojamo lobio paieškų. Šią vaikų svajonę puikiai įgyvendino žaidimo „Lobių sala“ organizatoriai. Čia mažieji tampa tikrais piratais. Dalyviai ginkluojasi piratų ginklais, dainuoja jų dainas bei vedini piratų kapitono tikru piratų laivu plaukia į negyvenamą salą ieškoti tikrų tikriausio lobio.
       Tėvai džiaugiasi, galėdami sukurti aktyvią ir originalią šventę savo mažiesiems nenuoramoms. Ieškodami lobio, piratai žaidžia žaidimus, traukia virvę bei varžosi šaudymo iš lanko ir orinio šaudymo varžybose. Šauniausieji piratai apdovanojami drąsą liudijančiais diplomais. Vaikai puikiai praleidžia laiką ir dar ilgai prisimena šį nuotykį.
       Tokia neeilinė šventė padovanoja vaikams pažinimo džiaugsmą ir daugybę teigiamų emocijų. Vaikų akys tiesiog dega šaukiant piratų šūkius bei skaičiuojant paskutinius žingsnius iki paslėpto lobio, sako A. Unikauskas. Ieškodami lobio dalyviai ugdo drąsą ir išradingumą, turtina vaizduotę bei išgyvena vaidmenis, o iš visos gerklės spiegdami piratiškas dainas puikiai išlieja susikaupusias emocijas. Nemuno saloje mažieji taip pat susipažįsta su laukine gamta ir originaliu upės kraštovaizdžiu.
       Žaidimo organizatoriai taip pat nepamiršo ir mažųjų tėvelių. Energingiausieji prisimena vaikystę kartu su vaikais leisdamiesi į lobio paieškas. Bijantys nuotykių ir vandens, laukdami savo mažųjų piratų gali žvejoti, esančioje aikštelėje žaisti pliažo tinklinį bei ragauti iš ką tik pagautos žuvies išvirtos žuvienės. Organizatoriai pasirūpina, meškerėmis ir masalu, o nepagavusiems laimikio duodama netgi žuvis žuvienei. Tėvai vaikų šventės metu taip pat gali puikiai leisti laiką ir ilsėtis nuo ruošos rūpesčių.
       „Lobių sala“ puiki dovana vaikams bet kokia proga Ne kiekvienas vaikas savo gimtadienio dovaną randa lobių skrynioje, tai būna išties puikus siurprizas, pasakoja organizatoriai. Žaidime gali dalyvauti ne mažesnės nei šešių vaikų, nuo 5 iki 12 metų, grupės. Dažniausiai  šią paslaugą užsisako, mokslo metų baigtuves švenčiančios moksleivių klasės ir vaikų gimtadienius organizuojantys tėvai. Puikiausi yra tai, kad surengti originalią šventę, kurioje bus smagu ir vaikams ir jų tėveliams, kainuoja išties nedaug. Pasak A. Unikausko, šventė Lobių sala nėra brangesnė už vaikų žaidimo kambario arba atrakciono nuomą, tačiau, išties, yra daug originalesnė bei linksmesnė.

Vilkijos valtinė
Kauno rajonas, Vilkija,
Vydūno al. prie kelto (prieplaukos)
Tel. 8 673 40648
El. p
info@vilkijosvaltine.lt
www.vilkijosvaltine.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite