Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Žaislai, keičiantys stereotipus

   2016-01-18

Išgirdęs apie ekologiškus žaislus dažnas ironiškai šypteli, tačiau paėmęs į rankas – nustemba ir nebenori paleisti. „Mano paties požiūris stipriai pasikeitė, nors jau seniai domiuosi ekologija ir įmonių socialinės atsakomybės idėjomis“, - prisipažįsta Gediminas Guzelis, bendrovės „Baltic toys“ direktorius, kuris netradicinius žaislus vadina šiuolaikiška filosofija.
Plastiški ir lavinantys mąstymą
Ekologiškų produktų idėja Gediminas užsikrėtė dar gyvendamas Londone. „Visi norime gyventi švarioje, sveikoje aplinkoje, vartoti švarius produktus. Norime, kad ir mūsų vaikai būtų ne tik sumanūs, išradingi bet ir sveikesni bei laimingesni už mus“, - sako jis. Jo paties ir kolegų stereotipai bei žinios apie ekologiškus žaislus stipriai pasikeitė didžiausioje Europos žaislų gamintojų parodoje, kurioje pirmąkart į rankas paėmė ekologiškus bei ilgaamžius PLAN TOYS žaislus. „Įsivaizduokite, natūraliai, be pesticidų, kitų cheminių priemonių augančių kaučiukmedžių giraitėje nuimamas kaučiukas, kuris vėliau specialia technologija susmulkinamas, supresuojamas, nudažomas tik natūraliais dažais. Buvau sužavėtas – jokio plastiko, jokių kancerogenų, o žaislai – plastiški, šilti, įdomūs lavinantys mąstymą, - švyti Gedimino akys pasakojant. Jokia paslaptis, kad dažnas kalbant apie ekologiškus žaislus paprastai įsivaizduoja grubokus medinius gaminius.
Ir žaidimas, ir ugdymas
Šilta, miela, jauku – tai dažniausi atsiliepimai tėvų, kurie, įsigiję žaislų, darkart grįžta į netradicinių žaislų parduotuvę bei kitus prekybos taškus Kaune. „Šie žaislai ne tik saugūs, skirti kūdikiams bei sulaukusiems šešerių ar devynerių metų. Lavina pažintinius, mąstymo gebėjimus, moko priimti savarankiškus sprendimus ir įtraukia pačius tėvus, o juk ryšys su tėvais yra svarbiausia vaikams. Tai daugiau nei žaislai, tai yra šiuolaikiška filosofija, kuri formuoja mūsų mažylius“, - sako Gediminas Guzelis. Prieš šventes žaislų padovanojo ir keliems žinomiems Lietuvos žmonėms, kurie pasidalijo savo ir mažylių susižavėjimu.
Plečiasi ir ieško partnerių
Tuo metu, kai dažnas ekologiškų produktų gamintojas ir pardavėjas Lietuvoje skundžiasi, kauniečių įmonė plečia konsignacijos tinklą su boutigue tipo parduotuvėmis, knygynais ir kitomis parduotuvėmis, kurioms miela ekologija ir vaikų edukacija. Ir susidomėjimas žaislais socialiniame Facebook tinklalapyje, ir pardavimai tradiciniuose prekybos taškuose bei elektroninė prekyba jau patvirtino, kad pasirinkta teisinga kryptis. „Ieškome socialiai atsakingų žaislų gamintojų visame pasaulyje, domimės naujovėmis ir norime pateikti tai kas naudingiausia mūsų vaikams“, - pabrėžia Gediminas Guzelis, „Baltic toys“ direktorius.

Gediminas Guzelis
„Baltic toys“ direktorius
„EndEndu“ parduotuvė Kaune:
Pramonės pr. 29, 2 a.(PC „Maxima“)
E - parduotuvė: www.endendu.lt
UAB „Baltic Toys“
+370 618 79 045

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite